052-8231669     
 
 
 

בס"ד

                       התאהבתם? מתלבטים? לפני החתונה, בדקו התאמה זוגית 

 

 הטלפון שקבלתי ממנה הדליק אצלי נורת אזהרה: חייבים הם לבוא לבדוק התאמה זוגית נומרולוגית ביניהם, עוד לפני החתונה . במצב של מתח ומריבות, הנישואין עלולים לעלות על שירטון. " בעוד חודש אנחנו מתחתנים. מאז שקבענו תאריך לחתונה- לא מפסיקים לריב! מה קורה פה? אולי אנחנו לא מתאימים בכלל! " פסקה בדאגה.

 

 "אני מבינה אותך ושמחה שהגעת אלי לפני החתונה" עודדתי אותה.
" מזמינה את שניכם לבוא אלי לבדיקת התאמה זוגית נומרולוגית" הצעתי.
"הוא לא ירצה לבוא! לא מאמין בשטויות האלה" פסקה. "אז גם לבד זה בסדר. אנחנו הנשים, קלות דעת! קל לנו לדעת. אם תדעי את העוצמות והחוזקות בשידוך זה- תוכלי את לנווט את ההתאמה הזוגית ביניכם לכיוון חיובי " הרגעתי אותה.

 

 יצאנו לדרך לבדיקת התאמה זוגית– חודש לפני החתונה.

כן...כן...יש אור בקצה המנהרה בכל קשר זוגי קיים.  ולמה? כי כל מערכת זוגית ובמיוחד לפני חתונה- ניתן לבדוק בשני היבטים של התאמה. בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית וגם בדיקת התאמה זוגית עפ"י אותיות שמות בני הזוג במהלך החברות והכי מומלץ לפני  החתונה.

 

 מהי בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית ?

בשפה מקצועית נקרא לזה: שיעור בזוגיות. חיבור גורלות  בני הזוג יוצר גורל אחד משותף. אנרגיה שלישית שמחייבת את שניהם לפעול לפיה. במידה ולא- עלולים להיות חיכוכים ביניהם וחוסר התאמה זוגית. וניקח אתכם לדוגמא : תאריכי לידה שלכם: 1.5.1979 =5...3/3/1977=3...חיבור של שני הגורלות שלכם 5+3=8 הוא 8....אין ספק בכך ששניכם מאד עוצמתיים אולם על מנת ליצור התאמה זוגית והרמוניה - עליכם להיזהר ממריבות ומאבקי כוח גלויים או סמויים.

 

 ובדיקת התאמה זוגית עפ"י אותיות השם- מהי?

כהשלמה הכרחית להתאמה זוגית, חייבים לבדוק מה מגלות סוד אותיות שמות בני הזוג. לפני הכול חשוב שנבין מה תפקיד מיקום אותיות השמות.

חיבור אות ראשונה של בני הזוג מצביעה על המציאות אותה יוצרים שניהם. כיצד מתנהלים חייהם המשותפים ביום יום. למעשה זו האות הקובעת ולה מייחסים חשיבות של התאמה זוגית .

חיבור של האות השנייה של בני הזוג מצביעה כיצד מנווטים את האהבה ביניהם. את המיניות וגם אופי גידול הילדים המשותפים.

חיבור של האות השלישית של בני הזוג מראה כיצד מנווטים הם את הכעסים ביניהם.

 ואתם, העומדים לפני חתונה, שמחה לבשר לך: יש מקום לאופטימיות !

חיבור האות הראשונה בשמכם מראה על קשר רוחני ועמוק. מסירות ודאגה מאפיינים את הקשר הזוגי. אתם משלימים אחד את עולמו של השני וזה מדהים... ואל תשכחי יקירה - האות הראשונה שלכם כבני זוג היא הקובעת!

חיבור האות השנייה בשמכם מצביעה על משיכה ולהט יצרים !  בטוחה שהקשר המיני ביניכם מאד מוצלח כעת – לפני החתונה,  וימשיך להיות מוצלח גם לאחר החתונה.

חיבור האות השלישית בשמכם מהווה מעט בעיה שבעצם משקפת לנו מה שקורה איתכם היום. מריבות וויכוחים!!! שניכם אלופים לעשות מזבוב פיל. דרמות כשלא צריך. שחררו. אל תתפסו לקטנות ותפסיקו להגזים בחשיבותם של דברים. 

 

 ולסיכום: שמחה שהגעתם אלי לפני החתונה.

בדיקת התאמה זוגית ביניכם מצביעה על קשר טוב ומוצלח. במיוחד כשרואים את החיבורים  של האות הראשונה והשנייה.  בנוסף בל נתעלם מכך שמפת הלידה של שניכם טומנת בחובה פוטנציאל לעשיית דרמות מכלום. היום, קצת לפני החתונה - המודעות לכך תגרום לכם לקחת כל דבר בפרופורציה הנכונה ובלי הרבה רעש וצלצולים.... ועל כך – אשריכם וטוב לכם! 

 

 ואתם יקיריי, התאהבתם! נפלא...

אז קצת לפני החתונה זכרו שבדיקת התאמה זוגית ביניכם תביא את האושר הנכסף לכם כבני זוג. בעזרת בדיקה זו תדעו לנווט את המציאות היומיומית לאפיקים חיוביים. תחושו את ההתאמה המינית ביניכם. תשכילו לנווט את הכעסים שלכם ותזהו גם את השיעור שלכם בזוגיות כבני זוג. מרגע זה אתם חיים את הזוגיות שלכם בוודאות מלאה. והמתנה שלי אליכם יקיריי המון טיפים לזוגיות הרמונית, נעימה ומלאה באהבה לאורך זמן! 
 
 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים