052-8231669     
 
 
 

 

הוא מתעלל בי. משכתי יותר מידיי, עכשיו רוצה להתגרש| ציונה אבירם


" עשרים שנה אני איתו. משתגעת! איך החזקתי מעמד כ"כ הרבה שנים בלי יום אחד של אושר. כנראה חיכיתי שהילדים יצאו מהבית כדי שאוכל להתגרש. נגעלת להיזכר בהתנהגות שלו. מקלל ומדבר לא יפה. אלים מילולית. מחפש לריב כל הזמן. תמיד אני אשמה! לפני כל יציאה מהבית, אוהב לקלקל ולהשבית שמחות. מתעלל בי. חפרן וקשה לו לקבל החלטות. הכול אצלו תקוע בחיים. היום, כשאני יותר חזקה ממנו - הוא מרגיש סמרטוט.

נמאס לי. משכתי יותר מידיי. עכשיו רוצה להתגרש. לבנות לי חיים חדשים!" 


האמת- לא פשוט לאישה מיוחדת זו. ובהחלט, מבינה את רצונה להתגרש...

וכשאני אומרת מיוחדת, אני מתכוונת נשמה טובה. תרתי משמע: שורש הנשמה מצביע על אישה עם נשמה גבוה מלאה חמלה ובעלת נתינה עצומה. גם הכוכב השולט בחייה מתאר אישה יפה, השואפת להרמוניה בזוגיות ואשר תעשה הכול למען בן הזוג שלה עד כדי איבוד עמוד שידרה. 


עוד קצת על אישיותה מתוך פרשנות השם לפי הקבלה...

זו אישה חכמה, משכילה ובעלת אינטליגנציה גבוהה. אישה דינמית המשרה יציבות ובטחון בביתה. אישה רגישה ורגשנית עם יכולת טובה להגיע לאיזון ולהשלמה בזוגיות שלה. יש לה הבנה טובה בכל מה שקשור לכספים והיא היא אשר דחפה את בן זוגה להצלחה במשך כל השנים שהתעלל  בה. למזלה הרב, היא עקשנית אבל אם פונים  לשכל שלה, היא בהחלט מתגמשת. ואם היא מחפשת סיבה למה לא התגרשה עד היום – הנה התשובה: יש לה נטייה להיתקע עם מערכות רגשיות לא פתורות. תקיעות לא פשוטה של עשרים שנה במחיצת בן זוג לא מתאים.

 

היא רוצה להתגרש. מה אומרת מפת הלידה שלו?

פרשנות שמו עפ"י הקבלה מצביעה על אדם חכם, חד אבחנה, חסר מנוחה ולא רגוע. הוא בקורתי ושואף לשלמות ומתקשה להביע את רגשותיו בחופשיות. לעיתים הוא חסר יציבות ואינו לוקח אחריות על חייו. מספר היום שלו מקצין תכונה זו והופך אותו לילדותי, דרמתי, אומר כל מה שחושב כדי לפגוע, להרע ולהתנקם בבת הזוג. במילה אחת: מתעלל! 


גלגול קודם. זיכרון נשמתי. מה מלמד על הבעל המתעלל?

הבעיה העיקרית אצלו היא הבלבול שהוא נמצא בו. ולמה? כי יש לו זיכרון נשמתי של שואה. של חרדות, פחדים והתקפות של אחרים עליו. אחד השיעורים שלו הוא להתגבר על תחושת אגו מעוך. וזו הסיבה שכאשר אשתו עונה לו – הוא מיד מתגונן ומגן על האגו שלו שמה ייפגע שוב כמו בגלגול הקודם. מחשבות רבות מטיסות אותו למחוזות לא רצויים. מה שמקרקע אותו- זו המסגרת הזוגית והשגרה היומית. זו ההסיבה שהוא נאחז בזוגיות ולא מרפה אחרי כ"כ הרבה שנים של סבל. 


והגברת שלנו: מה בגלגול הקודם שלה, מהווה טריגר ומגביר את המשבר בזוגיות?

אכן כן, גם לה יש זיכרון נשמתי לא פשוט בשלב התפתחות האגו. כל פגיעה הכי קלה באגו שלה- מקפיצה אותה. בגלגול זה היא באה ללמוד לעגל פינות בזוגיות. לתת לבן הזוג ולעצמה באיזון. ובהחלט- ראינו במפת לידה שלה את הנתינה שבה במשך שנים רבות, עד כדי איבוד עמוד שדרה. ויום אחד היא התעוררה ואמרה דיי להתעללות! ברגע שהרימה את הראש והפכה לאסרטיבית- הוא הפך לסמרטוט. מכאן הדרך לרבנות מאד קצרה...

 

היא - החליטה להתגרש. הוא - כבר לא מתעלל בה. האם התזמון נכון לה?

שנה אישית שלה מצביעה על שנה של התחלות חדשות. פריצת דרך. שנה אופטימית ונעימה יותר משנה קודמת, בה סיימה תהליכים שמעיקים והתפטרה מדפוסי התנהגות שלא שרתו אותה. " בדיוק, שנה שעברה התחלתי להיות אסרטיבית. לא וויתרתי לו. כ"כ שמחה במקום שנמצאת היום. שנים הייתי כנועה ושנה שעברה אמרתי: מספיק ודיי! " 

פסגה ואתגר עפ"י תאריך לידה שלה מחזקים תחושה זו שמשבר בזוגיות יכול להוביל לפרידה וגירושין. " נפלא...עכשיו מרגישה מחוזקת בהחלטה שלי להתגרש!"

האות השולטת בשם שלה מלווה אותה שנים רבות וגורמת לה להיות נאמנה למשפחה שלה. ברגע שהילדים יצאו מהבית- היא מרשה לעצמה להתגרש! 


הוא - כבר לא מתעלל בה. היא - החליטה להתגרש. האם התזמון נכון לו?

שנה אישית שלו מצביעה על תקופת דכדוך לא פשוטה שהוא נמצא בה. החל מיום הולדתו הקרוב נכנס הוא לשנה של סיום תהליכים שמעיקים ומשנה דפוסי התנהגות. האמת – לא פשוט לו אבל הוא הולך לאתגר את עצמו וללכת עם דברים עד הסוף.

פסגה ואתגר עפ"י תאריך לידה שלו מצביעים על זיווג תיקון בחיים שלו. עליו ללמוד לסלוח ולהיות יותר חיובי. להפעיל שיקול דעת ולפעול מתוך נועם וכבוד לזולת. וזה- לא ממש קורה...

האות השולטת בשם שלו עוזרת לו לצאת לדרך חדשה. זו אות מבורכת ועוזרת לו בתקופה זו של חייו. יש מצב להתחלה חדשה, הצלחה וצורך לדחוף קדימה את עגלת הנישואין שלו. " הלוואי שזה יקרה- כך נוכל להתגרש בכבוד ובלי כל אלימות!" מתפללת היא... 


"וואו...את לא מבינה באיזה רוגע נפשי אני עכשיו. אתמול בלילה התעוררתי והרגשתי מועקה ולחץ בחזה. עשיתי כמה נשימות  כדי להמיס את הג'ולה שישבה לי שם. עכשיו- אחרי השיחה איתך אני מרגישה הקלה עצומה. בשיחה ובדיבור איתך, פתחת לי ערוצים שאת חלקם ידעתי וחלק חידדת לי. תודה על הכלים שנתת לי כדי להתמודד. תודה על החיזוקים. את מדהימה ונכנסת לי ללב. אמשיך לשמור איתך על קשר ואעדכן אותך על כל מה שקורה בחיים שלי. ובעזרת השם אני בטוחה שיהיה טוב!"  אמן ואמן...  

 

נשים יקרות,( וגם גברים)

מרגישים ש..זהו. הגיעו מים עד נפש בזוגיות?

רוצים לדעת מתי התזמון להתגרש?

לקבל כלים לחיזוק ולעידוד בתקופת המשבר בזוגיות?

 

צלצלו אלי עוד היום:

052-8231669

 

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה,

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים