052-8231669     
 
 
 

 


מאז שעברנו לגור ביחד, אנחנו רבים. האם יש עתיד לקשר?| ציונה אבירם 


"מאז שעברנו לגור ביחד, אנחנו לא מפסיקים לריב. מבחינה כלכלית, נוח לנו ביחד, וגם יחסי המין בינינו טובים - אבל זה לא הכול בחיים. אני רוצה אהבה אמיתית. גבר שיאהב וישתף אותי ברגשות שלו. בחוויות שלו ואיתו- זה לא קורה. עם המזכירה במפעל, הוא מנהל שיחות נפש ואיתי- הוא סגור כמו כספת.  קשה לי עם זה. שעון החול מתקתק ואני כבר לא כ"כ צעירה.

האם יש עתיד לקשר?"

 

וכן, יש עוד יתרונות לגור ביחד איתו- הוסיפה ואמרה....

  • הוא נותן לה הרגשת ביטחון ויציבות
  • הוא דואג לה ואכפת לו ממנה.
  • הוא אוהב אותה בדרכו.
  • הוא מתעניין בה.
  • המין איתו זמין ומהנה ביותר.

ויש גם אבל אחד: מבחינה רגשית- לא ממש סומכת עליו. הוא לא פתוח איתה כפי שמצפה שיקרה, ואין ביניהם שיחות נפש עמוקות. וזה דבר שמאד מפריע לה. " איך עם המזכירה במפעל הוא פתוח יותר ואיתי הוא סגור? את זה אני לא מבינה..."

 

על מנת לענות על השאלה- הבה נבחן את אישיותו של הבחור...

ומה אנו מגלים לפי מפת לידה נומרולוגית? בחור רגיש, פגיע ובעל עולם פנימי עשיר המחפש שקט, שלווה ורוגע בחיים. אנרגיות שליליות סביבו - לא עושות לא טוב. מחפש הוא בת זוג מכילה, תומכת ונעימה שתיתן לו בטחון ושורשים להם הוא זקוק. הוא בחור בעל לב טוב, מיני, דאגן ומסור לבת הזוג. אכפת לו ממנה אבל יחד  עם זאת- חשובה לו חלקת האלוהים הקטנה שלו לשמירת כמה "סודות" מפניה.

 

והגברת. מה אומרת עליה מפת לידה נומרולוגית?

מצביעה עליה כעל בחורה מאד משפחתית ובעלת נתינה עצומה. גם לה , כמוהו עולם פנימי עשיר ביותר ועם יכולת להביט פנימה לחייה, לצמוח ולקבל תובנות. רוצה היא שלמות בחיים. שדברים ילכו לפי הדרך שלה- ואם זה לא קורה, היא מפעילה את האגו ונכנסת למאבקי כוח ודרמות. נכון, היא מאד רכה ונעימה, אבל גם יודעת להיות תוקפנית ואגרסיבית. " נכון. אני בול כמו שאת מתארת. וכמה דרמות אני עושה לו!"

 

האם מתאים לה לגור איתו לפי התנהלות שכזאת?

לא בטוח. הרי הוא מחפש את חלקת האלוהים הקטנה שלו. את השקט והרוגע- והיא, עושה לו סרטים, דרמות ועצבים. אז לא רק שהוא סגור וקשה לו להיפתח אליה- אלא גם היא לא נותנת לו במה וקרקע פורייה לשפוך את ליבו בפניה. אז קשה לו איתה ואז הוא נפתח למזכירה בעבודה.

 

מה התאמה זוגית אומרת בעניין : לגור איתו?

אז כדי ליצור הרמוניה זוגית ואהבה אמיתית בין השניים, חשוב שהיא תקבל אותו כמות שהוא ולא תנסה לשנות אותו. המטרה היא שכל אחד מהם ייקח אחריות על החיים שלו ולא ינסו לשנות אחד את השני בהתאם לצרכים שלהם. ואכן כן, המיניות ביניהם טובה כפי שהעידה הגברת. קיימת נוחיות במגורים משותפים והבעיה העיקרית המאתגרת כאן היא הסגירות הקיימת בו כלפיה.

 

ובכל זאת. הם גרים ביחד. האם יש סיכוי שייפתח כלפיה?

בהחלט שכן. ברגע שהיא תיתן לו ריפוד רגשי. הכלה. סבלנות והבנה- הוא יפתח את סגור ליבו בפניה. דרמות וסצנות מהסרטים - מרחיקים אותו ממנה ואת זה, עליה להבין אם היא רוצה להמשיך לגור איתו.

לגור איתו בלי להתחתן – בשבילה, זה בזבוז זמן. האם רואים חתונה באופק?

לא ממש כפי שציפתה. והתשובה מפורטת לכך מתוך בדיקת חלון הזדמנויות של השניים.

  • תזמון עפ"י תאריך לידה של הגברת מצביעים על תקופה דיי מאתגרת של חשבון נפש, נגיעה בפצעים הכואבים והתמודדות לא פשוטה על המחסומים שלה בחיים. מבידה ותעשה מלימון לימונדה, רוב הסיכוי שתעבור את השנה הזו בקלות, תצמח ותגיע לתובנות מרחיקות לכת בחייה. בנוסף, המיניות על כל גווניה, חוגגת  אצלה לפחות עוד שנתיים מהיום.
  • תזמון עפ"י תאריך לידה של האדון מצביעים על  שינויים וניתוקים העשויים לקרות לו בקרוב. מטפל הוא באושר בזוגיות ואף רואים בעיה בזהות המינית, ובכלל בעיה לזהות דברים בחייו. " עכשיו אני מבינה את הקשר ההדוק שלו עם החבר ההומו. לא הבנתי גם את הקטע של הלבוש המוזר שלו!"

 שאלת השאלות: האם להמשיך לגור ביחד או להיפרד?

כי בסה"כ הגברת רוצה חיים  הרמוניים של אהבת אמת. נכון קיימת כאן אהבת המין והנוחות בחיים, אבל זה לא הכול בחיים. ובנוסף, כאילו להכעיס, רואים שבגלגול הקודם  של השניים, קושי לעשות שינויים בחיים, אהבת הנוחות ומיניות מופרזת. אי לכך ובהתאם לזאת, ההחלטה אם להישאר או להיפרד, נתונה בידה בלבד.

 

לסיכום, הבה נבנה שני תסריטים:

  1. נשארת לגור ביחד איתו. נהנית מחברתו עד כמה שניתן. מפסיקה לעשות לו דרמות. יוצרת סביבה הרמונית בזוגיות ויוצאת ביחד איתו לדרך חדשה בתזמון הנכון לה.
  2. נפרדת ממנו ויוצאת לבד לדרך חדשה. זוגיות עתידית תיכנס לחייה רק לאחר שתשנה גישה בחיים. לא תעליב. לא לעשה דרמות. לא תגיד את כל האמת- ותסנן מה שצריך ותתחיל לקחת אחריות על החיים שלה כאישה בוגרת ובשלה.

 "לאחר מחשבות עמוקות החלטתי שחבל ל"זרוק" ולאבד זוגיות שנלחמתי עליה כ"כ בשנה האחרונה. לכן , אם זו שנת חשבון הנפש שלי אעבור אותה עם בן זוגי. הכי קשה זה באמת להודות בחסרונות שלנו ולעשות שינויים, אבל זה בהחלט אפשרי.

 

בזכות השיחה איתך הבנתי שאני באמת צריכה "לשחרר" ולהרפות ולנסות להסתכל על הדברים החיוביים בבן זוגי. מצד שני, עדיין יש הרבה רגעים של לבד ורצון כל הזמן לקבלת אהבה וחיזוקים בלתי פוסקים מבן הזוג. אבל כפי שאמרת אני לא יכולה לצפות שהבן אדם שאיתי יתנהג בהתאם לציפיותיי כל הזמן.

אז כן אני נשארת, ומעבר לנוחיות ולתחושת הביטחון של לגור ביחד- אני נמצאת עם בן זוג שאוהב אותי, שכ"כ משתדל ומשקיע בשביל שנינו, וביחד אני מאמינה, שנוכל ואף נצליח לפתח זוגיות טובה ושלמה!"

 

 

אישה יקרה,

עברתם לגור ביחד.

בהתחלה הכול טוב ויפה

 ולפתע החלו בקיעים בזוגיות.

 

את מתלבטת מה לעשות:

האם להישאר ביחד או להיפרד?

רוצה לקבל תשובות?

צלצלי עכשיו:

052-8231669

 

אני פה בשבילך, באהבה ומכל הלב


 

ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, המשפחה ומערכות יחסים
ומחברת הספר: סודות מחדרי הלב

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים