052-8231669     
 
 
 

 

האח הגדול התאמה זוגית: דנית ואליאב או נופר ואליאב?| נומרולוגית ציונה אבירם

 

האמת. משולש רומנטי שכזה בבית האח הגדול-  לא פשוט כלל וכלל!
ובמיוחד כשמדובר בדיירים: דנית ואליאב ו... נופר ואליאב. מעניין מה הסיבה לכך...
את התשובות נקבל מתוך תאריכי הלידה של הנפשות הפועלות המצביעות באופן גורף על תכונה אחת משותפת: התלבטויות! לשלושתם קונפליקטים פנימיים חזקים. שלושתם לא אסרטיביים ולא החלטיים . בקיצור - מצליחים הם לבלבל את עצמם ואת הצופים בבית. והשאלה הנשאלת:

אם הייתם במקום אליאב- את מי הייתם בוחרים כחברה לחיים, את דנית או את נופר? 

 

 כדי לענות על השאלה בואו נבדוק את ההתאמה הזוגית בין דנית ואליאב.

מבחינה נומרולוגית - רואים שעל מנת ליצור הרמוניה זוגית, חשוב שיקבלו אחד את השני כמות שהוא. האם זה אפשרי? קשה לי להאמין. מפת הלידה של דנית ואליאב מצביעה על מספר 11 דומיננטי, דבר המצביע על קונפליקטים, התלבטויות, קושי להחליט ובעיקר, אגו ומאבקי כוח. דנית רוצה שילכו דברים לפי הדרך שלה, ואילו הוא- מרצה אותה ומתוסכל. התנהלות זו גורמת לה לאהבה עם כאב, למריבות  וקושי בשיתוף פעולה בזוגיות. ולראייה ציטוט משיחה: אליאב מתוסכל ואומר לטל: "אני כל היום מתעסק בדנית, סיימתי לבטל את עצמי". טל מקווה: "אולי פה תתחיל ההתמודדות שלה, עכשיו מגיע השלב שבן אדם חייב לעזור לעצמו". ועוד: מרטין תוהה: "כמה בחורה יכולה לעקוב אחרי בן אדם שלא רוצה אותה?", ונופר עוקצת: "היא עושה לו חיזור גורלי", אך יחד עם זאת מבינה: "לב שבור זה הדבר הכי כואב שיש". 

 

בדקנו התאמה זוגית דנית ואליאב. מה קורה עם נופר ואליאב?
מבחינה נומרולוגית – רואים שעל מנת ליצור הרמוניה זוגית, חשוב להיזהר מרכושנות וכוחניות בקשר. אכן כן, קיימת ביניהם הערצה הדדית ומשיכה מינית. המעניין הוא שרואים מספר גורל 22 זהה לנופר ואליאב. דבר זה מצביע על רגישות יתר, חושים מחודדים, רגישות לביקורת, התלבטויות וקונפליקטים פנימיים. השיעור שלהם זה ללמוד להציב גבולות, להיות החלטיים, אסרטיביים ונחושים. וגם להפסיק לרצות! כדברי נופר: "אני מבטלת את עצמי בגללה" וגם: "יש גבול, אני מרגישה כאילו אני חיילת שלה, נמאס לי להתחשב בה כבר"...וגם:  "אני לא אוכלת, לא ישנה, עברתי את זה בפעם הקודמת שהייתי בבית, למה זה קורה לי שוב?". 

 

גלגול קודם של דנית ואליאב- איך הוא משפיע על הזוגיות ביניהם?
גלגול קודם של דנית- מצביע על היותה תינוקת נצחית. בגלגול זה עליה ללמוד להתבגר. לשחרר תלותיות, לא להגזים בחשיבותם של דברים ולהשאיר מאחוריה פחדים של עזיבה. מחפשת היא גזעים להישען עליהם. אכן מצאה- אבל הוא לא מספק את הסחורה. הוא בעצמו מתנדנד ומצליח לבלבל אותה.

 

גלגול קודם של אליאב – מצביע על חוסר נאמנות לעצמו. הוא מחובר לתדמית. בגלגול זה עליו להשתחרר להגיד לאחרים מה שהם אוהבים לשמוע. חשוב שיגיד דברים באופן ספונטאני וללא הגהה. שיתחבר לאני האמיתי שלו ללא שקרים לבנים לעצמו ולאחרים. 

 

גלגול קודם של נופר ואליאב- איך הוא משפיע על הזוגיות ביניהם?
גלגול קודם של נופר – מצביע על היותה מנתחת ופרפקציוניסטית. יש לה צורך אובססיבי לסדר והיגיון. אם זה לא מושלם היא נכנסת לחרדות ומתחים. יש לה פחד קרמי מהחיים. בגלגול זה עליה להתחבר להווה וליהנות ממנו. לזרום כמו מים ולהאמין שכל מה שיקרה- הוא לטובה. ( והנשיקה בחדר ארונות- הייתה לטובה. שם היא זרמה ).

 

גלגול קודם של אליאב – הזכרנו למעלה ושוב רואים כאן- חוסר נאמנות לעצמו. הספונטניות שבאה לידיי ביטוי בנשיקה בחדר הארונות- הייתה לברכה בשבילו. סוף סוף עושה דברים ללא מחשבה תחילה.

 

 שורה תחתונה- איזו התאמה זוגית מומלצת יותר: דנית ואליאב או אולי נופר ואליאב?
על פניו- עדיף לאליאב להתחבר לנופר. יש ביניהם חיבור רגשי ומיני הרבה יותר עמוק מאשר החיבור עם ודנית. נופר זקוקה לבן זוג יציב כלכלית, רגיש ואכפתי-  והנה, מצאה:) עפ"י מפת לידה נומרולוגית, תכונה מופלאה יש לנופר ואליאב: שניהם הבנאים של החיים שלהם. לשניהם היכולת להגיע לאיזון בחיים. שניהם אנשים עוצמתיים. ואם יתחברו למרכז הרגש שלהם ללא פחד ומסכות – יש סיכוי לאהבה גדולה ואושר בחייהם.

 

  רוצים לקרוא עוד על נופר מור? היכנסו כאן...

 

בהצלחה מכל הלב,

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים