052-8231669     
 
 
 אור סיונוב. שי חי האח הגדול: מה מסתתר מאחורי העוינות ביניהם?| ציונה אבירם

מבט חטוף  על "התאמה זוגית" נומרולוגית קבלית  בין השניים, כדי להגיע למסקנה שהקשר בין אור סיונוב ושי חי בבית האח הגדול טומן בחובו מאבקי כוח, מתחים והמון כעסים. המשותף בין השניים שמעצים את היחסים הוא, ששניהם באו מגלגול קודם \ זיכרון נשמתי לא פשוט המעיב ומקצין באופן שלילי את התקשורת ביניהם. מה הסיכוי שיסתדרו אי פעם? קלוש ביותר!

 

התאמה זוגית: אור סיונוב ושי חי האח הגדול- למה הכוונה בדיוק?

לפי הקבלה, יש משמעות לשילוב האותיות בין שני אנשים, ולא משנה אם הם בני זוג, חברים, אחים וגם יחסים בעבודה.

 • שילוב אות ראשונה בשמות מצביע על יצירת מציאות יומיומית.
 • שילוב אות שנייה מצביע על מהות הרגשות ומשיכה מינית.
 • שילוב אות שלישית מצביע על ניווט הכעסים.

 תכלס - מה קורה בין אור סיונוב ושי חי מהאח הגדול מבחינה נומרולוגית וקבלית?

מבחינה נומרולוגית\ תאריך לידה- השילוב ביניהם מצביע על מאבקי כוח גלויים וסמויים, ורגישות לסמכות ושליטה. זה קשר של כוחניות הגורם למתחים וצבירת כעסים.

מבחינה קבלית- שילוב האותיות מחזק את מאבקי הכוח של תאריך הלידה. מעצים ומאדיר השתלחויות הדדיות, צבירת כעסים והוצאת רגשות טינה בצורה מכוערת ולא נעימה. בנוסף- הקשר הרגשי טומן בחובו הרבה כאב וצער הנובע מחיים לא קלים של שניהם ( וגם גלגולים קודמים – ראו בהמשך). כדי להתגבר על המחסומים הללו, עליהם להיות כנים אחד עם השני, לגלות פתיחות ולשים דברים על השולחן ללא כעסים- דבר שלדעתי לעולם לא יקרה.

 

מפת לידה נומרולוגית קבלית- מהי אומרת היא על אור סיונוב מבית האח הגדול?

מפת הלידה מצביעה על אישה רוחנית עם יכולת נדירה להאיר דרכם של אנשים. כדי להצליח- היא צריכה ללמוד לאהוב את עמה. היא אישה מבריקה ויוצאת דופן בדעותיה ובגישתה לחיים. אשת שיחה מעניינת ורהוטה ועם יכולת לתקשר טוב עם אנשים. יש לה יכולת מופלאה להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות בחיים. השם הזה מחייב ולעיתים קשה לממש את העוצמה שבו, גורם לקושי לשתף פעולה ולהוציא את האור החיובי שבה החוצה.

המיוחד במפת לידה של אור:

 1. היכולת לשדרג מערכות יחסים ולבנות יחסים תקינים ויפים על בסיס של אמון והדדיות. לצערה- (או לשמחת הצופים)מכל מיני סיבות, מערכת יחסים יפה עם שי חי- לא ניתנת לשדרוג כלל וכלל.
 2. משאלת הלב ומספר דרך חיים מצביעים על רגישות, רצון עצום לאיזון ושיתוף פעולה בקשרים עם אנשים. תכונות אלו- שי חי לא מוכן לראות!

 מפת לידה נומרולוגית קבלית- מהי אומרת היא על שי חי מבית האח הגדול?

מפת הלידה מצביעה על אדם הנחשב בילדותו " כילד טוב"  אולם, עם השנים הפך הוא לאדם חצוף ומרדן. הוא מוכשר ומתנה להוריו. מלא בסערת רגשות עם פחד להתמודד בעוצמות המטורפות המתחוללות בנפשו. יש לו ליבידו גבוה, והוא יכול להיות קיצוני באופיו: או צדיק מושלם או עבריין מועד. הוא חם מזג ובעל נטייה להתפרצויות זעם.

שני דברים מעניינים באופיו:

 1. תאריך לידתו מצביע על שני פנים: מצד אחד יכולת להגיע לגאוניות במקצועו, מוכשר ועם ביטחון עצמי בשמיים, מצד שני-ילדותי, בשאיפה להיות בשליטה ורצון להגיד את כל האמת בפרצוף בלי חשבון.
 2. החיבור בין השם לתאריך הלידה מקצין את ההתפרצויות שלו. את הצורך להגיד דברים בלי חשבון, לפגוע ולהתפרץ על אחרים ללא רסן.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי של אור סיונוב- כיצד משפיע על מערכת היחסים עם שי חי?

 • היא מחפשת יושר שלא קיים- עליה להשתחרר מהרצון למושלמות בחיים. מהרצון  להיות בשליטה בסיטואציה. עליה ללמוד לשחרר אגו, לשים גבולות ולזרום עם החוויה. זיכרון נשמתי זה בעוכריה ביחסים שלה עם שי חי. עליה לאהוב ולקבל את עצמה כמות שהיא ללא ביקורת. ללמוד להתחבר לרגשות שלה ולערסל את עצמה. היא אוהבת צדק, אישה טיפולית אשר באמצעות תקשורת טובה- עוזרת היא לאחרים ובכך עוזרת לעצמה.  
 • יש לה פחד קרמי להיות חסרת אונים- דבר הגורם לה להתנתק ממצבים רגשיים. יש לה זיכרון נשמתי של אגרסיביות ותוקפנות המנחה אותה- לברוח ולא לגעת בכאב. זה מה שקורה לשי חי וזו גם הסיבה שבמקום לשוחח על הכאבים שלהם- הם תוקפים ומתווכחים, ולא מתמודדים איתם באופן ישיר.

 גלגול קודם \זיכרון נשמתי של שי חי- כיצד משפיע על מערכת היחסים עם אור סיונוב?

 • יש לו קושי לצאת לחברה, חוסר שורשים בנשמה, שרוצה להיות חופשית ללא מחויבות. קשה לו בחברה, הוא מרחף ולא מקבל הוא את חוקיה. זה בעצם השיעור שלו: ללמוד לפעול בטקט, לדעת להסתדר בחברה ולהבין שיש נקודות מבט שונות שעליו ללמוד לקבל. הבעיה בבית האח הגדול שכאן זו מעבדה אנושית חיה המציפה את כל המחסומים שלו. כאן הוא צריך להתמודד עם הקשיים שלו. לא יתמודד- החברה תקיא אותו ממנה.
 • יש לו בעיה של אגרסיביות מגלגול קודם. קיימת תוקפנות, לוחמנות ווכחנות. חי הוא בהישרדות ובתחושה של פגיעה באגו דבר הבא לידי ביטוי במריבות שלו עם אור. יש לו קושי עם תסכולים, ומה שיכול לעזור לו לצאת מתחושה זו, זה סבלנות כלפיו, הכלה והמון חום ואהבה. וזה אכן מה שתניה חברתו עושה למענו!

 בנימה אישית מהלב - כמה עצות ל- אור סיונוב ושי חי...

כדי לגשר על הפערים הללו- צריך המון כוח רצון, פתיחות ורצון להשתנות. שניכם באתם מעולמות שונים המתנגשים ביניהם,  ואף מהווים מראה אחד לשנייה על המחסומים שעליכם להתגבר. קחו זאת כשיעור לחיים. לא כל יום מזדמן לך אור - שי חי כזה ולהיפך...

אור יקרה- פתחי את הלב, שחררי שליטה והפיצי את האור שבך ממקום נקי וטהור כמו שאת יודעת. ולך שי חי- שחרר אגרסיות ותוקפנות, הכר ברגשות הסוערים הפועמים בך והיה קשוב לאיתותים ואז - הרווח כולו שלך וגם של תניה...

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר- סודות מחדרי הלב

בואו לקרוא גם על
שי חי האח הגדול: כל האמת בפרצוף!

מקורות: נפתלי פרום-

ספר השמות המלא לפי הקבלה

זיווג מן השמיים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים