052-8231669     
 
 
 


האח הגדול עונה 5: דברים שלא ידעתם על טהוניה רובל| נומרולוגית ציונה אבירם

אפשר לאהוב אותה ואפשר גם לא. היא קשוחה, חזקה וגם רכה כמו מרגרינה. בקיצור היא מיוחדת, מעניינת והיא אם הבית הכי דומיננטית בבית האח הגדול עונה 5. אז קבלו את טהוניה רובל היפה מכולם !

ונתחיל בקווים לדמותה של טהוניה שנולדה ב   20.2.1988 ונגלה ש:
השם טהוניה מצביע על בחורה חמה, עקשנית, שתלטנית,  ביקרתית, חזקה ויציבה. הינה כריזמטית ומנהיגה בעלת עמוד שידרה, גאה ומחזיקה מעצמה. לעיתים נדיבה ולעיתים קמצנית. הינה החלטית ותקיפה ויש לה בעיות בתקשורת עם אחרים. למזלה, היא לומדת מניסיונה  ומתגברת על הקשיים. היא נוטה להתאהב מהר, אך גם מפעילה שיקול דעת נבון ובריא.

טהוניה אוהבת אדם ובעלת לב טוב.
הינה אסרטיבית ובעלת אומץ לב נדיר. לעיתים חשה בתוכה ניגודים ומרגישה ששני כוחות רבי עוצמה מושכים אותה, כל אחד לכיוון אחר. היא פוחדת ליזום . פוחדת להצליח וקיים אצלה פחד מכישלון. היא חשדנית ולא מאמינה בעצמה. קיימת אצלה מלחמה פנימית בין רצון כביר ונחישות לבין חולשה נפשית העוצרת אותה.

לעיתים היא חסרת ביטחון בחברה,
למרות שיודעת להסתיר זאת בצורה פקחית. נוטה להתגונן ולתקוף. זוכרת כל דבר לפרטי פרטים. פועלת בנחישות ובמהירות. יעילה ועניינית ועסוקה בענייניה  ולא איכפת לה מאחרים. ניגשת ישר לעניין בלי טאקט. וכשהיא רוצה משהו, זה חייב להיעשות עכשיו ומיד. פועלת לבדה כמנהיגה ואוהבת להרשים. בתחום החברתי, אנוכית בגישתה לחברים. תוקפת ותוקפנית וחבריה רואים בה אישה חזקה ומנהיגה.

מהו גלגול קודם של טהוניה- הדיירת בבית האח הגדול עונה 5 ?
גלגול קודם שלה מלמד שעליה להשתחרר מחיפוש אחר שלמות, מניתוח יתר וחוסר גמישות בהחלטות שלה. כמו כן, להשתחרר מהגזמה בחשיבותם של דברים וצורך אובססיבי של סדר וחשיבה. עליה ללמוד לא להיות שיפוטית על עצמה ולא על אחרים. השיעור שלה בגלגול זה הוא לזרום כמו מים. לפתח רוחניות.  להתחבר לחוויה. להאמין שאין אידיאלי בחיים ולהבין שכל משבר בא ללמד אותה לעשות שינוי בחיים שלה.

טהוניה רובל: הבה נראה מה מנבא העתיד הדיירת הדומיננטית בבית  האח הגדול עונה 5..

·        שנה אישית עפ"י נומרולוגיה – בתקופה זו ועד 2.2014 טהוניה נמצאת בשנה אישית אחת. שנה של התחלות חדשות ופריצת דרך משמעותית בחייה. שנה שבה האנרגיות עולות כלפי מעלה. שנה של זריעה ותחילתו של תהליך חדש אשר ילווה אותה בשנים הבאות. בנוסף, רואים את הקושי המלווה את פריצת הדרך. את המאבקים היומיומיים של הפריצה. יש סיכוי שתעבור דירה ותשנה מסגרת ביתית, כאשר בפתח- לקראת 2.2014 , היא מאתגרת את עצמה עד הסוף ומצליחה. רואים חלון הזדמנויות נפלא לזוגיות, התנתקות מהארץ והתחלה חדשה, כנראה בחו"ל.

·        עתידות עפ"י הקבלה – בתקופה זו ועד גיל 26 האות י' שולטת בה. זו תקופה של ניתוח המציאות במטרה להבין את דרכי הפעולה העתידיות, חשיבה פרקטית למען העתיד, גישה מעשית לחיים. הגישה לזוגיות פרקטית ושקולה. תיתכן ביקורתיות כלפי בן הזוג או רצון שיהיה מושלם (מה שלא יכול  להיות, כמובן). עליה לוודא שאינה ביקורתית מדי כלפיו, ושהיא מסוגלת לקבל אותו כמות שהוא.

שורה תחתונה לגבי העתיד:
כן, קיים סיכוי רב שטהוניה היא הזוכה מבין דיירי בית האח הגדול עונה 5 ולוקחת את המיליון!

איתי וולך- הדייר החדש  בבית האח הגדול עונה 5. האם יש מצב לאהבה עם טהוניה?

על פניו נראה שכן. יש ביניהם התאמה זוגית יפה והשלמת התכונות אחד אצל השני. שניהם שכליים כאשר לאיתי יכולת התבוננות מדהימה ולטהוניה מקוריות מיוחדת. יש ביניהם משיכה מינית חזקה, אהבה, הערצה הדדית, שמחה וחיוניות בקשר. ובכל זאת- ממה עליהם להיזהר? בזמן כעס, כפי שהכרנו את טהוניה, היא נוטה להתפרץ ולפגוע בלי להתחשב ברגישות שלו.  ואילו איתי עלול להיפגע, לבכות ולרחם על עצמו. עם זאת, לומר לה את כל האמת על ליבו – דבר העלול ללבות את המריבה ביניהם.

אז מה היה לנו?

העפנו מבט מעמיק על אישיותה המיוחדת של טהוניה. האמת- אני מאד מעריצה אישה זו. היא יפה. חזקה. אסרטיבית. טובת לב. מנהיגה. בשלנית מעולה. נכון גם בוטה, אגרסיבית ותוקפנית, אבל הבחורה הזו בצמיחה אישית מתמדת. שנה שעברה ( בשנה אישית תשע)  עברה תהליך של שינוי בחייה. היא מודה ומודעת ליכולות שלה וגם מודעת למחסומים שבה- וזו הגדולה שלה. אם קודם היא עניינה אותי מאד- היום אני מעריצה אותה ומקווה מאד שהיא תיקח את המיליון. כי באמת- מגיע לה!!!

 


ציונה אבירם - נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מקורות- שני ספריו המופלאים של נפתלי פרום:
ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה
זיווג מן השמיים


 

 

 

 

 

 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים