052-8231669     
 
 
 סטודנטית נצחית מתלבטת: באיזה מקצוע להתמקד?| ציונה אבירם


" ברוך השם, יש לי מזל בחיים. אני לומדת כרגע לקראת הוצאת תואר דוקטורט. יש לי תואר ראשון בעבודה סוציאלית, תואר שני במנהל עסקים וכרגע, עוסקת במחקר וסטטיסטיקה.  את כל לימודיי – מימנה האוניברסיטה. אני סטודנטית מצטיינת ומהווה מקור גאווה למשפחה שלי. יש לי בעיה רצינית אחת. אני מתפזרת מידיי! מרגישה שחייבת להתמקד ולהתחיל לעבוד מיד, בסיום הדוקטורט.

איזה מקצוע הכי מתאים לי?"

 

כדי לעזור לסטודנטית מצטיינת זו להתמקד,

הבה נבחן התאמה מקצועית עפ"י הפסגה והאתגר הנגזרים מתוך תאריך הלידה. כאן מגלים בבירור שני דברים:

  • בין הגילאים 28-37 וגם 46-55 אותם מספרים מנהלים את אותה. זה אומר ש-18 שנים מחייה מכוונת מטרה בתחום טיפול באנשים ועזרה נפשית ובריאותית.
  • בין הגילאים 37-46 נמצאת היא בפסגה של פרסום בזכות היכולת הוורבלית וכושר שכנוע שניחנה בו. הפה - הוא כלי העבודה שלה ויש לה רצון עצום להעביר מסר, לחנך וללמד.

 

מספר התאמת מקצוע ומספר כוח במפת לידה - האם מסייעים לה להתמקד?

בהחלט שכן. מספרים אלה מצביעים על שאיפה לכוח, עוצמה, סמכות ומעמד. הכיוון המקצועי מלמד שעליה לפעול למען הציבור ממקום של מודעות עצמית, חשבון נפש ונגיעה בכאב של אחרים. הידע שלה בכל התחומים שלמדה באוניברסיטה, מהווה נתיב להצלחה אישית וציבורית כאחד.

 

היא רוצה להתמקד! האם מפת לידה נומרולוגית תומכת בבחירת מקצוע מתאים? אכן כן...

  1. מספר יום הלידה - מצביע על כוח, כריזמה, ביטחון עצמי, חיבור לשפע הפנימי והשפעה. מלאה היא רעיונות כרימון ויכולה להגיע לגאוניות בתחום המקצועי כאשר כיוון המטרה הוא - עזרה לזולת.
  2. מספר גורל -  מצביע על נתינה גבוהה וחמלה עם איזון יישום תובנות. יש לה יכולת לתת לעצמה ולאחרים לצד העוצמה האישית, איזון חומר ורוח, השפעה ושפע.
  3. משאלת הלב – מראה על עולם רוחני עשיר ועם יכולת לחקור את הבלתי נודע. השאיפה הפנימית  שלה היא להתבונן פנימה לתוך עצמה, לצמוח ולקבל תובנות. דרך שאיפה זו תצליח היא לעזור גם לאחרים, לעשות שינויים בחיים.
  4. דרך החיים – מימוש הייעוד שלה בחיים הוא נתינה באמצעות תקשורת עם העולם. עם אנשים.  יש לה יכולת להביט על הכלל ולעשות סינתזה מדויקת על מצבים.

התזמון לעשות שינוי. האם יעזור לה להתמקד? בהחלט שכן!

בתקופה זו רואים שינוי כיוון ושינוי חשיבה בתחום המקצועי. לפניה כשנה וחצי של לימודים והתמחות בתחום ייעוצים אישיים, הכוונה ועזרה לזולת. בתקופה זו היא נפטרת מכל מה שמעיק עליה. מתעצמת ופותחת לעצמה דלתות לכיוון אחר בחיים. בסיום הלימודים תתחיל היא שנה של התחלות חדשות. שנה אופטימית המביאה עימה הצלחה ושפע לחייה.

 

" נהדר! שמחה שעזרת לי להתמקד. עכשיו אני יודעת שהייעוד שלי בחיים הוא לעזור לאנשים. כפי שהמלצת לי, אלמד הנחיית קבוצות בתחום הזוגיות והמשפחה. בהמשך אלמד אימון אישי וגישור ובכך אכשיר את עצמי לעבודה בעזרה לזולת. היום בעיסוקי במחקר, אין לי אינטראקציה עם אנשים וזה מאד חסר לי. תודה על הכוונה מדויקת ומקצועית. נכון שהכול צפוי והרשות נתונה, אבל אני בהחלט הולכת להיות נחושה, לוקחת את הרשות הזו ומממשת אותה!"

 

 

חברות וחברים יקרים

מרגישים לפעמים מבולבלים עם קושי

להתמקד בתחום המקצועי?

 

מרגישים חייבים לעשות שינוי

רק קשה לכם להחליט על התזמון המתאים לכך?

 

צלצלו אלי עוד היום

052-8231669

 

שיחה אחת בלבד,

תעשה לכם בהירות בבלבול שאתם נמצאים בו.

 

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

****************************************************

 

בסיום השיחה שלחה לי מכתב תודה בזו הלשון:

ציונה יקרה,

פניתי אליך אינטואיטיבית דרך האינטרנט. התרשמתי עמוקות ממקצועיותך וחום ליבך, כאשר אני שרויה בבלבול גדול ואובדת עצות, בעניין שמה החדש של ביתי והמשך דרכי המקצועית.

את אישה אופטימית, מלאת חום אהבה למטופלים שלך.  בתבונה גדולה הצלחת לפזר את הערפל ולהדגיש את החשוב והמשמעותי.  יתרונך הגדול הוא בכך, שאת משלבת תחומי ידע רבים ויוצרת סינתזה מלאה וגדושה בידע ואבחון מדויק. בשתי השאלות נעניתי בנדיבות לב ובמסירות רבה.

את יועצת טוטלית, ואינך חוסכת בעבודה ומאמץ בניסיון להשיב על כל שאלותיי. חשה אני, שכל אדם בשבילך הוא עולם ומלואו, ואת ממלאה את תפקידך בהתלהבות ואהבה גדולה.

אשמח להמליץ בחום עליך, כיועצת לזוגיות וכנומרולוגית, ואני בטוחה שתמשיכי לעשות חיל בדרכך המקצועית ולעזור לכל מתייעץ מכל הלב.

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים