052-8231669     
 
 
 
 
 

נומרולוגיה אהובתי, אייל גולן המלך והדיאלוג שביניהם | ציונה אבירם

יופי של שם! יופי של שם משפחה! פלא שהבחור מצליח? הרי שימי לב- אומרת לי גברת נומרולוגיה על השם אייל בגימטרייה- כל האותיות באנרגיה עולה: א'=1, י'=10 ו-ל'=30...כנ"ל בשם משפחה גולן: ג'=3, ו'=6, ל'=30 ו...ן'=50...מדהים לא?! גם לי אם היה שם כזה הייתי מצליחה,  קובעת נומרולוגיה אהובתי...

 

יופי לנו, אומרת אני לגב' נומרולוגיה יקירתי - בואי ואשתף אותך בפרשנות השם שלו ותראי איך סוד האותיות מתחבר לנומרולוגיה. אז ככה, השם אייל מעיד על אדם חריף וחכם הדורש שלמות מעצמו ומאחרים. איך נומרולוגיה עם האנרגיה העולה שלו מתחברת כאן? באמצעות החשיבה המתקדמת שלו ובזכות הראש המלא רעיונות כרימון. וכן, יש לו חסרונות! הוא גאוותן אבל הוא עושה את זה בחן ומשום כך אוהבים אותו. מבחינת הנומרולוגיה של השם וסוד האותיות שואף הוא  להרמוניה ביחסים שלו עם הסביבה. מקסים האיש...אין ספק בכך!

צודקת, מדהים! עונה לי נומרולוגיה אהובתי...ומה בדבר הגלגול הקודם שלו...האם גם כאן יש איזה רמזים של אנרגיה עולה? יש ויש ! עונה אני לגברת נומרולוגיה. ויש לי הפתעה בשבילך: אייל גולן היה מלך בגלגול קודם! מלך? מתפעלת נומרולוגיה – עכשיו מתחבר לי כל הפאזל הנומרולוגי של המלך הזה...בזכות גלגול קודם שכזה , מסבירה אני לנומרולוגיה אהובתי- אייל גולן הרגיש פריווילגיה על אחרים. חש כוכב קולנוע. מלך עם שליטה ותהילה. בגלגול קודם הוא ניהל רומנים מהצד. עכשיו אני מבינה אומרת לי נומרולוגיה יפתי , למה הוא נפרד מאילנית לוי אשתו ואם ילדיו.

אז בואי נמשיך לעבר הפרשנות של המפה הנומרולוגית של אייל גולן שנולד ב-12/4/1971..

ברגע זה נומרולוגיה אהובתי הרימה גבה: מה יש עוד? בוודאי! מוכנה לצאת איתי למסע בנבכי הנומרולוגיה והקבלה? מוכנה, איתך בנומרולוגיה, קבלה, גלגולים קודמים – מה שתרצי, אני בשיא הנומרולוגיה שלי...

 

נפלא! שמחה על ההתעניינות נומרולוגיה אהובתי...

אז ככה..כדי לא לעייף אותך נומרולוגיה יקירה, אספר לך בנשימה אחת על חלק ממפת הלידה של אייל גולן. מספר היום הוא 12=3 ,מספר גורל=7, משאלת הלב =9 ,שורש נשמה=9,...

לעת עתה זה יספיק לך יקירה... ועכשיו, לפרשנות – והנה היא לפנייך...

 

וואו.. אני סקרנית לשמוע אומרת נומרולוגיה אהובתי – לכי על זה ...

מעולה! אז ככה- נתחיל בנומרולוגיה : ביום יום אייל גולן מחובר לילד הפנימי שבו. זורם רגשית. ספונטני. יצירתי. יש לו אינטואיציות גבוהות והכי הכי- יש לו חיבור למודע ולתת מודע. עליו להיזהר ממצבי רוח קיצוניים ומהפחד לאבד שליטה...וזה בדיוק מחבר אותנו למלך שבו מגלגול קודם! דיי מאתגר אותו לאבד שליטה אבל לדעתי הוא מצליח.. ולמה? כי מספר הגורל שלו, נומרולוגיה חביבה הוא -7. מספר זה מנחה אותו להתבונן פנימה ולחקור את אמת הבריאה. לעשות חשבון נפש מעמיק. להגיע לתובנות ומשם לצמוח. באמצעות כלים אלה מפתח הוא אמון ויש לו מודעות גבוה לתובנות החיים.

 

ונמשיך לסוד האותיות והקבלה. נומרולוגיה אהובתי – יש לך עדיין סבלנות להקשיב?

בוודאי! בתחושה שלי המסע רק התחיל...נפלא! עונה אני לגברת נומרולוגיה וממשיכה לעבר משאלת הלב של אייל גולן, והיא כמובן לעשות שינוי אצל אחרים באמצעות מתן דוגמא אישית. ושורש הנשמה של המלך שלנו הוא: חיפוש משמעות ואמת בחיים. הוא בא ללמד אותנו שאהבה היא יושר אולם הוא צריך ללמוד שאהבה היא גם נאמנות ומעשיות. ראית נומרולוגיה אהובתי איך זה מתחבר לגלגול הקודם של המלך שלנו? 

 

מה הטיפים שיש לך למלך שלנו ? שואלת גברת נומרולוגיה .

שאלה מעולה והנה התשובה: בהתייחס למספר 3- ממליצה לו לשמור על הגבולות במה שהוא אומר. יש לו נטייה להגיד הכול כמו ילד קטן... שים עצם בלשון אייל יקר. מסננת. מה שאתה רוצה, רק דע להגיב ממקום בוגר במחשבה תחילה. המלך שבו מגלגול קודם צריך לרדת אל העם וזה מה שהוא עושה בעצם . הרי אמרנו שיש לו יכולת להתבונן פנימה ולצמוח...זוכרת נומרולוגיה יפתי? וודאי שזוכרת עונה היא לי ומוסיפה לשאול: ומה עם מספר 7- החשבון נפש שהוא עושה? כן, פה רואים שהוא נותן אמון באחרים ועליו להיזהר לא ליפול בפח ולהיכנס למצב של אשליות מתנפצות...עלול הוא לטבוע במנהרות חשוכות מרוב מחשבות ובטוחה  אני, נומרולוגיה אהובתי- ששאר מרכיבי מפת הלידה שלו מסייעים לו להתגבר על האתגרים העומדים לפניו.

 

ולסיכום - מה מצפה לו שנה זו? מתעניינת וסוגרת את הדיאלוג גברת נומרולוגיה...

דבר ראשון כל השנה שחלפה החל מ-4.2010 ועד 4.2011 אייל גולן היה בשיא הפריחה שלו. שנה אחת שנה של פריצת דרך. התחלות חדשות. הצלחה כלכלית שבה המלך שבו היה בשיא פריחתו. החל מ-4.2011 ועד4.2012 המשפחה תעסיק אותו יותר. זמן טוב למציאת זוגיות חדשה. רואים שינויים במסגרת ומעבר דירה. וקריירה? רוצה לדעת נומרולוגיה אהובתי מה עתידה? הוא ימשיך להצליח כי הרי אי אפשר אחרת... עם שם פרטי ושם משפחה עם גימטריית אותיות  עולה - השמיים, הם לא הגבול!!!

 

היה לי לעונג לשוחח איתך נומרולוגיה יקרה,
 
 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים