052-8231669     
 
 
 
 
 
שמעון פרס – האישיות והאדם בראי הנומרולוגיה והקבלה.

 

 הנשיא שמעון פרס – מה אומרת  עליו הנומרולוגיה והקבלה  ?

מה מניע אותו, מאיין שואב את כוחותיו ומה מסתתר מאחורי האיש והאגדה?  

שמעון פרס ,תאריך לידה- 2/8/1923, אדם רגיש וער למתרחש בנפש הזולת ובנפשו. הוא ניחן ביכולת לחשיבה מופשטת , חקרנית ובנטייה להשקיף על המציאות מבעד למשקפיים פילוסופיים. יש לו היכולת להילחם למען השג מטרותיו למרות שלעיתים אין כל ערך למטרה ונותר רק הרצון להשיגה. יש לו נטייה לעדן את רגשותיו למרות שבתוכו הוא רועש וגועש. ניחן בכושר  הישרדות , אומץ לב, מרץ, יוזמה  ומעוף.  אינו ניתן להשפעה בקלות ולעיתים חש הוא בודד גם כשהוא מצוי בקרב חברים.

 

מבחינה קבלית הנשמה של שמעון פרס  אחראית על הפצת יידע טהור וצדק חברתי. זה עשוי להקשות לו בחיים ביצירת קשר אישי ובמיוחד מחזק את  הרגשת בדידות גם כאשר נמצא בחברה. הכוכב השולט בחייו הוא וונוס, והוא מקנה לו את העדינות, יופי, שלווה והרמוניה. פרס אוהב לאהוב, שוחר שלום, איש ישר  ומאד חשוב לו הצדק והמוסר.

 

היבט קבלי נוסף – היות ובגלגול קודם פרס חווה  שואה, התכונות של קורבן, קושי ובלבול  עשויות ללוות אותו גם היום. כתוצאה מזה יש פנטזיות וקיימת פגיעות המלווה  בחששות ובחרדות.ישנה הרגשה של " אגו מעוך"  ותחושת  חוסר אונים תמידית. היות ויש לו יכולת וקליטה טובה לתקשר,מצליח הוא לעשות סדר בכאוס. הוא מקטלג ומנתח, יודע לשים גבולות ולוקח סיכונים במקום פחד.

יש לו עולם פנימי עשיר, אינטואיציה טובה ויכולת לתקשר ברמה רוחנית גבוהה. בשל כך, מצליח הוא  להביא את הידע הרוחני  לפרקטי. פרס מאד פגיע לביקורת ולמתקפות של אחרים , אי לכך - על מנת לזכות באהדתו,  רצוי לא לתקוף אותו ולהעיר לו ברגש ובנועם .

 

מספר יום תאריך הלידה של שמעון פרס (2) מחזק את הרגישות והאמפטיה בם ניחן, כמו כן מסייע לו בשיתוף פעולה, ביצירת גבולות ואיזון בין השכל לרגש. אולם מצד שני ביום יום לא קל לו להתמודד עם הפגיעות והרגישות  במיוחד לאור העובדה שתכונות אלה אתגרו אותו גם בגלגול קודם. היום- בעזרת תעצומות הנפש בם זכה פרס, מצליח הוא להתגבר על הרגשות האלה.

 

הפרשנות הנומרולוגית של מספר הייעוד של שמעון פרס (7) הוא לחקור את אמת הבריאה ולפתח אמון ופתיחות.  הוא מגיע לחשבון נפש מעמיק ויש לו מודעות גבוהה לתובנות החיים. הוא מאמין ביקום, שכל קושי זה מבחן להתגבר עליו וממנו להגיע לצמיחה אישית. משום כך, זקוק הוא להתבודדות ולהתבוננות פנימה. מספר הייעוד מסייע לפרס להתגבר על תחושת השואה, מביא אותו לתובנות ולרפוי הילד הפנימי.

 

שאיפתו הפנימית של שמעון פרס (6) להגיע להרמוניה דרך איזון נתינה\קבלה ומתן שירות לקהילה. יודע הוא לחיות בהרמוניה עם הסביבה ומקבל הוא את הזולת כמות שהוא בלי צורך לשנות .

 

שילוב האותיות של בני הזוג ( שמעון וסוניה) מצביעים על התאמה מצוינת וטובה ביניהם.

ישנו  קשר רגשי עמוק ושניהם אוהבים לעזור לזולת. הפתיחות, התובנות והיכולת להתבונן פנימה, מסייעים לפרס להבין את רעייתו ולקבל אותה כמות שהיא. קיימת בסוניה סגירות רגשית ועקשנות מסוימת, אולם היא  טיפוס מאד משפחתי , אוהבת יציבות וקשה לה  לשנות מקום מגורים .לזכותו של שמעון פרס ייאמר שהעדינות שבו, השלווה, החום וההתמסרות המוחלטת לבת הזוג- נותנים לו שורשים, יציבות ואמון  משפחתי להם הוא כל כך זקוק.  

 

מהו התזמון של בחירת שמעון פרס לנשיא המדינה ?

בתאריך 13.6.2007 נבחר פרס לנשיא התשיעי של מדינת ישראל. מעניין לציין  שהחל מ-8/2007 ועד 8/2008 פרס  בתקופה של פריצת דרך. הוא נמצא בשנה שעוזרת לו להגשים את הייעוד שלו, גובר הביטחון העצמי והוא מקבל תהודה והכרה.

 

ולסיכום...מפת לידתו של שמעון פרס ותזמון בחירתו לנשיא, מחזקים בנו את ההחלטה ותחושת הביטחון  שהוא האיש הנכון בזמן הנכון  לייצג את המדינה  בכבוד, לה הוא ואנחנו ראויים.

 

 

 
 

 ציונה אבירם- נומרולוגית 

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים