052-8231669     
 
 
 
 
 

משה קצב - היבט נומרולוגי קבלי על דרכו ואישיותו | מאת הנומרולוגית ציונה אבירם

                                                                                       

מפת הלידה של משה קצב, נשיא המדינה לשעבר, (תאריך הלידה 5.12.1945) מצביעים על אדם חם ואוהב, חסר סבלנות, שתוכו אינו כברו. כלפי חוץ עשוי להיות שלו ורגוע, אבל בפנים כולו רוחש ומלא פעילות שלילית וגם חיובית. הוא נראה תמים אך הוא אינו כזה. הוא אדם מיני, בעל יצרים חזקים, ובנות המין השני נמשכות אליו, במיוחד לאור העובדה שיש לו לשון חלקלקה וכושר ביטוי מעולה.

משה קצב הוא טיפוס של "מים שקטים חודרים עמוק" - העשייה שלו נעשית בשקט ובצניעות, מתוך רצון לעזור ולהועיל לאחרים. הוא הטיפוס של "הקדוש המעונה" אשר את האמת עליו אפשר לגלות רק אם צוללים לתוך נפשו פנימה. אדם מאד יצרי שיודע לבטא את אהבתו במילים מרגשות ועשוי להתגלות כבעל התנהגות שאינה הולמת את מעמדו.

 

מבחינה קבלית, ייעוד הנשמה של משה קצב מחזק את האמור לעיל – נשמתו אחראית על מהות ההרמוניה ביקום אולם צריכה ללמוד שאהבה הינה לא רק איזון חיצוני אלא גם פנימי. כמו כן הכוכב השולט בעולמו הינו כוכב התקשורת – מרקורי, אשר ברך אותו בכושר ביטוי. הבעיה של משה קצב שהוא צריך ללמוד להתחבר לאנשים דרך הרגש ולא רק דרך השכל.

היבט קבלי נוסף - היות ויש לו צורך בקבלת הכרה הוא עשוי לנצל את מעמדו הרם להיות בשליטה כאשר המיקוד שלו הוא חיצוני ולא פנימי. הוא עשוי לטפל ברגשות של האחרים במקום ברגשות של עצמו....את הכוחות שלו הוא שואב ממקור חיצוני על מנת לקבל הכרה חברתית. בגלגול קודם קצב חי בהרגשה של חוסר הנאה בחיים וחוסר ביטחון, ואי לכך הוא מפצה את עצמו בהתנהגות שתקנה  לו מעמד וכבוד. השיעור שלו הוא לקחת אחריות על החיים שלו, להודות ברגשות, להיות "ים של דמעות" ולחזור הביתה לאישה חמה ואוהבת.

 

מספר יום תאריך הלידה של  משה קצב (5) מחזק את האמור לעיל.

בפן הבונה, מבחינת תקשורתית הינו אמן הדיבור, סקרן וזקוק להרבה ידע. אולם בפן המעכב (השלילי) הינו חסר מנוחה, בעל מערכת עצבים מאד רגישה, אינו מחובר למהות הפנימית שלו, וקיימת משיכה לבנות המין היפה. משאלת הלב (שאיפה פנימית) ומספר היום זהים, והם מצביעים על הצורך שלו בחופש, תקשורת ועבודה עם שכל ופחות עם רגש.

 

הייעוד של משה קצב (9) הוא ליצור שינוי לעומק, אצלו ואצל אחרים, באמצעות מתן דוגמא אישית. התנהלות חייו מביאה אותו לעשות שינוי לעומק מקצה לקצה (טרנספורמציה) עד כדי היוולדות מחדש. הוא ווכחן, חסר תודעת שפע, ויש לו אגרסיות מודחקות כתוצאה מצבירת כעסים. קצב מרוכז מדיי בעצמו ושואף לספק את עצמו. יש בו צורך מיני עז, שכאשר הוא מנותב לאישה המתאימה הינו מפגש של אנרגיות מטהרות.

כל האמור לעיל מעצים את התנהגותו של האיש, מפני שמספר דרך החיים שלו (מספר 9) זהה למספר הייעוד (גורל) שלו.

 

גילה קצב, האישה שאיתו - אישה מאד חמה ולבבית ובעלת אמונה פנימית מאד חזקה. היא ניחנה באינטליגנציה גבוהה וכישורים יצירתיים יוצאי דופן. יש לה יכולת ללמוד ולאגור כוחות רוחניים על מנת להבין ולבחון את הדברים. גילה קצב הינה אישה מינית ובעלת אינטואיציה נשית. אלה מסייעים לה להתחבר לבן זוגה על מנת לספק את הצרכים שלה. היא חווה לא פעם תנודות במצבי רוח, הרגשת בלבול וחוסר וודאות מהנעשה סביבה. גילה היא אישה אוהבת ומסורה, יודעת לתת עצות טובות ומוכנה לעזור לבן זוגה ולזולת בכלל, גם במחיר של פגיעה עצמית. בגלל הקושי שלה לעשות שינויים ומהחשש שמא יתפרקו נישואיה – היא מאמינה בניקיון כפיו של בעלה.

 

שילוב האותיות של בני הזוג (ג + מ )מאד דואלי ומצביע על שני היבטים:

מצד אחד הקשר עשוי להיות מוצלח וגורם לאושר ושמחה לשניהם. יש ביניהם הערצה הדדית וחיבה, והם מאד קשורים זה לזה למרות התנהגותו המינית. מצד שני עלולות להיות בעיות, כי לקצב אישיות דינאמית המאפילה על אישיותה של רעייתו.

מדוע הוגש כתב אישום דווקא  ב 23.1.2007? 
זאת מכיוון שהחל מ-12/2006 ועד 12/2007 משה קצב נמצא בשנה של סיום תהליכים שמעיקים. שנה של ניתוק מהעבר ושינוי התנהלות לקראת השנה הבאה, שתהיה חדשה מכל הבחינות.
שנה זו תסתיים ב-12.2007 – ועד אז כולי תקווה שהצדק ייצא לאור!

 מכאן- עדכון לשנת 2016

מה קורה עם משה קצב היום 16.7.2016? האם קיים סיכוי\חשש לקבל חנינה מנשיא המדינה? 

  • בתקופה זו ( 12.2015-12.2016) נמצא הוא בשנה אישית שמונה. שנה של קבלת הכרה (של חלק מהעם בלבד), הוצאת תוכניות לפועל והתחזקות.  הרבעונים בשנה זו מצביעים על טינה ובעיות במשפחה. ז”א שהסיכוי לקבלת חנינה קיים והוא מלווה בכאב ופחד מסוים.
  • האות המשפיעה על משה קצב מבחינה קבלית, היא האות ה’ האחרונה. ( מגיל 67-72 היום בגיל 70+) אות זו מבורכת ועוזרת לו בתקופה זו של חיים. השפעת האות חזקה וגורמת לו לעקשנות, התנהגות טיפשית ואי לקיחת אחריות. המעניין הוא שכאשר אות אחרונה משפיעה ז”א שקורים לאדם דברים משמעותיים. האם קבלת חנינה הוא עניין משמעותי? בדיוק על זה נאמר: הכל צפוי והרשות נתונה!
 
 
 

 

 

ציונה אבירם-נומרולוגית קבלית
מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים