052-8231669     
 
 
 
 
 
משולם ריקליס וזוגתו טלי: מהו סוד הקסם?| נומרולוגית ציונה אבירם

 

על זה נאמר: זיווג מן השמיים!
התאמה זוגית כמעט מושלמת של חיבור אותיות שמות הנאהבים והנעימים שלנו: משולם ריקליס וזוגתו שתחיה טלי סיני ריקליס. אז שכולם ידברו! הכי חשוב שהזוג ריקליס ירגישו וייהנו מהחיים. יחושו את האהבה האמיתית והכנה המפעמת בתוכם. לא בטוח שיודעים הם שמקור ההתאמה הזוגית נובע מחיבור אותיות השמות
שלהם: טלי ומשולם.
סקרנים כמוהם? בואו נצא לדרך ביחד עם משפחת ריקליס המכובדת...

חיבור האות הראשונה בשמות בני הזוג ריקליס: משולם + טלי =  מ+ט
מצביע על טיב יחסים מאד מעניין בין בני הזוג ריקליס. סיכוי מאד מוצלח וטוב שקשר זה יאריך ימים אם יכבדו אחד את השני. בני הזוג ריקליס אנשים מלאי אהבה וחיבה. שניהם זקוקים להרגשה של אהבה ושייכות ולהרגשה שהם שווים ומוצלחים. משולם ריקליס וגם טלי מאד אינטואיטיביים ובעלי נטיות רוחניות. המעניין הוא שמשולם אדם מלא רגשות ואהבה. יציב ובעל עוצמה אישית ואוהב כבוד. הוא מלא ברגשות, אלא שרגשותיו נסתרים ממנו והוא לא יודע לבטאם בחופשיות גמורה כמו בת זוגו טלי אשר לה יש יותר מודעות עצמית ויכולת רגשית לבטא את עצמה ביתר קלות.
 
חיבור האות השנייה בשמות בני הזוג ריקליס: משולם + טלי =  ל+ש
מראה על יופי אהבה בין בני הזוג ריקליס לשניהם רגשות עדינים, עמוקים וחזקים. עפ"י נומרולוגיה קבלית וסוד האותיות- קשר טוב ובריא של אהבה ומשיכה מינית מאד חזקה. בקשר זה, בני הזוג ריקליס מאד חושניים ורומנטיים והאותיות מראות על קשר מעולה, מאד רוחני ויש בו הצלחה לשני בני הזוג. חיבור האותיות מעניק לזוג ריקליס הרגשת שייכות וקשר עמוק עם אהבה אמיתית גדולה ביניהם. זה זיווג אמיתי ושלמות רבה נמצאת בקשר זה. יש ביניהם מיניות גבוהה וחזקה, חום רגשי, והתלהבות. בקיצור: אם יכבדו אחד את השני- אף פעם לא ישעמם להם ביחד!
 
חיבור האות השלישית בשמות בני הזוג ריקליס: משולם + טלי =  ו+י
מלמדת כיצד מנווטים בני הזוג ריקליס את הכעסים ביניהם. והאמת חברים, חיבור כ"כ יפה של האות הראשונה והשנייה של בני הזוג – כבר מצביעה על כבוד הדדי ואיפוק בעת כעס והתרגזויות. המשיכה המינית, החושניות והרגשת השייכות אחד לשני, מאפילה על הצורך להתווכח ולריב אחד עם השני. והאמת, הלוואי על כולנו!
 
טלי סיני ריקליס: בואו נראה עפ"י מפה נומרולוגית קבלית את תרומתה לקשר.
אז ככה...בתחום הזוגי, חשוב לה בן זוג הרמוני, נעים וחכם. יש לה יכולת התבוננות מעמיקה, גיבוש תובנות וצמיחה אישית. טלי אישה עדינה, נעימה, אהובה ומחוזרת ולא פלא שמשולם ריקליס התאהב בה. יחד עם זאת- הינה עקשנית, דעתנית ובעלת כבוד עצמי רב. משאלת הלב של טלי הינה חופש ( מספר 5) . נסיעות. לימודים ותקשורת. והמעניין הוא - שמספר זה זהה לדרך החיים של משולם ריקליס....יופי של השלמת מאוויים!
 
משולם ריקליס: עפ"י השם, מהי תרומתו לזוגיות כמעט מושלמת שכזו?
כשאומרים זוגיות, זה שווה ערך למשולם ריקליס. ולמה? מכיוון שאדם זה שואף לזוגיות ולהרמוניה בחייו. חייו מושלמים בעיניו כאשר אישה לצידו. נאמן הוא לרגשותיו. שואף לחיות באמת, בהרמוניה ובנעימות עם האישה שאיתו ועם אחרים. שמו, עפ"י הקבלה מסמל אדם אמיתי ואיש אמת המחובר לרגשותיו ולא נותן לאף אחד לרמות אותו. יש לו אינטואיציות חדות ויכולות לחקור דברים מתחת לפני השטח. אינו מוותר ונלחם למען הצדק ולרוב - גם מנצח.
 
מה אומר תאריך הלידה של משולם ריקליס שנולד ב- 2.12.1923? ( 4.2016 בגיל 93)

ואם דברנו שהשם משולם אומר זוגיות, אז הרי גם מפת לידה נומרולוגית קבלית של האיש מצביעה על זוגיות, הרמוניה, שאיפה לשיתוף פעולה ואיזון בחיים. איך זה בא לידי ביטוי ? במספר היום ומספר הגורל של האיש. שניהם מספר שתיים. זה מאד, מאד מעניין ומחזק את התחושה לקרבה, אינטימיות, רגישות ושייכות עם המון אמפטיה ורצון לרצות .


אז מה היה לנו? יופי של אהבה. יופי של זוג. יופי של צרכים המסופקים אחד לשני באיזון, הרמוניה ושיתוף פעולה. בקיצור- אין קשר יותר טוב מזה ובתנאי שיידעו לוותר אחד לשני ולא ישחקו משחקי כבוד ואגו. כי בשביל כבוד, צריך לעבוד!
ובגילם, מי צריך לעבוד?

בהצלחה מכל הלב ואהבה לאורך שנים,ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית
מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים


מקורות: זיווג מן השמים- נפתלי פרום
 
 
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים