052-8231669     
 
 
 
 
גילה קצב: נומרולוגיה קבלית, התאמה זוגית והאישה שאיתו | ציונה אבירם

 

והנה, הגענו ליום שאחרי...היום בו נכנס משה קצב עבריין המין,( שאותו אני מתעבת כמובן!) ל- 7 שנים לכלא והשאיר את גילה קצב בדד בביתה. האומנם בודדה היא?! מה מסתתר מאחורי החזות הפגיעה, מסורה והנאמנה של האישה שאיתו? מעניין מה אומרת נומרולוגיה קבלית על השם גילה קצב.   על ההתאמה הזוגית בינה ולבין בעלה משה. סקרנים לדעת? הבה נצא לדרך...

 

ונתחיל בשם המלא: גילה קצב. מה הוא אומר לנו?
סה"כ בגימטרייה גילה קצב הוא 6. מספר זה מצביע על נטייה למשפחתיות ונאמנות. נתינה ללא תנאי ושאיפה לסביבה הרמונית. ניחנה היא בכוח משיכה אישי, בחושים מפותחים ובאצילות. המוטו של גילה קצב בחיים היא: ואהבת לרעך כמוך כאשר המיקוד שלה בחיים הוא באחרים פחות לעצמה. הפרגון שגילה קצב מקבלת מהסביבה, הם הכוח המניע אותה להצליח בחיים ובשבילה זה הכול.
 
והשם גילה – מהי הפרשנות הנומרולוגית קבלית?
שם זה מציין אישה יצרית, חמת מזג ושקועה בעצמה. אוהבת היא בני אדם, שוחרת שלום ומשתדלת להימנע מחיכוכים מיותרים וממריבות. והאמת, דיי מאתגר השם הזה! השם גילה העניק לה מתנה: להיות בגילה ובשמחה. כעת היא צריכה להוכיח שאמנם היא כזו. אי לכך- עליה לעשות שינוי בחייה ויותר לשמוח ולהיות עליזה, וזה, לא כ"כ פשוט כאשר במפת הלידה שלה רואים את הנטייה שלה להרמוניה, משפחתיות ושלמות. שורה תחתונה תוכה אינו כברה והיא דיי רועשת וגועשת בתוכה.
 
התאמה זוגית בין גילה קצב למשה – האם קיימת?
בהחלט קיימת! ונסקור את ההתאמה עפ"י שילוב אותיות השמות של בני הזוג.

שילוב אות ראשונה ג + מהמלמד כיצד יוצרים הם את המציאות שלהם מצביע, על קשר מוצלח הגורם לשמחה ואושר. יש בין גילה קצב ומשה הערצה וחיבה הדדית. הם מאד אוהבים אחד את השני למרות הבדלי התנהלות : המופנמות של גילה קצב מול הדומיננטיות של בעלה.

שילוב אות שנייה י' + ש' מלמד כיצד מנווטים הם את האהבה, מיניות ומשפחה . שילוב זה מצביע על המון אושר ואהבה בין גילה קצב ומשה. קיימת ממשיכה מינית חזקה ואפשרות להצלחה כלכלית ולבריאות טובה. הכבוד שרוחשים הם אחד לשני עשוי להשפיע במהירות על המצב הכלכלי שלהם. ולעניין הילדים: ברכה ואושר בגידול הילדים, שמביאים עונג ואושר להוריהם.

שילוב אות שלישית ה' + ל' המלמד כיצד מנווטים גילה קצב ומשה את הכעסים שלהם, מצביע על איזון בתגובות בעת מריבה וחילוקי דעות. גילה קצב מפנימה ושותקת ואילו משה – בוטה וכעסן. טוב, זה ברור שהגברת תנהג כך. כי הרי כל רצונה הוא לחיות בשלום ובהרמוניה. וכפי שראינו, המוטו הזה חוזר כמה פעמים על עצמו במפת לידה נומרולוגית קבלית של הגברת גילה קצב.

ולסיכום: מה נאמר ומה נגיד?
משה קצב זכה באישה ענווה, צנועה, אשת איש ובית למופת. שוחרת שלום, אימא ורעייה למופת. אז כאשר יצא הוא מהכלא בעוד 7 שנים, מצפה לו האישה שאיתו. גילה קצב במלוא הדרה וצניעותה. אותה אישה שמתאימה לו ככפפה ליד.
 
ובנימה אישית לך גברת גילה קצב( למרות שעלולים לקפוץ עלי כל מיני מתנגדים) מצדיעה לך אישה יקרה על מה שאת בשביל בעלך. עשי מלימון לימונדה, הרי אין לך ברירה. הכניסי מעט גילה ושמחה לחייך ע"י אהבה עצמית. יש לך משפחה תומכת ואוהבת: קבלי מהם חיזוקים וצאי לדרך עצמאית.
כי מהיום ועד שיצא אישך היקר( מבחינתה - הוא יקר לה)  מהכלא אמצי לך את המשפט: אם אין אני לי מי לי...
 
 
 
 
 
בהצלחה מכל הלב,
 
img alt=גילה קצב
 
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
 
 
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים