052-8231669     
 
 
 


ספר סודות מחדרי הלב – קראתי לו... מאת ציונה אבירם

זיכרונות, רשמים וחוויות לקראת לידת ספר הביכורים שלי

 

בדיוק בעוד חודש זה קורה. (30.11.14)  כן השקת הספר סודות מחדרי הלב. הוא מרשים, מסקן ויש לו עיניים טובות. אני מאוהבת בו. בעטיפה שלו. מסתכלת עליו ולא מאמינה שאותו אני יצרתי. במו ידיי כתבתי את הסודות והתכנים. הקלדתי את הסיפורים האנושיים שקרמו עור וגידים שהתקבצו לספר אחד גדול. מסתכלת וגאה בתוצאה.

ציונה תנשמי - אני אומרת לעצמי. ואני נושמת. לוקחת את עצמי כמה שנים טובות אחורה. לאותה ציונה הילדה הכותבת סודות ויומנים על גבי יומנים. מתעדת כל פסיק במחברת יומן ישנה. כותבת על חיי היום יום. על השירים ששרנו ביחד אחותי היקרה ואני. מתעדת אהבה בתולית ראשונה. שורפת את היומנים כדי לקבור את העבר, ושוב מתחילה לכתוב כאשר ביתי היקרה חוזרת בתשובה.

כמה כאב שפכתי שם! האמת - יכולתי להוציא ספר סודות מחדרי הלב נוסף רק מהחומרים שתיעדתי. ואפילו שם נתתי ליומן זה: " תני לי קצת ממך..."כתבתי, כאבתי ובכיתי. הפסקתי לכתוב כאשר התייצבו השנים, וכהרגשתי שאין לי יכולת להשפיע על דרך החיים שבחרה.

ושוב מוצאת את עצמי כותבת סודות מחדרי הלב. על התחושות במערכת הזוגית שלי. על הכאבים שחשתי. הדילמות והשאלות שצצו לי כל פעם מחדש. ולא הבנתי אז כמה אני ילדה. עם מעט הכוונה מקצועית יכולתי לשנות את מהלך חיי. במחי יד יכולתי להיות יותר מאושרת לפני 20 שנה. במבט לאחור- הייתי מאושרת, אבל בהשוואה לתחושות שלי היום- כנראה לא מספיק. כי אושר הוא אישור פנימי שלי לעצמי שאינו תלוי באף אחד. ואני- לא אישרתי ולא אהבתי את עצמי. לתומי חשבתי והייתי בטוחה, שהאושר שלי יבוא מבעלי. שהוא צריך לפרגן לי. שיקשיב לצרכים שלי. שיספק לי אותם ולהפוך אותי למאושרת!
יו...איזה מטומטמת הייתי!

היו בינינו המון רגעים יפים של אהבה ואושר. אבל היו גם פחות. וכל פעם שהיו חילוקי דעות המשכתי לכתוב סודות מחדרי הלב. לבכות ולהתלונן על "מר גורלי". הדף ספג הכול. הוא חיבק והכיל אותי כמות שאני. וכאשר סיימתי לכתוב הרגשתי שרווח לי. היה לי חבר לשפוך עליו את התסכולים שלי, ואת החבר הזה פגשתי כמה פעמים בשבוע. כאשר הייתי מאושרת- כתבתי ותיעדתי זאת, ולו רק כדי לתת לעצמי אישור שאני מאושרת. וכאשר עצובה- הייתי חומקת לי בשעות הבוקר מוקדמות. יושבת בפינת אוכל וממלאת דפים בתלונות, קיטורים ודמעות.

והמון סודות מחדרי הלב כתבתי שם. סודות שהיום לא זוכרת שכתבתי אותם. בטוחה אני שאם אקרא אותם שוב- אגיד לעצמי: זו ציונה אחרת. ציונה הילדה שלא לקחה דברים בפרופורציה הנכונה. ציונה שלא ידעה לאהוב את עצמה. ואם כך- איך יכלה להכיל את בעלה? להבין אותו? זהו- שהיא לא ידעה. לא הייתה לה הכוונה. לא היה מידע שיכלה לשלוף מהאינטרנט, או להשתתף בפורומים ולקבל חיזוקים. היום- ציונה יודעת!

היום אני יודעת. אוהבת את עצמי ומכילה את בעלי היקר. זהו. אני כבר לא שם! ואם חוזרת לכתיבה- היום כמעט ואין לי סודות מחדרי הלב. אני מאושרת. בהחלט יכולה לתעד רגעים של אושר בחיי. רגעים של אהבה, נתינה והכלה. זו תחושה עילאית מופלאה להגיד לעצמי: עשית את זה. בגרת. גדלת. את דמות סמכותית, שבהחלט ניסיון החיים שלך וכל הידע שצברת- מסמיכים אותך ללמד אנשים לעשות שינויים באמצעות מתן דוגמא אישית. לכוון, ללוות ולומר : אתם רוצים להיות מאושרים? אשרו ואהבו קודם כל את כל החלקים שבכם, הטובים והפחות טובים, בלי להיות תלויים באף גורם חיצוני.

והיום- מביטה על עצמי, מחייכת ונזכרת באותו רגע בסדנא, ( הנחיית קבוצות בתחום הנישואין וזוגיות) לפני הרבה שנים, בו נתבקשתי לענות באופן הכי פרוע: איך אני רואה את עצמי בעתיד הרחוק. ומה עניתי? "הרבנית קוק"...

תודה שקראתם עד כאן:)

ציונה אבירם - נומרולוגית
מומחית  בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

********************
קישורים לספר סודות מחדרי הלב -  כנסו כאן בבקשה:

מבוא לספר- נירה תובל

ממליצים בחום ובאהבה

הקדמה מורחבת לספר

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים