052-8231669     
 
 
 


אין לי פרפרים בבטן והכרתי מישהו. במי לבחור בחבר או באחר?| ציונה אבירם

" חצי שנה אנחנו ביחד. בהתחלה היו לי פרפרים בבטן. היום, מרגישה שלא בא לי עליו. לא מתגעגעת. ההתלהבות שהייתה בינינו בהתחלה – נעלמה. השבוע הכרתי בחור ברכבת ומיד נוצר בינינו קליק. האמת, לא רוצה להפסיד את הרכבת- תרתי משמע,  ומצד שני לא ממש בטוחה באהבה, לחבר שלי. השאלה המטרידה אותי היא בהתאמה הזוגית:
במי  שווה לי להשקיע את הקשר ואת מי להעיף מהחיים שלי?"

 הבה נבחן תחילה התאמה זוגית עם החבר. זה שאין לה איתו פרפרים בבטן...

  • מבחינה נומרולוגית - זה קשר יפה שיכול להצליח משום ששניהם זקוקים  ללבד ולשקט לפעמים. זה קשר השואף להישגים משותפים, מה כן- עליהם להיזהר ממאבקי כוח שמקורם בכסף.
  • מבחינה קבלית- התאמה זוגית עפ"י אותיות השם, רואים פה קשר מומלץ ויפה בין השניים. יכולת להתפתח במשותף וכל אחד מהם תורם ממרצו ויכולתו לקשר הזוגי. זה קשר עם משיכה מינית חזקה ואהבה גדולה. שניהם אנשים קיצוניים ומשום כך עלולות להיות עליות וירידות במצב רוח- דבר שעלול לגרום לניתוק וחיבור פתאומיים.בנוסף, קיימת כאן עקשנות, אגו, אנוכיות, ילדותיות ואימפולסיביות בלתי נשלטת.  

 ומה עם התאמה זוגית עם הבחור מהרכבת?

  • מבחינה נומרולוגית- רואים פה קשר שכדי שיהיה מוצלח, עליהם לפעול כגוף אחד. במידה ולא- עלולים להיות ניתוקים פתאומיים, אגו וכוחניות לאורך זמן.
  • מבחינה קבלית- התאמה זוגית עפ"י אותיות השם, רואים כאן מצד אחד התאמה יפה ומומלצת. הרבה הנאה ושמחה בקשר. קשר נפשי וחיבור עמוק  בין השניים. מרחב מחייה וגם השלמת תכונות אופי. ומאידך- בזמן כעס עלולה להיות קרירות רגשית עד כדי חוסר סבלנות ואכזריות אחד כלפי השני. התאמה זו מועצמת  "בזכות" ההתאמה הנומרולוגית המבוססת על התנהלות כגוף אחד- דבר שמאתגר בפני עצמו.

 ולהשלמת התמונה- הבה נכיר את החבר מקרוב על כל חלקיו, כולל הפרפרים בבטן.

אז ככה: מפת לידה נומרולוגית קבלית שלו, מצביעה על בחור האוהב חופש ובעל עולם פנימי עשיר. בחור סגור ואנוכי  שרוב הזמן עסוק בעניינים שלו. הוא ילדותי ובו זמנית יכול להיות בוגר ואחראי. יש לו קושי להתגמש ולהתפשר. הינו חסר סבלנות ויש לו נטייה להתבודד ולהסתיר את רגשותיו מבת הזוג שלו. אכן כן, יש לו רגשות עזים, אולם הוא מופנם, עצור וביישן. המקום היחיד שמעז להביע את רגשותיו, זה בעת שמקיים יחסי מין. הוא משקיע באהבה ונותן לה הרגשת בטחון. הגלגול הקודם שלו אומר לו: אל תסתגר! תהייה אתה המלך. תצא לחזית הבמה ותיהנה כמו ילד! זה השיעור שלו. אם הוא יעשה את זה? זמנים יגידו...

 במקביל לחבר, הבה נכיר את הבחור מהרכבת. אולי הוא יצליח לעורר פרפרים בבטן ...

ואכן כן, למרות ההתאמה הזוגית הדואלית שרואים עפ"י נומרולוגיה קבלית, רואים כאן בחור מאד רגיש, רגשני ועדין נפש. הוא חכם, אדיב, צנוע ונחבא אל הכלים. יש לו חשיבה מקורית ויודע לקחת אחריות על חייו. לפעמים קשה לו להביע רגשות, אבל בת זוג פתוחה ומשוחררת רגשית, תוכל מאד לסייע בידיו, ולתת במה לרגשות החסומים שבו. הבחור בעל נתינה גבוהה עד כדי ריצוי. קשוב הוא לבת הזוג ודעתה חשובה לו. ופרפרים בבטן? בהחלט כן! פרפרים של מלך בגלגול הקודם שהשיעור שלו בגלגול זה הוא- "לרדת אל העם" ממקום של נתינה ואהבת הזולת. ובהחלט כן, יש לו הכלים לעשות זאת.

 מי מהבחורים הללו מתאים לה יותר. החבר או הבחור מהרכבת?

כדי לענות, נסקור תחילה את אופייה של הגברת עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית.

כאן, מגלים אנו אישה תקשורתית ומשכילה. מינית וחושנית. אישה חזקה בעלת חושים מחודדים ועיניים חודרניות. מעט חסרת ביטחון ובעלת נטייה להתפשר עם בן הזוג. היא חזקה ויציבה וזקוקה לבן זוג שיידע להיות החלטי ומסור אליה ולא מתנדנד, סגור ומרוחק...בנוסף- מגלים עפ"י תאריך הלידה שלה, שלעיתים, אין לה מספיק סבלנות למשחקים הללו של : יש פרפרים. אין פרפרים. הבחורה הזו יצרית ומינית וזקוקה להרבה חום, אהבה ומגע. ומי שיכול להעניק לה את מלוא תשומת הלב -  זה הבחור מהרכבת כמובן...

 תזמון! מה הולך לקרות בעתיד לנפשות הפועלות במשולש רומנטי זה?

אצל הגברת המחפשת פרפרים בבטן

  1. עפ"י האות בשמה המשפיעה על חייה – נכונה לה תקופה מדהימה של אומץ, אופטימיות והתחלות חדשות בחיים. אות זו הינה אחרונה בשם- אי לכך קורים אירועים משמעותיים בחייה של הגברת. זה יכול להיות פרידה מהחבר. התאהבות חזקה ואולי אפילו חתונה.
  2. לפי תאריך לידה – הגברת בשנה של משוב. שנה של תיקונים והשתחררות מכל מיני מחסומים המעכבים צמיחה. עליה בשנה זו להשקיע בזוגיות ולא להרפות. אכן, רואים משבר בזוגיות, אולם לקראת יום ההולדת- מצפה לה תקופה של התאהבות שעשויה להוביל למיסוד קשר.

אצל החבר של הגברת

  1. עפ"י האות בשמו המשפיעה על חייו –מלפני שנתיים ועוד שלוש שנים קדימה מצביעה על סגירות וקושי רגשי להיפתח. חש הוא תקיעות ופסימיות בחיים. יש לו רצון לחופש והקשר עם הגברת גורם לו לתחושה של למחויבות, דבר שאליו הוא עדיין לא בשל.
  2. לפי תאריך לידה – בתקופה זו ועד חמש שנים קדימה, היצר המיני שלו מאד מפותח. זקוק הוא להמון חום, אהבה ומגע. הסגירות הרגשית שלו וחוסר נכונות להתפשר ולגור ביחד עם הגברת- מגבירים אצלה את החששות שמשהו כאן לא כשר. וזו הסיבה שבאמת כבר " לא בא לה עליו". בנוסף, רואים נתק מקרובי משפחה ואפילו נסיעה לחו"ל.

אצל הבחור החדש מהרכבת

  1. עפ"י האות בשמו המשפיעה על חייו –מחפש הוא קשר רגשי שייתן לו תחושת ביטחון, בית ומסגרת. זקוק הוא לאוכל טוב, כסף ומיניות בריאה. כמובן גם, לבת זוג תומכת  ומפרגנת. וכן, היא יודעת לתת את התחושה הזו לבן הזוג.
  2. לפי תאריך לידה –בקרוב יהיה בשנה אישית של זוגיות, אהבה אמיתית והקמת בית. שנה של לקיחת אחריות ומחויבות כלפי בת הזוג בפרט והקהילה בכלל. שנה של פיתוח והצלחה בקשרים חברתיים ומשפחתיים. זו יופי של תקופה עם יכולת ביטוי אישי ויצירתי.

 לסיכום: מי ירים את הכפפה ויעניק אהבה לגברת המחפשת פרפרים  בבטן?הבה נצא לדרך ...

החבר, דיי סגור עם עצמו. מופנם. קשה לו בחברה. מה גם שהאות המשפיעה על חייו כיום- בולמת וחוסמת את הרגשות שלו. במקביל, ייצר מיני מאד גבוה בתקופה זו. ואכן כן- יש מקום לתהייה היכן פורק הוא את המיניות שבו? גם השנה האישית שבה הוא נמצא מצביעה על ניתוקים ושינויים מקצה לקצה. ייתכן מאד שיבחר לעזוב את הארץ ולפתח קריירה בחו"ל.

ולגבי הבחור מהרכבת, הבחור רגיש יותר ומחפש את ה- ביחד. חשובה לו מסגרת ביתית, חמה ואוהבת. גם ההתאמה הזוגית ביניהם יפה, ויכולים הם להשלים אחד את השני בתכונותיהם האישיות. קיים סנכרון יפה באות המשפיעה על השניים. היא בתקופה משמעותית בחייה – ולו חשובה מסגרת, בית ואהבה...

 "נפלא. עשית לי סדר בראש! כבר מתגבש לי משהו בראש. כל התמונה ברורה לי מול העיניים. אם קודם הרגשתי בלבול- עכשיו אני יודעת מה רוצה. ואני רוצה פרפרים בבטן. אהבה. מגע. חום וגם גבר רציני שיעניק לי לא רק במיטה אלא גם ביום יום. והאמת- אצל החבר שלי אני רואה ריחוק רגשי, ניתוק וסגירות שלא מוצאים חן בעיניי. עכשיו אני מבינה מאיפה זה בא לו.

תודה לך על שיחה שלישית מדהימה איתך!"

 

שלך לכם יקיריי,
מוכר לכם? קרה לכם. לחברים שלכם?
גם אתם תוהים לפעמים מי יותר מתאים לכם מבחינה זוגית?
עם מי תהיו יותר מאושרים?

מתלבטים ולא יודעים מה להחליט?

צלצלו אלי עכשיו:

052-8231669

אני פה בשבילכם, באהבה ומכל הלב

 

ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים