052-8231669     
 
 
 
 
 
כיצד מחזקים הנומרולוגיה והקבלה את פנינה טורנה מהאח הגדול?
אני באמת אוהבת את האישה המדהימה הזו...ולמה? כי כשמה כן היא: ה- פנינה של האח הגדול!
רק לפי השם פנינה טורנה -  עוד לפני ש"הכרתי"  אותה, יכולתי לזהות את החוזקות שבה: כוח רצון אדיר, עקשנות ויודעת לעמוד  על העקרונות שלה . נכון- היא נראית קשוחה וחזקה , אך יחד עם זאת היא חלשה מבחינה רגשית וכאשר היא נפגעת,  עלולה להישבר בקלות. מה שמסייע לה לפעול מתוך איזון הוא , שבשם "פנינה"  מופיעים כל ארבע היסודות: אש, אויר, אדמה ומים.

עפ"י תאריך הלידה של פנינה טורנה  25.11.1962, הייעוד שלה בחיים הוא לעשות שינוי אצל אחרים  באמצעות מתן דוגמא אישית. יש בה יושר פנימי, חוכמה, התעלות רוחנית ומחוברת לחוכמת הלב. יש לפנינה טורנה  אנרגיות  גבוהות ויכולת נתינה עם יוזמה , פעילות והמון מרץ. היא מלאת חמלה אוניברסאלית, כריזמתית, יצירתית ועם יכולת  להשפיע על הזולת. לעיתים ( לא בהכרח) הנתינה גוברת על הקבלה, אי לכך אל לה לצפות לקבל כפי שהיא נותנת. בצפייה זו עלולה  היא לצבור כעסים  וחבל...אצלנו אומרים:  תן כפי יכולתך והיקום יחזיר לך!.

על מנת להגשים את הייעוד שלה- פנינה טורנה נעזרת בחוש האינטואיטיבי שלה .היא חוקרת את הבלתי נודע ואת  אמת הבריאה. יש לפנינה טורנה  יכולת להגיע לחשבון נפש , להתבונן פנימה לתוך חייה ומשם לצמוח ולקבל תובנות. לעיתים, חשה היא אשליות מתנפצות  ומשבר אמון מאנשים- אולם אלה לא יישברו אותה. היא תפנים, תלמד ותמשיך הלאה. לעיתים אוהבת היא להתבודד עם עצמה ולהעביר "סרטים"  בראש...מאד מומלץ לא להיכנס למנהרות חשוכות כדי לא ל"טבוע"  בתוכן.

בדרך החיים של פנינה  טורנה רואים את הכריזמה, כושר מנהיגות ואינטואיציה. היא מלאת אנרגיות ומצליחה לבטא את האני שלה במלוא עוצמתו. עפ"י האסטרולוגיה הקבלית, בגלגול זה – מומלץ לה ללכת אחרי הלב והתשוקות שלה!  להסתכל על החיים כמשחק. להיות כוכבת  ו.. להיות הילדה שבה.

והעתיד- מה צופן הוא לפנינה טורנה שלנו? החל מ-11.2008 ועד 11.2009 פנינה בשנה של הזדמנות לפריצת דרך. זו שנה שעוזרת לה להגשים את הייעוד שלה בחיים. בשנה  זו האנרגיה זורמת כלפי מעלה. היצירתיות , הפרסום והחשיפה בתנופה. הביטחון העצמי ויכולת הביטוי האישי גוברים ומקבלים תהודה.

ולסיכום , מומלץ לפנינה טורנה :  ללכת אחר צו ליבה.  להמשיך להיות נאמנה לעקרונות שלה. לפעול לפי האינטואיציות גם כאשר לא הגיוניות. ולבסוף - לנצל שנה זו של התחלות חדשות ופריצת דרך לחיזוק הביטחון ולמימוש העצמי שלה. ו...כן: להיות הזוכה ב"אח הגדול".  
 
 
img alt=פנינה טורנה 
ציונה אבירם - נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, נישואין ומערכות יחסים
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים