052-8231669     
 
 
 אוהבת אותו, מקנאה וחושדת בו -  האם הוא נאמן לי? נומרולוגית ציונה אבירם" אני אוהבת אותו. מרגישה את זה בעצמות. מחפשת את המגע שלו במיטה - שלא יברח לי. שלא יעלם לי פתאום ויתאהב באישה אחרת. ויש אחת כזו שאני ממש פוחדת שתגזול אותו ממני. אם זה יקרה- אני אמות! הייתי רגועה אם היה גלוי איתי ומספר הכול, אבל הוא מסתיר ממני סודות. מאשים אותי שהשתניתי. שאני כבר לא אותה אישה שהכיר ושאני סתם חשדנית.

השאלה המטרידה אותי: האם הוא נאמן לי או שהכול בראש לי?"

 

דמעות זלגו מעיניה כאשר אמרה: אוהבת אותו. והיא מתכוונת לזה...

היא חיה בשבילו. כל החיים שלה – סביבו. על פי מפת הלידה, רואים שזו אישה מלאה בכריזמה, בעלת נתינה גבוה, מאד רגישה, אישה נאמנה וגם מאד קנאית וחשדנית. קיימים באישיותה  כמה צדדים אפלים, שגורמים לה להתנהג לא ביושר ומתוך שתלטנות, הנובעת מחוסר ביטחון ותלותיות יתר.

 

היחסים ביניהם מושתתים על חום, אהבה ומיניות פורצת.

והאמת, גם על דאגת יתר המזכירה יחסים בין אימא ובן. אכן כן, היא אוהבת אותו ולמזלה כי רב, יודעת היא לשלוט על עצמה כאשר מרגישה שמגזימה מעט. מספר הגורל שלה עוזר לה להגיע לתובנות באמצעות חיבור למודע ותת מודע. היא אישה אינטליגנטית ועם יכולת מופלאה להגיע להארות בחיים.

 

היא אוהבת אותו. למרות זאת - הם רבים המון! למה זה קורה?

כי מפת הלידה שלה משופעת מספרים המצביעים על ילדותיות, רצון לסיפוק מיידי, דרמתיות והוצאת דברים מפרופורציה. " בדיוק כך! כמה דרמות אני עושה לו. הרבה פעמים אני חושבת על משהו. בונה על זה מגדלים, ובסופו של דבר- לא קורה כלום. סתם התעצבנתי ועצבנתי אותו! את השתנית- הוא אומר לי. פעם היה לי יותר ביטחון עצמי, היום - אני מרגישה כזו קטנה לידו".

 

האם הוא אוהב אותה כ"כ תלותית וחסרת ביטחון?

ממש לא! כי בתחילת הקשר התקשורת ביניהם הייתה פתוחה וגלויה. נהגו בכבוד, אמון הדדי וכחברים נאמנים לכל דבר. הוא טיפוס המונע מהשכל- פחות מהרגש. יש לו נטייה לרוחניות. אדם דומיננטי ומצליח בחיים בזכות יכולת התקשורת הטובה שיש לו עם אנשים. אוהב לפטפט ולרכל- רק לא על עצמו כי הצד הרגשי שבו פגיע והוא נמנע מלגעת בו. בחור מרתק ומעניין ובזוגיות- שואף הוא להרמוניה ונעימות מרבית עם בת הזוג. " הוא אדם מדהים בדיוק כפי שתיארת. הפחד שלי לאבד אותו, בגלל ההתנהגות הילדותית שלי!"

 

גם התאמה זוגית נומרולוגית ביניהם, מצביעה על קשר מעניין ומיוחד. ולמה הכוונה?

  • מבחינה נומרולוגית,  קשר זה מצביע על התבוננות פנימה וקבלת תובנות. קשר מעולה להגיע לחשבון נפש וצמיחה רוחנית משותפת ובתנאי שעושים חריש עמוק המביא לגילוי פנימי ואישי. האתגר כאן בהסתרת סודות אחד מהשני וטיווח בעיות לאורך זמן.
  • על פי מפת לידה כללית, רואים כאן את הצורך שלה במגע ואת הילדותיות שבה- ומצד שני את הקושי שלו להיות רגיש לצרכים שלה. כי הרי אמרנו שהוא מונע מתוך השכל ולא הרגש. כאשר הכירו- היא הייתה פחות רגישה ואז היחסים בניהם היו מושלמים. היום כאשר נדרש ממנו להפגין רגש- הוא לא תמיד נמצא שם בשבילה. וזה בעצם גם השיעור של שניהם בזוגיות. אצלה- להתחיל להתנהג בצורה בוגרת ולא תלותית כמו בתחילת הקשר. ואצלו- להיות רגיש יותר לצרכים שלה. שינוי גישה שלהם עשוי בהחלט, להחזיר לשניהם אושר והרמוניה בזוגיות.

 היא אוהבת אותו! איך הגלגול הקודם שלה משפיע על מערכת היחסים ביניהם?

אכן כן, זיכרון נשמתי של גלגול קודם דיי מאתגר. מצד אחד מצביע על כריזמה ויצר מין מפותח, ומצד שני על יכולת  לשלוט באחרים באמצעות המיניות שבה. קיימת בה אובססיביות וקנאות שעלולה להעביר אותה על דעתה. השיעור שלה בגלגול זה, לצאת מהבוץ הרגשי ששרויה בו כביכול: "בעלי לא מתייחס אלי כפי שאני מצפה", לשכוח את פצעי העבר אשר שם הרגישה כחיה פצועה שפגעו בה- וממקום זה, לנצל את המשאבים שלה להתעצם מהכוחות שבה ולא באמצעות האחר. " תיארת ממש במדויק מה שאני מרגישה. מדהים! עכשיו אני מבינה איזה שיעור רציני יש לי לעבור".


תזמון: האם פועל לטובת השניים כדי להגיע להחלטות?


שנה אישית שלה מצביעה על שינוי גישה ושינוי התנהלות בחיים, מקצה לקצה. רואים כאן נתק אתגרים בתחום הזוגי ואת הנתק שלה מדפוסי התנהגות שלא שרתו אותה עד היום. אפשר לומר שבשנה זו היא נישאת לו מחדש על בסיס חוזה משודרג, והתנהלות נעימה יותר  בזוגיות ביניהם. שנה לאחר מכן, אף צפויה היא להיכנס להריון וללדת בת.

פסגה ואתגר שלה במפת הלידה שלה מצביעה על כך שעליה להילחם בהתנגדות שבה המעכבת צמיחה. חשוב שבתקופה זו תטפל בבעיות ביניהם ולא תגרור אותם לאורך זמן. לזרום על התחלות חדשות בחיים הזוגיים ממקום של אהבה, אושר ואמון הדדי.


שנה אישית שלו מצביעה על שנה מאד רגשית לא קלה. שנה של התלבטויות, קושי להחליט, בדידות ועיסוק בריצוי אשתו. בשנה זו הוא מאתגר את עצמו ללכת עם דברים עד הסוף ולא מוותר. כמה חודשים קדימה רואים שינויים מהותיים בגישתו לחיים. מטפל הוא באושר בזוגיות ואף יוצר עם אשתו מערכת זוגית המושתת על בסיס אחר של אהבה ואמון.

פסגה ואתגר שלו מצביעים על רצון במגע, אהבה ומיניות מאד מפותחים. נדרש הוא בתקופה זו להיות סבלן וסובלן כלפי הסובבים אותו. וכמו אשתו- עליו להילחם בהתנגדות המונעת ממנו צמיחה אישית. חשוב שבתקופה זו יטפל בבעיות ביניהם ולא יגרור אותם לאורך זמן. כמו כן, לזרום על התחלות חדשות בחיים הזוגיים ממקום של אהבה, אושר ואמון הדדי.


אני כ"כ אוהבת אותו ומוכנה לעשות הכול כדי שנהייה מאושרים. מהיום אני...

  1. בונה לי חיים חדשים, מתמקדת בחיים הזוגיים שלנו ומגרשת כל מיני מחשבות על אישה אחרת שייתכן מאד שלא קיימת.
  2. אוהבת את עצמי יותר, ויודעת להעריך את הטוב שבי.
  3. אוהב את בעלי ואעשה הכול כדי לקרב אותו אלי ולא להרחיק אותו ממני.
  4. לא אעשה דרמות מכל דבר שאני חושבת שרואה. אבליג ואנהג כבוגרת.
  5. לא אספר לו כל דבר. אסנן דברים וחוויות שעוברת כדי לשמור על זוגיות נעימה.
  6. משחררת ייצר חשדנות ונקמנות המושרשים בי.
  7. בטוחה שהוא אוהב אותי ואעשה הכול למען שלום בית.

 

 

 

אישה יקרה,

גם את אוהבת אותו אבל לא ממש רגועה בנאמנות שלו אליך?

רוצה לברר מאיין תחושה זו נובעת?

רוצה לקבל כלים להתגבר על הקשיים לעשות שינוי בחיים?

 

צלצלי אלי עוד היום:

052-8231669

 

אני פה בשבילך באהבה ומכל הלב,

 

ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים