052-8231669     
 
 
 


בר רפאלי ועדי עזרא: קבלו ממני מתנה למרות שלא הוזמנתי לחתונה| ציונה אבירם

היא יפה, חכמה, מוכשרת, מלאה כריזמה, ועם יכולת מולדת להצליח, לחיות בשפע וליהנות בחיים. אז בינינו- מי צריך יותר מזה בשביל להשיג את האביר על הסוס הלבן? אז הנה הוא מגיע במלוא הדרו, יופיו ועושרו. ולא סתם, הוא בא עם טבעת נישואין. והיא - אמרה לו: כן!

קרוב לוודאי שיש דברים שלא ידעתם על בר רפאלי ועדי עזרא. כמו למשל: התאמה זוגית, עתידות וגם גלגולים קודמים של השניים ועוד... סקרנים? נצא לדרך...

 

התאמה זוגית נומרולוגית קבלית בין: בר רפאלי ועדי עזרא. מה היא אומרת?

 • עפ"י נומרולוגיה- תאריך לידה, רואים קשר טוב ורומנטי עם הרבה רגשות, שמחת חיים ואופטימיות. יש רצון לשתף אחד את השני בחוויות והתחושות והדבר המעניין הוא- זה המשפחתיות. רואים תשומת לב גדולה למשפחה.
 • עפ"י הקבלה- סוד אותיות השם, רואים קשר המצביע על אנרגיה של עשייה, אחריות ושאפתנות. יש להם ערכים דומים, התקשורת טובה מאד והתקדמות בחיים חשובה לשניהם. בנוסף- ישנה משיכה מינית טובה, קשר רגשי עמוק, יציב ומבוסס.

 בר רפאלי ועדי עזרא – הבא נכיר תחילה את אישיותה של בר רפאלי .(4.6.1985)

עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית, מגלים אנו בחורה עם יכולת הצלחה בהרבה תחומים בחיים. הצלחה זו מועצמת מתוך הכוכב השולט בחייה- הרי הוא כוכב יופיטר המשפיע והמיטיב  על השפע לו היא זוכה. היא חברה נאמנה, אישה אופטימית, נעימה, מרתקת וחייכנית. בנפשה מסתתרת ילדה קטנה הרוצה תשומת לב. הבית בשבילה הוא הכול, וחשובה לה תחושת הביתיות והביטחון שבן הזוג יעניק לה.
זקוקה לבן זוג (ראו עדי עזרא !) שכלתן, קליל, מבריק ושנון - יחד עם זאת מבוסס כלכלית.

 

בהמשך לניתוח אישיותם של, בר רפאלי ועדי עזרא – הבא נכיר את עדי עזרא. (19.1.1975)

בן הזוג, הבעל המיועד עדי עזרא - במהותו אדם טוב, נעים הליכות, בעל רכוש ונכסים ומחובר לקרקע ולמציאות היומיומית. חייו דורשים ממנו לגלות המון סבלנות וסובלנות כדי למשוך שפע לחיים שלו. הוא אדם השואף לפעול באיזון ושיתוף פעולה, בעל ביטחון עצמי רב ועם זיקה של ילדותיות ותשומת לב, כמו אצל בר רפאלי.

 

גלגול קודם של: בר רפאלי ועדי עזרא – מה הוא אומר?

 • גלגול קודם בר רפאלי – זיכרון נשמתי המנהל אותה מצביע על כריזמה, רצון להיות בשליטה וקושי לעשות שינויים. גלגול זה בא ללמד אותה להתעצם ע"י המשאבים שיש לה, בלי שום קשר לאחרים. האמת- היא עושה זאת יפה מאד בזכות מפת הלידה המאוזנת שראינו כאן. מה שמסייע לה זה האינטואיציות הגבוהות שעוזרות לה להגיע לגבהים רוחניים.
 • גלגול קודם עדי עזרא – זיכרון נשמתי המנהל את עדי עזרא מצביע על צורך להשתחרר מתדמית על חשבון התנהגות טבעית וזורמת. ולמה הכוונה? הוא צריך לשחרר מלעבוד עם היגיון בלבד. להשתחרר מחוסר נאמנות לעצמו. עלול להיות מחובר לתדמית ורצון לדעת מה אחרים חושבים עליו. חשוב שיהיה ספונטני, אמיתי ושיצא אל הטבע והרפתקאות בחיים.

 

תזמון \ עתידות- מה מבשרים הם על הזוג: בר רפאלי ועדי עזרא?

 

מה מבשר העתיד לבר רפאלי?

 1. האות המשפיעה עליה בין הגילאים 30-32.( היום בת 30+) היא האחרונה (ריש)  המצביעה על  אירוע משמעותי העומד לקרות בחייה. ואכן- זו החתונה בשעה טובה ומוצלחת שתהיה בתאריך: 24.9.2015. מעניין להזכיר שמספר הגורל של בר רפאלי ועדי עזרא הוא- 24. האות ריש מצביעה על רצון לזוגיות עם תקשורת טובה, קשר רגשי עמוק וכוונה רצינית לקשר זוגי. בנוסף- האות הזו מצביעה על התחלות חדשות, יכולת להביא ילדים לעולם, פריון והולדה.
 2. שנה אישית של בר רפאלי מצביעה על שנה 9. תקופה של סיום תהליכים שמעיקים. שנה שנפטרת מכל מיני התנהגויות ואנשים שלא הועילו לה בחיים. ז"א שנה של סיומים המושפעים בהחלטות לגבי זוגיות, יצירת הרמוניה משפחתית ואף מיסוד קשר. החל מ-6.2016 נכנסת היא לשנה אחת. שנה של התחלות חדשות ופריצת דרך מדהימה. גם היריון צפוי על הדרך:)
 3. רבעונים \ חודשים מצביעים על רצון לזוגיות ולהרחבת המשפחה. ( שוב! )
 4. פסגה ואתגר (30-39) אצל בר רפאלי מצביעים על תקופה שבה הפה הוא כלי עבודה שלה. היא מאד מינית ויצרית וזקוקה למגע, אהבה וחיבוקים. אכן, לא פלא שהיא מצליחה הארץ ובעולם וגם בשלה לזוגיות ולמיסוד קשר!

מה מבשר העתיד לעדי עזרא?

 1. האות המשפיעה עליו בין הגילאים 36-43 (היום בן 40+) היא האות הראשונה עין. זו אות ראשונה המצביעה על אירועים משמעותיים המשפיעים עליו. (ראו החתונה ב-9.15. )זו אות המייצגת בית וביטחון כלכלי. יש לו רצון וצורך במסגרת משפחתית תומכת ואוהבת. בתקופה זו חשוב שיכניסו ביחד המון רגש לזוגיות וישחררו עקשנות לשמה.
 2. שנה אישית של עדי עזרא מצביעה על שנה 1- שנה של התחלות חדשות, אופטימיות והצלחות לצד חשבון נפש, צמיחה וקבלת תובנות בחיים.
 3. רבעונים \ חודשים מצביעים על נסיעה לחו"ל לבילוי והתאהבות חזקה. הללויה!!!
 4. פסגה ואתגר (39-48) אצל עדי עזרא מצביעים על תקופה של רוחניות, משיכת שפע לחיים והצלחות רבות בתחום החומר והרוח.

לקראת החתונה: כמה טיפים במתנה לזוג הצעיר- בר רפאלי ועדי עזרא...

·         התחברו לזוגיות מתוך רגש עמוק, מכיל ואהבה כפי שאתם יודעים. וכן, יש לכם את זה!

·         המשפחה המורחבת מאד חשובה - אולם חשוב למצוא את האיזון בחלוקת זמן איכות:               משפחה, גם אחד לשני.

·         שניכם שואפים למושלמות והרמוניה בחיים- לימדו לקבל אחד את השני כמות שהוא בלי           לנסות לשנות בהתאם לציפיות שלכם.

·         אצל שניכם קיים רצון לסיפוקים מידיים-  לימדו לדחות סיפוקים ולהבין
    שכל דבר הוא תהליך בחיים.

·         ולסיום בנימה אישית- קשר זוגי זה ביניכם, בר רפאלי ועדי עזרא,                                           יכול להרגיש כמו גן עדן עלי אדמות. קחו אותו לשם. עופו על זה!!!


 

 

בר רפאלי ועדי עזרא יקרים,

 

שנה טובה ומאושרת,

ומזל טוב ליום הנישואין


 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
052-8231669

נתוח נוסף על אישיותה של בר רפאלי...

נומרולוגיה אהובתי על בר רפאלי: חוכמה, מקצועיות ושפע

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים