052-8231669     
 
 
 
 
 
מתלבטת. חייבת להחליט! פרוד או חבר? נומרולוגית ציונה אבירם

" מאז שהפרוד שלי התחיל לחזר אחרי- אני מתלבטת קשות. מתקשר אלי. שולח S.M.S ....פתאום מתעניין בי. קשה לי עם זה! במיוחד שהיום, חצי שנה אחרי הפרידה, יש לי חבר, שגם הוא מאד מחזר ואוהב אותי. אני בדילמה רצינית. מתלבטת. בקושי ישנה בלילות מרוב מחשבות! מי הכי מתאים לי? מה עתיד הקשר: פרוד או חבר?"

דילמה קשה, אין ספק! ולא פלא שהגברת שלנו מתלבטת...
שניהם בחורים מדהימים. אנשים טובים במלוא מובן המילה! שניהם אוהבים אותה. מפנקים אותה ומחזרים אחריה. הבעיה כאן שהחבר יודע על קיומו של הפרוד, ואילו הפרוד לא יודע על קיומו של החבר....וחסר לה שיידע! ה- מתלבטת שלנו משחקת את המשחק בין השניים. היום היא חשה שזה הרגע להחליט: פרוד או חבר.
 
אז בואי נסרוק תחילה, מתלבטת יקרה, את ההתאמה הזוגית עם הפרוד ונתחיל עם,
התאמה נומרולוגית: השילוב ביניכם מצביע על כך שאת יותר דומיננטית ממנו. תופסת במה ולא מאפשרת לו לבטא את עצמו. אי לכך, הוא מסתגר ולא מבטא את הרגש שלו אליך כאשר אתם ביחד. אז אם תחליטי שהוא האחד, יהיה עליך לפנות לו מקום ולאפשר לו ריפוד רגשי.
שילוב האות הראשונה מתאר את המציאות היומיומית שלכם. ואין פלא...ממש מעולה! שניכם פיקחים ואינטלגנטים. קלילים וגמישים ויש ביניכם חברות טובה והערצה הדדית.
שילוב האות השנייה המדבר על ניווט האהבה והמיניות מצביע על מיניות בריאה, אבל יחד עם זאת את הרבה יותר חושנית ורומנטית מהפרוד, ומצפה ממנו ליותר במיניות אבל יש בעיה: הוא לא יכול להעניק לך מכיוון שהוא חסום רגשית...
שילוב האות השלישית בשמכם מלמד כיצד אתם מנווטים את הכעסים ביניכם. גם פה יש לכם בעיה מתלבטת יקרה. מפת הלידה שלך מצביע על דואליות . מצד אחד יש לך לב רחמן. את רכה ועדינה ותעשי הכול למען בן הזוג שלך, ומצד שני את כולך אש להבה. מתפרצת. צועקת ויוצאת מכלל שליטה.
 
נכון! בדיוק כך...אבל עם החבר – זה לא קורה. התגוננה המתלבטת.
ברור! אתם הרי בירח דבש כעת. איש איש בביתו. אין עימותים. אין מריבות, אז למה שיהיו כעסים?החבר, גבר דומיננטי. לוקח במה, יוזם ומלא שמחת חיים. כאן הצד הדומיננטי שלך מפנה לו מקום, ומאפשר לצד הרך שבך לצאת החוצה. אני מבינה את הצורך שלך במובלות של החבר...ביוזמות שבו. נכון- נמאס לך כי עם הפרוד ! הובלת את הזוגיות ביניכם כל השנים- וכעת את רוצה לנוח! השאלה באמת: מתי התכונה הדומיננטית שלך תפרוץ החוצה? מה יקרה אחרי שתגורו ביחד? והכעסים- כיצד תנווטו אותם בהמשך?
 
את צודקת בהחלט! אישרה המתלבטת שלנו והוסיפה:
"את לא מבינה איזה סקס מטורף יש לנו...אנחנו מעריצים אחד את השני. יש בנינו תקשורת מעולה. הוא מחזר אחרי כל היום. מפנק אותי במתנות...אין דברים כאלה!" התפעלה והוסיפה: " אבל גם הפרוד שלי מקסים. הוא האבא של הילדים שלי. הוא אוהב אותי ורוצה שנחזור להיות ביחד. אוף! קשה לי , אני ממש מתלבטת במי לבחור"
 
מתלבטת יקרה, בואי ואעזור לך באמצעות גילוי מדהים: גלגול קודם של החבר שלך...
עפ"י אסטרולוגיה קבלית רואים שקשה לו מאד לעשות שינויים. להשתחרר ממצבים נוחים. הרי עד שהתגרש מאשתו - לקח לו שנתיים! למרות כל ההתעללויות שספג ממנה, נשאר בבית. ברגע אמת אחד באין ברירה- ארז מזוודה ונס כל עוד נפשו בו...וזה לא הכול! חולם הוא על קשר " למות עליך". אז כל זמן שאתם חברים- את מושא חלומותיו, וברגע שהחיים שלכם יכנסו לשגרה – לא בטוח שתמשיכי להיות האישה האידיאלית שהוא מדמיין. כבר לא תממשי את הפנטאזיה שלו על האישה שהוא באמת רוצה...
 
"אז אם כך, שווה לי לחזור לפרוד שלי! " הגיבה המתלבטת שלנו.
נכון, אבל בעירבון מוגבל. תצטרכי לעשות שינוי חשיבה וגישה ביחסים שלך עם הפרוד. חשוב לדעת מתלבטת יקרה, שמספר הגורל שלך מצביע על כך שבן הזוג שלך תמיד יהווה מראה עבורך. זו את שתצטרכי תמיד להיות קשובה אליו. לשים את האגו בצד, להיות פחות דומיננטית ולאפשר לפרוד שלך במה במסגרת הזוגית. ברגע שזה יקרה- את תראי איזה יופי של יחסים יהיו ביניכם. הרוך שבך יצא החוצה. פתאום תגלי איזה " גבר גבר" יש לך בבית בדיוק כמו שאהבת אצל החבר שלך... ברגע שתבואי אליו ממקום של אהבה ושותפות – בטוחה אני, שהמיניות תשתפר והכעסים והתוקפנות- ייעלמו כאילו לא היו...
 
מה יקרה , אם מכל מיני סיבות- לא אצליח עם הפרוד? שאלה המתלבטת.
החבר, יחכה לך כמובן! התקשורת הטובה ביניכם, המיניות וההערצה ההדדית- יהיו הבסיס לזוגיות טובה, בריאה ומוצלחת. מה גם שרואים שהתקופה הקרובה אצלו מאופיינת בשינויים מקצה לקצה שהולך הוא לעשות בחייו.

 

והיום, מה עלי לעשות? שאלה מתלבטת...
התקופה שאת נמצאת בה כרגע – מאפשרת התקרבות וחימום היחסים עם הפרוד שלך. בעוד חודש מהיום- התזמון להרחבת משפחה, זוגיות, נישואין ואהבה- זהה אצל שניכם. מכאן, מתלבטת יקרה, הכדור בידיים שלך. קחי אחריות, עשי שינוי חשיבה וגישה, תפסיקי לצבור כעסים ואגרסיות ונווטי את ספינת חייך לחוף מבטחים...

 

 

מוכר לך יקירה?
נקלעת למצב דומה ואת מתלבטת? צלצלי אלי עוד היום ל: 052-8231669
באמצעות הנומרולוגיה, סוד האותיות והכלים הקבליים,
תוכלי בהחלט לקבל תשובות, כיוון, פתרונות ומענה לשאלותייך.
אני פה בשבילך, מכל הלב ובאהבה,
 
 
 
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים