052-8231669     
 
 
 
 
 

רוצה זוגיות טובה? עשי שינוי חשיבה! נומרולוגית ציונה אבירם

 

"אני מרגישה זוגיות טובה באוויר. זה עומד לקרות. לא יודעת להסביר את זה אבל יש לי תחושה. לא רוצה להפסיד את התזמון לחוות זוגיות טובה. מה עלי לעשות כדי להשתפר ? כל מה שאת רואה במפה הנומרולוגית תגידי לי...אני בטוחה  שבכלים שלך את רואה דברים שאני לא...בגלל זה אני פה!" פתיחה כלבבי, אמרתי לעצמי כאשר שמעתי את דבריה של אפרת. כך אני אוהבת את שיחות הייעוץ שלנו. פתיחות. רצינות וכוון מטרה...

 

הרגשה זו  מוכרת לך יקירה? ( ופניה זו היא גם לך יקירי)

משהו קורה באוויר שנותן תחושה שהנה זה קורה. בשנה האחרונה עברת תהליך של שינוי בחיים. ייתכן שחווית פרידה מבן זוג ובכוחות עצמך הצלחת לאחד את השברים. היום את כבר מוכנה לזוגיות טובה אבל לא רוצה לחזור על אותן שגיאות. ויודעת את על חלק מהשגיאות. על חלקן את וודאי לא מודעת ומשום כך מחפשת תשובות ממקום אחר. מזווית אחרת שתראה לך- מה לעשות  כיצד להתנהל נכון על מנת למצוא ולמסד זוגיות טובה.

 

ולדוגמא ניקח את אפרת מכוונת המטרה שלנו.

בחורה נעימה. פתוחה. מביעה אמון ועם המון רוך בעיניים. להסתכל עליה ולהתאהב. ממש כך. מאושר יהיה גבר חייה- חשבתי לעצמי. והיא כאילו קראה את מחשבותיי, ולשאלתי למה באה אלי, ענתה: "אני בודדה. קשה לי להתחבר למשהו שהוא לא טהור. משהו בתקשורת שלי עם גברים מתפספס. לא יודעת מה. תמיד רציתי זוגיות טובה  ותמיד זה לא הצליח לי ! למה? מה לא בסדר בהתנהלות שלי ? אולי את תוכלי לעזור לי להבין יותר את עצמי."

 

מפת לידה נומרולוגית קבלית גילתה אישיות מדהימה בעלת לב רחב.

צורך עצום בנתינה. אשת תקשורת מעולה עם כשרון כתיבה ויכולת וורבלית, שרק הקרובים אליה נהנו מקרבתה. עם כל זה חשה היא בדידות ולעיתים אפילו שיתוק מול גברים איתם היא בקשר. קשה לה עם זה. קשה עם הביטול העצמי שלה מולם. מול ההקרבה שאין לה כלל הצדקה אבל היא שם.

 

גלגול קודם באמצעות אסטרולוגיה קבלית - נתן חלק מהתשובה לתחושה זו!

אז ככה. ייתכן מאד שאפרת חוותה שואה בגלגול קודם. תכונות של הקרבה. ביטול עצמי. "קשה לי" ואגו מעוך באים לידי ביטוי בגלגול זה. הזיכרון הנשמתי של קורבנות, הקרבה וריצוי מנהלים אותה בלי שתהיה לה שליטה על כך. את זה היא מכירה ולשם היא הולכת כי נוח לה. למרות שקשה לה היא שם. היא נותנת לחיים שינהלו אותה ולא היא מנהלת אותם.

קשה לה להיות פרקטית. הדמיון מטיס אותה למקומות חשוכים ולא נעימים. על מנת להתגבר עליה לשים את הפחדים שלה בצד ולהיות בהווה.

 

וזיכרונות מוקדמים. כיצד הם משפיעים על השקפת העולם של אפרת?

תפיסת עולמה של אפרת (ושל כולנו כמובן)  מונעת מתוך זיכרונות מוקדמים שהטביעו את חותמם בגיל מאד צעיר. זיכרון ראשון מספר על אפרת בת השש שהלכה לאיבוד ונותרה יושבת בודדה על סלע. עם אצבע בפה יושבת וממתינה בסבלנות עד שאימא תבוא ותיקח אותה הביתה. זיכרון שני  באותו גיל, מספר על מריבה של אפרת עם אחיה בו זרק הוא עליה מספריים ופצע אותה. על מנת להתגונן ולא להיפצע שוב בורחת היא מתחת למיטה ומתחבאת שם.
 
 ומה קורה ביום יום?
בואו לא נשכח שהמטרה לשמה רוצה אפרת לעשות שינוי בחייה היא מציאת זוגיות טובה.

ובשביל זוגיות טובה עליה לפעול. לעשות. לא לשבת בפינה " עם אצבע בפה" ולחכות שהאביר על הסוס הלבן יבוא. הרי זוהי השקפת עולמה של אפרת. לתת לחיים שיעשו הכול למענה בלי שהיא תזיז דברים. כך חוותה היא וכך חושבת שצריך לנהוג. ואם נוסיף את הפציעה שלה במספריים- שוב רואים את הפסיביות והקושי לעשות ולהזיז את עצמה. במקום להתמודד היא בורחת. מחכה עד יעבור זעם. מצפה שהחיים ינהלו אותה ולא היא אותם.

 

והגלגול הקודם – כיצד משפיע הוא על חייה היום?

אז לא רק שהיא לא מזיזה את עצמה היא גם חשה קורבן וקשה לה. מרצה את הסביבה ובמיוחד את בן הזוג. קשה לה עם זה. חשה היא בלבול וכאוס וזקוקה היא למשהו שיעשה לה סדר במצב שהיא נמצאת בו. ויש אור בקצה המנהרה....

 

אופק טלה במפה האסטרולוגית יכול לעזור לה לצאת מהמבוך הזה.

יש לה את היכולת להזיז דברים. לפרוץ. להיות ספונטנית ולממש את עצמה לכיוון זוגיות טובה ולמימוש עצמי ללא הקרבה. היא רק צריכה להעיז! לא לתת לעצמה להישאב למקומות אלה. כי הכי קל ללכת למוכר והידוע.

 

סוף טוב הכול טוב...

" נפלא! עכשיו הראית לי שאפשר לחשוב גם אחרת! הרחבת את תפיסת עולמי לגבי עצמי. עד היום לא העזתי לפרוץ קדימה. פחדתי להעיז. חשבתי שדברים ייקרו לי מאליהם. עכשיו אני יודעת שיש לי את היכולת והכלים לממש את עצמי בכלל,  ובזוגיות- למצוא זוגיות טובה שתתאים לי בלי שאחוש קורבן" .
 

 

חברות וחברים יקרים,

זה הזמן לפעול! לגלות את המחסומים המונעים מכם זוגיות טובה.

לשחרר אותם ולצאת לדרך חדשה מלאה באהבה, אושר ושמחה בחיים! 

צלצלו אלי עוד היום – 052-8231669
 

 

  

 ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
 
 
 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים