052-8231669     
 
 
 
 
 
 
 
קורבנות ותקיעות- להשתחרר מהם ולצאת לדרך חדשה! נומרולוגית ציונה אבירם
 
" את כ"כ צודקת. הוא כל הזמן משדר קורבנות ותקיעות. לא מחליט ונשאר באותו מקום. אני עדיין צעירה ורוצה להתחתן. מרגישה שהזמן חולף ואני מפספסת פה משהו בחיים שלי. נכון, אני אוהבת אותו והוא אותי- אבל דיי, נמאס לי! המערכת הזוגית הזו לעוסה. אני חייבת לצאת ממעגל הקסמים הזה שלא מוביל אותנו לשום מקום.
איך עושים את זה, ומתי זה יקרה?"

 

לראות אותה ולהתמוגג. איפה קורבנות ואיפה התקיעות שעליהם היא מדברת...
היא מקסימה, מיוחדת, שונה ולא שגרתית. נעימה ובעלת מידות טובות. חכמה ומחושבת אך גם נשית וחמה. פניה מלאות אור ויש בה רוחניות. בקיצור- מתנה מופלאה לכל גבר שירצה לחלוק את חייו איתה. ואפרופו גבר! היא מדברת על קורבנות ותקיעות שלו. אבל בעצם מה שקורה בפועל- הוא מצליח למשוך אותה אליו בהתנהלות שלו.
 
איך קורבנות והצלחה הולכים ביחד?
לא רק הולכים, הם גם רצים ביחד! ולמה? כי הוא פשוט קסם של בחור! איש תקשורת מעולה. פלספן לא קטן שיודע למשוך בלשונו את הגברת שלנו. הוא רומנטי, אדם חם, דאגן, חכם וגאון מתובל בערמומיות מסוימת. משום כך, עליו לשמור על יושר וכנות במערכת היחסים הזוגית הזו ובכלל. יושר, נאמנות וכנות בעיקר עם עצמו. ואיפה הקורבנות שעליה אנחנו מדברים?
 
קורבנות ותקיעות מגלים במפת לידה נומרולוגית קבלית בשני היבטים:
· גלגול קודם- כאן רואים את חוסר הנאמנות לעצמו באופן מאד קיצוני.במקום להיות קשוב לרגש שלו. להזיז את עצמו ותכלס, לקדם את הזוגיות- הוא ממשיך לחפש אינפורמציה הגיונית לפעולות שלו. לא סגור עם עצמו שהיא האישה האולטימטיבית שיכולה להביא אושר לחייו. מחובר לתדמית, אמן תקשורת מעולה שלא מחובר לאמת שלו. וזה- חבל!

· הכוכב השולט בחייו כוכב הגורם לו לעליות וירידות בחיים.במצב רוח טוב הוא טוב לב. אוהב לעזור. לתמוך ומביע דאגה עד כדי חנק. ובמיוחד, אוהב הוא לתת לה הרגשה של שייכות והגנה. ובמצב רוח ירוד- מסתגר בקליפה שלו, מרגיש קורבן, תקוע, מתנתק ונעלם. במשפט אחד: רואים פה חוסר נאמנות לעצמו וחיבור לתדמית חיצונית כדי להיראות טוב.

התאמה זוגית בין השניים- האם גם שם יש קורבנות?
חלקי- אבל לא ממש! התאמה מושלמת וזו הסיבה שהיא כ"כ רוצה אותו והוא אותה. רק הבעיה שהוא ממשיך להיות תקוע בהתלבטות שלו. בחוסר הנאמנות לעצמו ובחיפוש אחר שלמות. והיא? פשוט נגררת אחריו. פה בעצם נכנס לתמונה- שורש הנשמה שלו שדיי שואב אותו לא לעשותכלום.להיות פלספן גדול. מקסים ומושך. להישאר באוויר. לחוש קורבנות ולהישאר תקוע.
 
מהו סוד הקסם והמשיכה ביניהם, שכאשר הם ביחד- אין קורבנות?
חיבור אותיות השמות מצביע על קשר דאגני ומסירות מוחלטת אחד לשני. קשר רוחני עמוק והשלמת העולמות אחד של השני. שניהם אנשים חמים, כריזמתים ויש ביניהם משיכה מינית חזקה. וקורבנות? כאשר הם ביחד- היא ממש לא קיימת. תחושה זו עולה לו כאשר הוא עם עצמו לבד. כאשר הוא צריך תכלס לעשות משהו!
 
השאלה לגביו: מתי תסתיים תחושת קורבנות זו? האם יבוא ציון לגואל?
חייב לבוא! ואיך אומרים? הכול צפוי והרשות נתונה כי לפי התזמונים מבחינה נומרולוגית וקבלית- זה הזמן להזיז את עצמו. להציע לגברת נישואין ולמסד את הקשר ביניהם.
מבחינה נומרולוגית – הוא נמצא בשנה של התחלות חדשות. שינוי גישה ושינוי כיוון בחייו. רואים אצלו תהפוכות בחיים ואפילו מעבר דירה...הללויה!

מבחינה קבלית – יותר חזק! האות השולטת בחייו מצביעה על סיום מחזור והתחלת מחזור חיים חדש של אירועים משמעותיים בחיים. אות זו גם מצביעה על הולדה, הריון, ריפוי והתחלות חדשות. יופי של דבר!

והגברת שלנו - מתי היא תשתחרר מתחושת קורבנות שנגררה אליה בעל כורחה?
עכשיו. ממש היום זה קורה כי אצלה- הגיעו מים עד נפש! ולמה? כי החל מיום הולדתה האחרון נמצאת היא בשנה של התנקות וסיום תהליכים שמעיקים. מתפטרת היא מאמונות חוסמות ומהתנהלות בחיים שלא משרתת אותה. ותחושת קורבנות זו- כלל וכלל לא משרתת אותה! ועוד הפתעה! בקרוב תחל תקופה של התחלות חדשות ובשורות טובות. שנה אופטימית ונעימה שבה מממשת היא את כל המאווים שלה: משפחה. זוגיות. נישואין ואפילו רכישת דירה. איזה יופי!
 
תכלס – הולכת להיפטר מהמילה קורבנות למען אושר! מה הצעדים הבאים?
היא בשנה של סיום תהליכים והוא בשנה של מחזור חיים חדש ומשמעותי ביותר- זה הזמן להעמיד אותו במקום ולהבהיר לו חד משמעית: ללכת איתה עד הסוף. חתונה. זוגיות. בית וילדים או כלום! היום הכדור אצלו. הוא יחליט אם לצאת ממעגל קורבנות בו הוא נמצא, לממש את אהבתו. להיות מעשי ופחות דיבורים או - להמשיך להישאר תקוע ללא אהבה.
 
" מדהים! כל מה שאמרת, נכון! עשית לי סדר בבלאגן שהייתי בו.
מרגישה יותר מחוזקת. אני טיפוס שאוהבת לחיות וכל גבר שנמצא איתי יכול ליהנות מחברתי. ואיתו- במערכת יחסים שהיא לא ממש יחסים- אני מתברברת. נשאבת למטה ונגררת ביחד איתו לתחושה של קורבנות. לא מתאים לי... מחר אני הולכת להעמיד אותו במקום ולא משנה איזה מחיר הולכת לשלם.
תודה על הכוחות והחיזוקים שנתת לי להיות אני, ליהנות מהחיים ולזרום איתם ללא פחד"
 
 
חברים יקרים,
גם לכם לפעמים יש תחושת קורבנות ותקיעות בחיים?
רוצים לקבל כלים איך לצאת ממנה, ובכלל להבין מאיין היא נובעת?
הזוגיות שלכם תקועה ולא מתקדמת לשום מקום?
קורבנות ותסכולים אוכלים כל חלקה טובה?
 
צלצלו אלי עוד היום 052-8231669
אני פה בשבילכם באהבה ומכל הלב,
 
 
 
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
 
 
 
 
 
 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים