052-8231669     
 
 
 

 

על גבר מאוהב בטירוף, ביטחון עצמי והנומרולוגיה שביניהם| ציונה אבירם 

" זו הייתה אהבה ממבט ראשון. היא מתוקה. מדהימה. יפיפייה וחכמה מאוד. מאוהב בה בטירוף. אני רווק, נראה טוב ומתקשר מעולה עם אנשים, אבל - יש לי בעיה רצינית:  אין לי ביטחון עצמי עם בחורות. בהתחלה, לא היה לי האומץ להתוודות על הרגשות שלי, אבל כאשר העזתי וסיפרתי לה – התאכזבתי לגלות שהיא לא בקטע של זוגיות איתי למרות שהיא גרושה ואימא לידה.

קשה לי עם זה! מה אני צריך לעשות  כדי שתתאהב בי?" 

תשובת המחץ לשאלה: תהיה גבר עם ביטחון עצמי! ולמה?

כי פרשנות שמה מעיד על כך שהיא אישה חזקה פיזית ונפשית ובעלת יצרים עזים ובריאים. היא חכמה ולמדנית. תכליתית ומעשית מאד. הינה בעלת יכולות רוחניות גבוהות אך גם מחוברת לקרקע. היא לא מונעת על ידי נטיות רומנטיות ורגשניות- אלא מתוך צורך מעשי וארצי. רוצה היא בן זוג שייתן לה תחושת ביטחון ויציבות כלכלית. 

לפי מפת לידה נומרולוגית: האם מסוגל הוא, לתת לה תחושה שניתן לסמוך עליו?

האמת- עליו לעשות כמה שינויים מהותיים בחייו כדי לרכוש מיומנות זו:

  • מספר גורל  מצביע על יכולת להתחבר למודע ותת מודע. לצמוח ולהגיע לתובנות בחיים. אולם מצד שני קיימת נטייה " לשבת על הגדר". הוא נוגע – לא נוגע בה. מביט עליה בהערצה- ולא מחבק ומנשק. הוא לא החלטי ומשדר דואליות. בל נשכח שהבחורה מחפשת גבר שיעניק לה ביטחון. האומנם זה קורה? ממש לא...
  • גלגול קודם  זיכרון נשמתי מצביע על פחד להיות מעורב. לא לגעת ברגשות שמה ייפגע. " בדיוק כך. אני לא מנשק אותה כי פוחד לאבד אותה! מעדיף אהבה אפלטונית והעיקר לא להרגיש דחוי על ידה! " זה בדיוק העניין. עליו ללמוד בגלגול זה לגעת במקומות הכואבים ולחיות את החיים במלואם ולא כצופה מהצד. להיות הילד שבו. להיות הכוכב! ואיתה- הוא יכול לממש את הכוכבות שבו- ובתנאי שירכוש ביטחון עצמי. יהיה החלטי. נחוש ואסרטיבי. 

גלגול קודם שלה- כיצד מתקשר לעניין ביטחון עצמי? האם יש סיכוי לפשרות?

הלוואי שכן! ולמה? כי הנשמה של בחורה זו באה ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. יש לה זיכרון נשמתי של " ללכת על בטוח". קושי לצאת מגבולות הנוחות וגם קושי להתעמת עם בעיות. מבחינתה נוח לה בן זוג  בעל ביטחון עצמי – דבר המצביע בעצם שלה אין ביטחון עצמי, וזקוקה היא לתמיכה ולחיזוקים ממנו. משום כך- לה יש שיעור רציני כאן: הביאי את הביטחון העצמי שלך. צאי מגבולות הנוחות והרימי את הכפפה למרות שהיא לא בדיוק מתאימה לכף היד שלך... 

ומכאן, מתבקש לבדוק התאמה זוגית בין השניים. האם יש על מה לדבר? בהחלט שכן...

  1. 1.      מבחינה נומרולוגית עפ"י תאריך לידה רואים צירוף טוב של יצירתיות מבורכת מתובלת ברגשות עדינים ועמוקים. כבוד הדדי. לשניהם עולמות עשירים ועצמאות רבה בקשר. השיעור המאתגר בקשר הוא הקפדה על התנהלות זוגית בראש אחד ללא אגו ומאבקי כוח.
  2. שילוב האות הראשונה ( יצירת מציאות) בשמם מצביע על קשר טוב בין השניים. הם משלימים אחד את השני בתכונות ובחסרונות שלהם. עלולים להיות מתחים על רקע הרצון שלו לזוגיות וההסתייגות שלה בגלל הקטע של: חוסר ביטחון עצמי שהוא מפגין.
  3. שילוב האות השנייה ( ניווט רגשות)  בשמם מצביע על תחושת גאווה שלו אליה. המעניין הוא, שזוגיות זו יכולה ליצור אצלם אפשרות להתקדמות ולפתיחות אישית ואפילו רוחנית, אם יידעו להפיק זה מזה את המיטב. הם גם יכולים להגיע להצלחות בתחום האישי ולהיות בתחושה שהגשימו את עצמם ואת מטרותיהם. 

ביטחון עצמי ותזמון עתידות: האם פועלים בסנכרון לטובת התפתחות הקשר?

עפ"י האות השולטת בחיים שלהם:

  • אצלה  - אנרגיית האות מצביעה על צורך במסגרת חומרית. רצון למסגרת וצורך בביטחון אישי וכלכלי. יש לה רצון לבית ולהתקדם בחיים בעיקר מבחינה חומרית. רוצה היא בן זוג בעל ביטחון עצמי אשר יעניק לה מעבר לעניינים חומריים. " ברור! אנחנו מדברים שעות בטלפון. לגבי השאר- אני יודע שיש לי עבודה רצינית לעשות ובעיקר, להתחיל לחסוך כסף".
  • אצלו – אנרגיית האות מצביעה על אופטימיות, שמחה ואומץ לב. צורך באהבה, חיבה, מגע ומיניות. מבחינה זוגית-חשוב שיוודא שהיא תימשך אליו ותתלהב ממנו גם בעתיד, ושזו לא תהיה אהבה רגעית חולפת.

עפ"י שנה אישית:

אצל שניהם רואים הקבלה וסנכרון טובים של אתגר " ללכת עד הסוף עם דברים" . רואים שינויים ביחסים. שיפור ובניית חוזה חדש של מערכת זוגית שיכולה להתאים לשניהם. ביום הולדתם הקרוב - נכנסים הם לשנה אישית בה משנים דפוסי התנהגות מקצה לקצה. שנה שמתפטרים מכל מה שמעיק עליהם. משחררים מחסומים ומתנהלים אחרת לגמרי ממה שקורה להם היום. וגם כמובן מתנתקים מאנשים שהעיקו עליהם ולא תרמו לחיים שלהם. " נשמע מפחיד...כי אם אני לא מתאים לה- היא עלולה להיפרד ממני בשנה זו!" בהחלט נכון...  

" תשמעי- כל מה שאמרת מאד מרתק ומעניין. אני כ"כ אוהב אותה ומוכן לעשות הכול למענה. יודע שחייב לעשות מהפיכה רצינית בחיים שלי כדי לזכות בה. מבטיח  לעצמי כמה דברים ומתפלל גם להצליח:

1.      להאמין בעצמי. בעוצמות ובחוזקות שבי- כדי לצבור ביטחון עצמי ולהראות לה שהיא יכולה לסמוך עלי.

2.      אאזור אומץ ואעיז לגעת בה. להראות לה שאוהב אותה. לנשק אותה ולהגיד לה שלא מוכן לוותר עליה. 

3.      להראות לה שאני רציני ולא " יושב על הגדר" וממתין לה שתיזום. אז מהיום אני החלטי, אסרטיבי ונחוש ללכת עד הסוף בקשר בינינו."

חברות וחברים,

מוכרת לכם התחושה של חוסר ביטחון עצמי במיוחד בזוגיות?

רוצים לזהות מאיין תחושה זו נובעת?

רוצים לקבל כלים לחיזוק הביטחון העצמי?

רוצים לדעת את התזמון מתי לפעול וכיצד?

 

צלצלו אלי עוד היום – 052-8231669

 

אני פה בשבילכם באהבה ומכל הלב,


 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית  בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים