052-8231669     
 
 
 
על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם| ציונה אבירם

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את יצריו ולאהוב אהבה אפלטונית. בעל נתינה גבוהה עם חמלה ויכולת הכלה. איש תקשורת מעולה וכושר ביטוי מופלא למרות מגבלות הגמגום. בקיצור- גבר חלומות!

עפ"י יום הלידה מגלים מיד איזה אדם טוב איתי וולך (נולד ב- 26.8.1987). ולמה?

כי מספר עשרים ושש בגימטרייה הוא קוד האלוהות – יהוה. ז"א שיש לו יכולת נתינה גבוהה וחמלה עם איזון ויישום תובנות. יש בו עוצמה אישית, שפע, השפעה ויכולת להגיע לאיזון חומר ורוח. ובכל זאת- לא הכול מושלם. עליו ללמוד לא לרצות את האחר ולדעת לתת גם לעצמו.

עפ"י מספר גורל- איתי וולך, לא רק אדם טוב, הוא גם איש תקשורת מעולה!

כי מספר שביל גורל (23) מצביע על אדם בעל חשיבה מהירה, יכולת הסתגלות לשינויים וגמישות חשיבה. במספר זה מסוגל הוא ליצור מציאות החדשה ע"י זרימה ומודעות, ובכך יש לו יכולת ליצור מודל חדש של יחסים עם אותה בת זוג. בשתי מילים: לשדרג זוגיות. אמרנו חלומה של כל אישה? ובכל זאת: הרי אי אפשר בלי שעורים בחיים! כאן עליו ללמוד לבטא את הרגש שבו ולא להתחמק. נכון, יש לו מודעות, אז תיישם! כי הכי חשוב לא להתעצל ולצמצם את הפער בין מודעות ליישום.

איתי וולך בחור טוב במלוא מובן המילה. מעניין גלגול קודם מה אומר...

אז הבחור הטוב שלנו פעל מאחורי הקלעים בגלגול קודם. היה עקר בית או אולי מזכיר שתמך ועזר לאחרים על חשבון המימוש האישי שלו. הייתה לו תחושה של הקרבה למען האחר. לא ידע מה הוא רוצה למען עצמו וחיפש את ההכרה מבחוץ שתיתן לו אישור על האדם המדהים שבו. מה עליו לעשות היום? לפתח את האני שלו, להפסיק לרצות ולראות את עצמו דרך העיניים של האחרים. במשפט אחד: לאהוב את עצמו. להאמין בעצמו ולהיות בחזית הבמה. שם מקומו ושם הוא יצליח!

התאמה זוגית עם טהוניה- מה אומרת? שיש בו אהבה  ומקווה שגם תנצח...

  • עפ"י חיבור תאריך הלידה – חשוב לשמור על איזון בין חומר לרוח. עבודה נכונה של השניים עם כוח יכולה להביא לאהבה הרמונית ויפה ללא מאבקי כוח של שולט\ נשלט.
  • חיבור האות הראשונה- יצירת מציאות, רואים שני מצבים: או שישנה התאמה שלמה או שממש לא! שניהם אנשים שכליים כאשר לאיתי יכולת התבוננות מדהימה ואילו לטהוניה מקוריות מיוחדת.
  • חיבור האות השנייה – אהבה ומיניות רואים כאן חיבור מצוין וקשר מומלץ לנישואים. משיכה מינית חזקה, אהבה והערצה הדדית. יכולה להיות להם הרבה שמחה וחיוניות בקשר אהבה זה.
  • האות השלישית – ניווט כעסים מצביעה שבזמן כעס ומתח טהוניה נוטה להתפרצות זעם מהירה אך גם  נרגעת מהר. איתי נפגע ונוטה לרחם על עצמו וייתכן, שלא יסכים לשוחח על מה שכואב לו באמת מרוב פגיעותו. הדבר יוצר בעיה בקשר. תיתכן גם נטייה של טהוניה לפגוע בו ולא להתחשב ברגישותו ובחולשתו. איתי לא נשאר פראייר, ומכיוון שהוא מאוד שנון הוא אומר לה את כל האמת הלא נעימה בפרצוף, דבר שיכול ללבות את המריבה ביניהם.

אין ספק שהוא אדם טוב! מעניין מה מנבא לו העתיד...

לפי האות ת' השולטת בחייו- יש מצב שהשהייה בבית האח הגדול עונה 5- תסייע לאיתי לצאת מתקיעות לתיקון. לבנות את האישיות שלו ולזכות בשליטה עצמית, חוזק פנימי, אמונה חזקה ואופי יציב. רוצה הוא זוגיות חושנית ורומנטית. רצון לאינטימיות טובה ומין עדין ומחבר. רצון לקבל בטחון וחיבוק אוהב מבת הזוג. לישון איתה ולהתחבק איתה כל לילה. חשוב שיבדוק בתקופה זו שאמנם טהוניה רגישה ואכפתית כפי שנדמה לו. שהיא יציבה וחזקה ושתוכל לתת לו בטחון ולקבל אותו כמות שהוא.

לפי שנה אישית- החל מ-8.2013 למשך שנה איתי בשנה אישית ארבע. זו שנת תיקון בה הוא מתייעל ולוקח אחריות על חייו. בשנה זו הוא מבסס את היחסים שלו עם הקרובים אליו, נכנס למצבי לחץ ומקבל החלטות נבונות לגבי העתיד שלו. זו שנה של ביסוס ושורשים אשר יניבו פירות בשנה לאחר מכן. יפעל נכון ובלי חיפזון? יצליח! רואים גם את ההפרדה בין איתי הבחור הטוב והשקט שנכנס לבית האח הגדול- לבין איתי היותר אסרטיבי והפעלתן שיוצא מבית האח הגדול. וכן, קיים סיכוי שיזכה במיליון.

אז לסיכום מה היה לנו?

אדם טוב ירושלים הצמא לאהבה, חיבוק ומגע.  אדם אמיתי הבא מלב נקי וטהור אשר דיי קשה לו להביע את רגשותיו. רגיש ופגיע ויחד עם זאת מוכשר ברמות עם יכולת נתינה מאד גבוהה. עוד מחוץ לכותלי בית האח הגדול- התאהב בטהוניה, דמות המייצגת עבורו עוצמה וחוזק- בדיוק הדברים אותם הוא צריך. יחד עם זאת זקוק הוא גם להמון רוך, עידוד ואהבה.
האם תצליח טהוניה להשתנות, להתרכך ולקבל אותו לחיקה בחום ובאהבה? אם כן, שניהם הולכים להרוויח ובגדול!!!


ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מאמר מיוחד על טהוניה...
כנסו כאן...

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים