052-8231669     
 
 
 

 

על מבצע צוק איתן, ביבי נתניהו, חאלד משעל והנומרולוגיה שביניהם| ציונה אבירם

 

לפני שמתחילים לנתח את המצב בו נמצאת מדינת ישראל,

נציג תחילה את תאריכי הלידה של "הנפשות הפועלות" והמשפיעות,

על מה שקרה מתחילת מבצע צוק איתן:

מדינת ישראל – יום הולדת של המדינה- 14.5.1948

ביבי נתניהו -  ראש הממשלה, נולד ב-21.10.1949

מבצע צוק איתן –תאריך התחלת המבצע-  8.7.2014

חאלד משעל –יושב ראש הלשכה המדינית של חמאס, נולד ב-  28.5.1956 

 

כולנו סקרנים לדעת: מתי מבצע צוק איתן יסתיים,

מה עובר בראש של ביבי נתניהו וגם של חאלד משעל, והאם התיזמון לצאת למבצע צוק אין היה בזמן?

כדי לענות על השאלות הללו, בואו נבדוק את מפת הלידה של כל אחד מהגורמים המעורבים.

 

מדינת ישראל

 1. שנה אישית ורבעונים- מדינת ישראל נמצאת כעת ( 8.2014) בשנה אישית 8. שנה של התעצמות, חוזקה ופריצה החוצה. היום- למדינה יש הרבה יותר קלפים ביד והיא משתמשת בהם על מנת לחסל את החמאס. בתוך הרבעונים של החודש, מגלים נפילות כלכליות של התושבים, עזרה הדדית ורצון לסייע אחד לשני.
 2. פסגה ואתגר- תקופה שתימשך עד 5.2015 מצביעה על מדינה מאותגרת מכל הכיוונים כאשר בראש דאגותיה של המדינה היא הנהגה, הובלה וקבלת אחריות מכל המשתמע מכך.
 3. אות משפיעה- היא האות א' המצביעה על אומץ, פתיחות, קבלת אחריות ורצון לשבור מסגרת ישנה ושגרתית שלא פעלה נכון עד היום.

שורה תחתונה- מבחינת מדינת ישראל התזמון לצאת למבצע צוק איתן מעולה, ויש סיכוי שיביא להצלחה ולסיום המלחמה המתמשכת באזור. החל מ- 5.2015 המדינה בשנה 9- שנה של סיום תהליכים שמעיקים. קרוב לוודאי שהמאבק הקשה- יהיה מאחורינו.

 

ביבי נתניהו- ראש הממשלה

 1. שנה אישית ורבעונים- החל מיום הולדתו ב-10.2013, ביבי נתניהו בשנה אישית 1. זו שנה של פריצת דרך, התחלות חדשות, ותחילת תהליך חדש. מרגישים את הבדידות שלנו בעולם- כתוצאה מההתחזקות והעוצמה שביבי מפגין, ומצד שני העולם מבין את הצורך שלנו בשלום ובשמירה על התושבים. ואכן, יש הישגים והצלחות הבאות לידיי ביטוי במבצע צוק איתן.
 2. פסגה ואתגר – של ביבי נתניהו מצביעים על עוצמה, סמכות וכוחשהוא מפגין כלפי העולם. הוא נמצא בפסגה מעולה בעלת פוטנציאל חיובי להצלחה ופרסום מצד אחד, ומצד שני יש לו יכולת לפשר ולגשר בעת משברים.
 3. אות משפיעה – על ביבי נתניהו היא האות מ' ואשר תלווה אותו עד גיל 66 ( היום בגיל 64.5) אות זו משפיעה עליו ממקום טוב של נאמנות, מסירות וסבלנות כלפי העם. בנוסף- זו תקופה של תיקון משמעותית. ז"א ממקום של ריחוף להגיע למקום של הארה מוחלטת ו...לפעול במסגרת מבצע צוק איתן!

שורה תחתונה – ביבי נתניהו משתלב יפה מאד עם התקופה בה נמצאת מדינת ישראל. היום מפגין הוא יותר כוח, נחישות ועוצמה. ומה שעוזר לו להגיע להחלטות ולפעול, זו השנה האישית בה הוא נמצא המקבלת הארות מתוך האות המשפיעה עליו.

 

מבצע צוק איתן

 1. שנה אישית ורבעונים- מבצע צוק איתן (8.7.2014)בא לתקן ליקויים של שנים רבות. משום כך הוא נולד ישירות לתוך שנה 4. שנה של משוב הדורשת לעשות, לפעול, ליזום ולא לשבת על הגדר ולחכות.ואכן כן, רואים ברבעוניםבעיות כלכליות שנוצרו כתוצאה מהמבצע. רואים שינוי ביחסים עם מדינות ערב, קושי לשתף פעולה, אבל בסופו של דבר לקראת 10.2014 יהיה ניצחון, הצלחה והתחלת חיים חדשים באזור.
 2. פסגה ואתגר – מצביעים על מחויבות מבצע צוק איתן לנצח במלחמה. להיות דעתניים והחלטיים ולפתור את הבעיות באזור בלי לגרור אותן לאורך זמן. וכל זאת על מנת לפעול למען המדינה כמשפחה, ומתוך מקום של שירות למען הכלל ולרווחתו.
 3. אות משפיעה- למשך 9 שנים היא האות צ' כמובן. היא המצביעה על רצון לשבור מסגרות ישנות שלא מועילות יותר. רצון להשפיע, להיות החלטיים ולפעול למען כלל הציבור והמדינה.

שורה תחתונה – גם מבצע צוק איתן משתלב מעולה עם מפת הלידה של מדינת ישראל ושל ביבי נתניהו. מטרתו הסופית היא רצון להתקדם. להיטיב עם העם. להביא צדק לעולם ולחסל את אויבנו מהשורש.

 

חאלד משעל- יושב ראש הלשכה המדינית של חמאס

 1. שנה אישית ורבעונים – בתקופה זו (8.2014)נמצא הוא בשנה אישית 4. זו אותה שנה בה נמצא מבצע צוק איתן. תקופה זו מבחינתו של חאלד משעל, באה לתקן יחסים של שנים רבות. זו שנה של משוב הדורשת לעשות, לפעול, ליזום ולא לשבת על הגדר ולחכות.מבחינת הרבעונים- להבדיל ממבצע צוק איתן, רואים כאן בעיות בשותפות, שינוי ביחסים ואתגר לא פשוט בקשרים עם אסמאעיל הניה – ראש הלשכה המדינית של חמאס בעזה.
 2. פסגה ואתגר – שלחאלד משעל מצביעים על פוטנציאל לבעיות בשיתוף פעולה. עליו להרפות עקשנות ולא להיות ביקורתי. להתגבר על המכשולים, לא להתרשל, אחרת הוא יכשל בדרכו בהנהגה המדינית של החמאס. בתקופה זו עליו להיות מחויב לשלום העם שלו. לדאוג להם. לראות את עם ישראל כשותף ולא כאויב. אחרת- מבצע צוק איתן עלול לפגוע באזרחים על לא עוול בכפם (כפי שראינו בטלוויזיה).
 3. אות משפיעה – על חאלד משעל היא האות ל' ( היום בן 58 ותשפיע עד גיל 60). אות זו מצביעה על נטייה להתייעץ אולם מצד שני- הוא עושה בסופו של דבר מה שבא לו.ברגע שהחליט משהו- אף אחד לא יכול להזיז אותו מעמדתו.למזלו- יש תקופות בהן ירצה שלום בית יעשה הכול למען הפשרה והשלווה.

שורה תחתונה – חאלד משעל כשותף, מאד מאתגר. הוא עקשן ומרדן ותקופה זו אינה מקילה עליו, עלינו - ולא על העם הפלסטינאי. מבחינתו- שמבצע צוק איתן יימשך. מרגיש שיש לו כוח, והוא פועל מתוך השכל ולא מתוך רגש וחמלה למשפחות הנופלים משני הצדדים.

 

 

אלה הנתונים. זו הפרשנות הנומרולוגית קבלית. הכול מונח לפניכם.

עשו את השילוב, הניתוח  והסינטזה כראות עיניכם.

ולדעתי - בזכות מבצע צוק איתן,

 שינוי ביחסים ושקט יחסי - יתחיל באזור שלנו באופן משמעותי,

 החל מ-10.2014

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים