052-8231669     
 
 
 


רוצה הצלחה בעבודה! עסק משפחתי או שכירה ראש קטן?
 נומרולוגית ציונה אבירם

"עזבתי עבודה אחרי עשרים שנה לטובת ניהול עסק משפחתי. מרגישה לפעמים חרטה בלב. תוהה אני אם עשיתי נכון שעזבתי מקום עבודה מסודר. פתאום מתגעגעת לשקט של נסיעה ברכבת. לכוס קפה  עם חברות בבוקר. הסתפקתי במועט והייתי שם ראש קטן. אני אנרגטית ברמות מטורפות, ותקופת הלימודים וההסתגלות בעבודה עם בעלי, מחרפנת אותי...

אני רוצה הצלחה בעבודה. האם ההחלטה לעבוד עם בעלי הייתה נכונה?"

וכשהיא עובדת כמעט צמודה לבעלה. "האם זה עושה לה טוב"?
כן. כן וכן!!! ולמה?

כי בהתאמה זוגית כ"כ יפה עם הבעל- מתבקשת עבודה משותפת ביחד איתו.

  • מבחינה נומרולוגית עפ"י תאריך הלידה רואים פה קשר הבנוי על אמון משפחתי, יציבות ושורשים חזקים. מטרה משותפת וחזון משותף - בהחלט יכולים להביא להצלחה כלכלית וכספית.
  • מבחינה קבלית עפ"י חיבור שמות בני הזוג, הקשר מומלץ, אינטלקטואלי  ורוחני  עם הערצה הדדית  ופתיחות בין השניים. קיימת ביניהם חברות טובה ועמוקה המבוססת על קשר חברי ועל תקשורת טובה. זה קשר נפלא עם הרבה אפשרויות להצלחה כלכלית ובתנאי שיש כבוד והערכה אחד כלפי השני." יש לנו זוגיות טובה ואנחנו מאד מעריכים ואוהבים אחד את השני". 

וכן, צפויה לה הצלחה בעבודה עם בעלה כעצמאית, ורואים זאת בכמה היבטים במפת לידה:

  1. פרשנות השם שלה-מעיד עליה כאישה חכמה ומבריקה.. היא אישה מעשית ויציבה  אך גם חמה, אנרגטית, מתלהבת, דינאמית ולעיתים רחוקות גם כעסנית. מופיע בשם איריס בספר השמות
  2. מספר יום הלידה, מספר גורל ודרך חיים  במפת לידה נומרולוגית קבלית- דומיננטי ושולט מספר אחד. דבר זה מצביע על צורך לבטא את האני שלה, כריזמה, ביטחון עצמי, רצון לשלוט, יושר, חוכמה ורצון להשפיע.
  3. משאלת הלב שלה מצביעה על רצון לעשות שינוי אצל אחרים באמצעות מתן דוגמא אישית. ומה יותר טוב מאשר השינוי הזה שיכול להשפיע על הסביבה הקרובה וגם על הכיס...כמובןJ
  4. הכוכב השולט במפת לידה נומרולוגית קבלית מצביע עליה כאדם ישר, חם והמושכת אליה הצלחה, שפע ועושר. הינה אישה טובת לב, סודית, מהירה וחרוצה שיכולה להביא את העסק המשפחתי למקום של הצלחה כלכלית מסחררת. " נכון, שמתי לב על שירות לקוחות לקוי. הוצאתי חוקים חדשים ואפילו פיטרתי עובדת לא אחראית"! 

נפלא. הצלחה בעבודה בפתח! האם התזמון לשינוי קריירה מתאים לגברת זו?

בהחלט שכן! ורואים זאת בכמה מקומות במפת לידה נומרולוגית קבלית:

-        עפ"י האות השולטת בחייה- מהיום ובשש שנים הקרובות, האות האחרונה בשמה משפיעה עליה. וכאשר זה קורה- קורים דברים משמעותיים בחיים של אדם. עזיבת מקום עבודה אחרי עשרים שנה לטובת עסק משפחתי- לכל הדעות זו אבן דרך רצינית בחייה.

-        שנה אישית\רבעונים אצל אישה זו, מצביעים על תקופה של חשבון נפש הכולל עזיבת עבודה ושינוי מסגרת. בנוסף, רואים שחרור מלחץ כלכלי ושינוי קריירה. ואכן כן, קצת קשה לה בתקופה זו, אולם האופק של התחלה חדשה תוך התנתקות מהישן וחיבור לחדש- מבטיח הצלחה וסיפוק בעבודה.

-        שנה אישית\רבעונים אצל הבעל- גם הם מבטיחים התחלות חדשות, הצלחה מעשית, שחרור כלכלי ושינוי קריירה. " ברור, את יודעת כמה דברים הורדתי לו מהראש. אין לו כוח מול הנשים שהרבה פעמים, עושות מה שהן רוצות!" 

ובכל זאת, קשה לה עזיבה של מקום עבודה מסודר לטובת עסק משפחתי. ולמה?

כי פה נכנס לתמונה גלגול קודם שמאד משפיע על המהלך שעשתה.
גלגול קודם של אישה זו, מצביע על זיכרון נשמתי של תינוקת. בגלגול זה עליה ללמוד לקחת אחריות על חייה. לשחרר תלותיות רגשית, להשאיר מאחוריה את פחדי העזיבה ולצאת לדרך. תפקיד של מנהלת- תפור עליה- בול! נכון, מאתגר אותה כי עליה לקחת אחריות על חייה. להשתחרר מהמקום המוכר ולצאת לחזית הבמה עם כל הביטחון העצמי והכריזמה שיש לה. דיי לה מהראש הקטן שהפעילה שם. כאן בעסק המשפחתי- היא ראש גדול, מצליחה ומשפיעה. וגם...מכניסה יותר כסף לעסק.  

אין ספק שרואים הצלחה בעבודה. ובכל זאת - על מה עליה להתגבר כדי להצליח?

  • היא בחורה מאד דומיננטית וגם בעלה, אבל קצת פחות. על מנת למנוע חיכוכים מיותרים, מומלץ לה לא להכתיב לו. לתת לו במה כפי שהיה רגיל לפני שהגיעה. לפרגן לו על העבודה הטובה שעושה. לשתף אותו בהחלטות ובעיקר- להימנע מהפגנת שליטה מוחלטת בעסק.
  • לשחרר ביקורתיות יתר ושאיפה לשלמות.
  • לקחת אחריות על חייה ולהצמיח את התינוקת שבאה מגלגל קודם- לאישה בוגרת ואחראית.
  • להפסיק להתלבט. להחליט וליהנות מהתפקיד החדש בעסק המשפחתי. קונפליקטים פנימיים, פסימיות ותחושת סגירות- עשויים להקשות עליה להצליח בעבודה. 

" עכשיו אני ממש רגועה ושלמה, על ההחלטה לעזוב את העבודה ולעבוד בעסק המשפחתי. אני הולכת להביא את כל העוצמות והחוזקות שהזכרת בשיחה, לתוך העסק. אני בחורה מאד מקובלת, אוהבת הרמוניה ושונאת לריב. חיזקת אותי במילים שלך. עודדת אותי להמשיך הלאה ולא לחשוש. לתת מעצמי ולהפעיל את הכריזמה שבי, לטובת הצלחה בעבודה והצלחת העסק כאחד"!

 

 נשים יקרות,
כולנו רוצות הצלחה בעבודה.
לא פעם שומעות קולות מהסביבה:
למה עזבת מקום עבודה קבוע?
השתגעת? לעבוד עם הבעל?
אם גם אתן מתלבטות – צלצלו אלי עוד היום:

052-8231669

דרך הנומרולוגיה והקבלה תקבלו תשובות מדויקות
אם כדאי לעזוב מקום עבודה אחד לטובת משהו אחר. 

אני פה בשבילכן, מכל הלב ובאהבה

 

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים