052-8231669     
 
 
 
 
 
שאול מופז: מה מסתתר מאחורי הזיגזג הפוליטי? | נומרולוגית ציונה אבירם

גם אני כמוכם סקרנית מה באמת מסתתר מאחורי השם שאול מופז. וכדי לתהות על קנקנו הבה נבדוק כמה דברים מעניינים שיסבירו את התנהלותו ואישיותו של האיש שלנו. נחקור את: פרשנות השם. מספר גורל\ייעוד. הכוכב השולט בחייו. "התאמה זוגית" עם בנימין נתניהו. למה דווקא עכשיו שינוי גישה, ומאיפה נובע הזיגזג הזה.

ונתחיל בפרשנות השם שאול מופז עפ"י הקבלה.
השם שאול מצביע על אדם דברן וחם מזג אך גם בעל שליטה עצמית גבוהה. יש בו צניעות וענווה אבל הוא גם רגיש לאגו שלו. במילים אחרות, הוא לא נוטה להתבלט או לנסות למשוך תשומת לב, אבל ברגע שמנסים לערער על סמכותו - האגו שלו מתפרץ והוא אינו מוותר. יש לו נטייה להפיל את עצמו למטה, ולכן עליו להיזהר במשנה זהירות מעשיית טעויות שאי אפשר לתקנן. הוא צריך להפעיל שליטה עצמית גבוהה ולא להתפרץ במקומות הלא נכונים.
 
עוד משהו על השם שאול מופז הקשור לשאול, שליטה ושאיפה להרמוניה...
יש בשם שאול תכונות והיפוכן. מצד אחד השם מסמל את השאול והגהנום, ומצד שני קיימת בו שאיפה לאיזון ולהרמוניה עם אנשים. יש בו כוח, עוצמה, מלוכה, הצלחה וכבוד, עם זאת - כדי להצליח, חייב הוא לעמוד על המשמר, להיות רוחני וצנוע, לוותר על האגו שלו ולהימנע ממריבות מיותרות.
 
שאול מופז: מה מחזק את תכונת הכוח והעוצמה שבו?
מספר גורל כמובן. שאול מופז נולד ב- 4.11.1948 ומספר גורל שלו הוא: 28. בגימטרייה= כח. יופי של מספר המצביע על יכולתו להיות חלוץ, בלתי רגיל ומעניין. להגיע לגאוניות, להצלחות ולהתחבר למודע ולתת מודע שבו. היכן הזיז זג שאנחנו מדברים עליו? התנודה מקצה לקצה נמצאת בעצם בפאן המעכב של מספר זה: הפחד מכישלון, צבירת רגשות, פגיעות יתר, רגישות לסמכות וקושי לחיבור לשפע הפנימי שבתוכו.
 
מספר גורל 28 = 19=10. איך מספר 19 משפיע על שאול מופז?
שימו לב: מספר זה הוא הזיג זג של שאול מופז. שני מספרים קיצוניים של 1 ו...9. לא פשוט לו!
מצד אחד יש בו את(1) האינדיבידואליות, יושר, חוכמה פנימית עם יכולת נתינה גבוהה- ומצד שני (9) יש בו את הצד של הרגישות לשליטה, אגרסיות, תוקפות, החלטות קיצוניות ואגרסגיה מודחקת שפורצת החוצה.
 
עפ"י נומרולוגיה קבלית: מאיין הביטחון שמקרין שאול מופז?
מפה נומרולוגית קבלית מצביעה על כוכב החמה השולט בחייו של שאול מופז. מעניק לו את היכולת להיות רוחני וגשמי כאחד. יודע הוא מה ערכו האמיתי. הוא ארצי ובעל עוצמה היודע מה הוא שווה. כוכב זה מחזק את הביטחון העצמי שלו. משרה עליו אווירה עליזה ושמחה אשר גם במצבים קשים, לא ייתן לעצמו ליפול לרחמים עצמיים....
מדהים כמה יפה זה מתחבר לאישיותו במספר גורל 28!
 
מבחינה נומרולוגית: שאול מופז + בנימין נתניהו - האם יסתדרו ביניהם?
לא פשוט! ולמה? כי שילוב תאריכי הלידה בין השניים ( מה שנקרה בנומרולוגיה: התאמה זוגית)

1= 1 + 9 מלמד אותם שעור רציני של עבודה משותפת של ראש אחד לטובת המדינה.בנוסף, מצד אחד לתת חופש פעולה ועצמאות אחד לשני- ומאידך, לא להיכנס למאבקי כוח, אגו ותאוות שליטה. אין ספק ששילוב שני כוחות אלה( מספרים אלה) דיי מאתגר...

מבחינה קבלית: שאול מופז + בנימין נתניהו- מה אומר שילוב אותיות השמות?
שילוב האותיות מלמד אותנו שיש פה שני אנשים חזקים ובעלי אופי עצמאי לחלוטין. שניהם בעלי עניין משותף הגורם להם להיות ביחד. עלולות להיות נטישות וחזרה "הביתה" ( תלוי איך מסתכלים) ותיתכן גם חוסר התחשבות ברגשות אחד של השני. עם זאת, ישנה אפשרות מצוינת לקשר ושיתוף פעולה פורה בין השניים למען קידום מטרות חברתיות.
 
מבחינה קבלית: ממה על שאול מופז ובנימין נתניהו להיזהר?
שילוב אותיות ניווט הכעסים מצביע על בעיות וקשיים רבים שעלולים ליפול בעת חילוקי דעות. יש קושי להבין זה את זה בצורה חלקה ובריאה. כמו כן, עקשנות ותחושת החמצה הדדית מלווה בעוגמת נפש רגשית.
 
באיזה שנה אישית נמצא שאול מופז, ולמה דווקא עכשיו הכול קורה?
מבחינה נומרולוגית, החל מיום הולדתו ב- 11.2011 ועד 11.2012 - שאול מופז נמצא בשנה של זריעה, התחלות חדשות ופריצת דרך בחייו. ואומנם כך היה( ציטוט ויקיפדיה) ב 27.3.2012 -ניצח בפריימריז  בהתמודדות מול ציפי לבני, ברוב של 62% לעומת 37% ללבני, ונבחר ליו"ר מפלגת "קדימה"‏. בעקבות זאת התמנה ליו"ר האופוזיציה. ב-8.5.2012 הודיעו מופז וראש הממשלה בנימין נתניהו על הסכם להצטרפות סיעת קדימה לקואליציה, ומינויו של מופז לשר בלי תיק ומשנה לראש הממשלה.  קודם להודעה זו הרבה מופז לתקוף את נתניהו וממשלתו, והצהיר בנחרצות שלא יצטרף לקואליציה בראשותו.
 
אז מה גרם בתקופה זו למהלך של זיז זג בחייו של שאול מופז בן ה- 63.6?
הכול בגלל ( או בזכות) האות השולטת בחייו.
מבחינה קבלית, בין הגילאים 62-68, האות ל' משפיעה על חייו של האיש ומשרה עליו רוח של הרמוניה, פתיחות וללמוד לקבל דברים גם אם למראית עיין נראה שהוא מתעקש על דעותיו. בתוך תוכו מקבל הוא דברים הגיוניים וחכמים ולאט לאט משנה את דעותיו. האות ל' עוזרת לו ללמוד דעות חדשות, להיות גמיש, להתפשר והכול - לטובת העקרונות שיקדמו את הממשלה ומדינת ישראל...
 
ציטוט: "כשקיבלתי את ההחלטה לצאת למהלך היסטורי וחשוב כל כך למדינת ישראל, ידעתי שתהיה ביקורת. אני לא אדיש אליה ואני קשוב לה. אבל אני גם יודע שמנהיגים, שעה שהם הולכים לקבל החלטות גדולות וקשות, צריכים לדעת לחיות עם הביקורת הזאת וחייבים להסתכל לעתיד, למה שטוב למדינת ישראל ולעתידה".
 

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

מקורות ספריו של נפתלי פרום:
ספר השמות המלא עפ"י הקבלה.
זיווג מן השמים.
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים