052-8231669     
 
 
 
אין לי כוח. דיי עד כאן! חייבת לעשות סדר בזוגיות שלי! ציונה אבירם

היא מלכה. פשוט מלכה! יפה, נעימת הליכות. סבלנית. אדיבה. קשובה. אם ורעייה למופת.

בינינו, מי צריך יותר מזה? כנראה שהוא. כי הוא קיבל אותה כמובן מאליו. בקושי מצייצת. עושה כרצונו. רצה אותה מושלמת- וקיבל אותה מושלמת. אלא שגם את החבל הזה הוא משך יותר מידיי...ללא הפסקה, בדק את גבול היכולת שלה להיות משועבדת לביקורתיות שלו. לחוסר הפרגון. לדקדקנות הבלתי נסבלת. "אני מותשת. אין לי כוח. דיי עד כאן! חייבת לעשות סדר בזוגיות שלי! אם הוא לא ישתנה- אני מתגרשת!"

לא סתם אומרת היא: אין לי כוח. כי ניסתה היא לעשות הכול, וכלום לא עזר...

מפרגנת. רגישה.  אוהבת. סבלנית וקשובה. עפ"י שמה רואים שהיא אדם עם יכולת לשדרג זוגיות. מתחדשת כל הזמן. יש לה צורך עז במסגרת של בית. לכן- זו הסיבה שהחזיקה מעמד עשר שנים. אישה מינית, חמה וזקוקה לבן זוג יציב, חם, מפנק ואוהב.

מה קורה עם הבחור? הרי לא סתם היא מתלוננת: אין לי כוח !

ואכן כן, מפת הלידה שלו מצביעה על בחור שכלתן. סקרן. משכיל ואינטליגנטי שמאד מצליח בעבודה. החיים שלו מלאי עניין ומלווים בטרנספורמציה המאפשרת לו במהלך חייו – לעשות שינוי חשיבה לכיוון רוחני ולחיות חיים מאוזנים יותר. השאלה אם הוא רוצה לעשות שינוי? ובמיוחד בתחום הזוגיות, שכאן חשובה לו זוגיות שמבוססת על בטחון כלכלי, שלווה ורוגע. ועל בסיס זה, הוא בשאיפה שאשתו תהיה מושלמת. העצוב כאן, שבשנים שהם ביחד- הרגישה היא תחת זכוכית מגדלת. תחת ביקורת קפדנית כאשר את כל המשאבים שלו מפנה הוא כלפיה.

אבל היא- קטנה, שברירית ומרצה אותו כל הזמן. עד שהגיעו מים עד נפש!

במיוחד שרואים שהכוכב השולט במפת הלידה שלה מצביע על אישה שתעשה הכול למען שלום בית. תימנע ממריבות. תכיל אותו ותאהב אותו עד כלות, או עד שנמאס לה להיות כזאת. וסוף סוף "יורד לה האסימון", כשאני אומרת לה שהגיע הזמן לבנות לעצמה עמוד שידרה. " וואו- כמה שאת צודקת. איך לא התעוררתי לפני חמש שנים? כי אז הייתי יכולה להיות מאושרת! איך לא ידעתי להעמיד אותו במקום כאשר בדק אותי בציציות וביקר אותי בלי רגש בכלל. וכמה שניסיתי להיות מושלמת בשבילו- אף פעם זה לא הספיק!"

היא זועקת: אין לי כוח. עושה הכול למען שלום בית. האם יש סיכוי שהוא יעשה שינוי בחיים?

שאלה טובה והתשובה היא שקרוב לוודאי שזה לא יקרה. ורואים כמה חיזוקים לכך במפת לידה:

  1. עפ"י שם הלידה – נולד הוא לעשות שינויים תמידיים בחייו. וכדי שזה יקרה- צריך הוא את הדרייב. את הרצון לעשות שינויים.
  2. עפ"י גלגול קודם- הנשמה שלו באה ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. הולך הוא על בטוח. רכושני. קפדן. דקדקן עם קושי לגעת בכאב ולשחרר מחסומים. החיים בגלגול זה מחייבים אותו להרפות- כי אם לא, עלול הוא לחוות גירושין. לא פלא שהזיכרון הנשמתי של גלגול קודם שלו רוצה קשר של " למות עליה".  האישה המושלמת שתהייה כל עולמו.
  3. עפ"י האתגר בתקופה זו– עליו להרפות מהדברים הקטנים. להתמקד בעיקר ולא בטפל. להיות ביקורתי חיובי ולראות את ה- יש ולא את ה- אין. עליו לעבוד קשה ולא להתעצל, להתגבר על המכשולים, על עקשנות ולהיזהר בהתנהלות הזוגית שלו. לא יפעל נכון- עלול למצוא את עצמו מחוץ למערכת הזוגית.
  4. עפ"י שיעור בזוגיות יש לו רצון ללכת על בטוח. מטייח בעיות לאורך זמן ויש לו רצון לשלוט במצב. קיים גם קושי באינטימיות וכדי להתגבר על אתגרים אלה עליו ליצור שורשים, אמון ולבנות עוגן רגשי אמיתי עם בת הזוג.

אז כפי שרואים כאן- יש לו ארבע סיבות טובות העלולות לשאוב אותו למקום של קושי לעשות שינויים. להיות עמוק בתוך עצמו. להישאב ל- "מקום הנוח" ולהיות תקוע שם.

מה הבסיס לזוגיות בין השניים? והמעניין: התאמה זוגית נומרולוגית קבלית- מה אומרת?

אז גם כאן רואים את האתגרים הניצבים בפניהם ובמיוחד...

מבחינה נומרולוגית - שיעור בזוגיות המצביע על שוני מהותי בין השניים. קיים כאן קושי מאתגר ועל שניהם לעבור שינוי מחשבתי גדול הכולל גילויי סבלנות וסובלנות אחד כלפי השני.

מבחינה קבלית- התאמת אותיות השם מצביעה על התאמה שכלית ואינטלקטואלית גבוהה. שניהם לא רגועים ושלווים מספיק והאתגר העומד בפניהם ( יותר בפניו!) הוא להתחבר לרגשות שלו -  ולא, הדבר יכול לגרום לקשיים בקשר.

אין לי כוח, היא אומרת  - והיא לגמרי צודקת! כי התזמון מדבר בעד עצמו:

אצלה- האות השולטת בחיים שלה היום מצביעה על סיומים בחיים. דברים משמעותיים קורים לה היום. ולא פלא שאין לה כוח. כי הגיעו מים עד נפש וזה הזמן לשנות. זה הזמן לצאת מתקיעות ומחנק- לחופש אמיתי.

אצלו – האות השולטת בחיים שלו גם מצביעה על סיומים והתחלות חדשות. זו תקופה של מצבי רוח משתנים ותוקף הוא בלשונו ללא רחם. זו אות האומרת לו: שנה את תסריט חייך! והרי ראינו שהוא לא ממהר לעשות שינויים.

אצלה- שנה אישית מצביעה על תקופה של שינויים מקצה לקצה בחיים. שנה שמתפטרת מכל מה שמעיק עליה. ואם זוגיות זו מעיקה עליה- היא מבינה מה היא צריכה לעשות כאשר היא מודעת לכך שעשתה הכול למענו!

אצלו – שנה אישית מצביעה על שינויים, נסיעות, מרחבים והרבה חופש. בתוך הרבעונים רואים גם ניתוקים וכנראה גם מעבר למדינה אחרת.

אז לסיכום- מה היה לנו?

אישה מרצה, נעימה, יפה וכמעט מושלמת – מול בעל משכיל, חכם, מצליח אבל  גם רכושני ושכלתן הנשאב למקום הנוח ומסרב לעשות שינויים בחייו. מקבל את אשתו כמובנת מאליו. מצפה ממנה שתהיה  בת זוג מושלמת. היות והוא לא מושלם- מצפה ממנה שתשלים לו את החסר ללא מאמץ מצידו. תהייה ייצוגית עבורו. תהיה אימא טובה ומאהבת מהסרטים וממנה ישאב כוחות לסחוב את עגלת חייו. פוחד לגעת בכאב שלו ונשאר תקוע במחסומים הרגשיים שלו.

" ממש כך! תיארת במדויק מה שאני מרגישה כבר המון שנים. אבל עד כאן. אין לי כוח בשבילו. נמאס לי להיות אימא שלו. הפסיכולוגית שלו. רוצה פטור מכל אלה. זה הזמן שיבנה לו חיים. היום- אחרי השיחה שלנו אני שוקלת לפרק את הזוגיות. לא אוהבת אותו. אין לי משיכה אליו. נמאס לי מהחפירות שלו. הוא חולב ומתיש אותי בלי סוף! אני רוצה בן זוג מפנק. חם. לבבי. רגיש. אכפתי ומפרגן.

תודה רבה על שיחה נפלאה. עשית לי סדר בדברים שידעתי- אבל עכשיו אני גם בטוחה!

שני דברים חשובים לקחתי לחיים שלי:
·        לבנות לעצמי עמוד שדרה ולא להיות מובנת מאליו.
·        להיות אסרטיבית, נחושה והחלטית, ולא לתת לאחרים לנווט את ספינת חיי."
 

 

אישה יקרה

גם את אומרת לעצמך לפעמים: דיי נמאס. אין לי כוח יותר?
גם את מרגישה שהחיים זורמים ואין לך שליטה עליהם?
מרצה ללא גבולות ושוכחת להיות אסרטיבית ונחושה?

הידעת?

 מגיע לך להיות חיים רגועים ושלווים ולא תחת ביקורת מתמדת!
עפ"י מפות לידה של בני הזוג בודקים את ההתאמה הזוגית
מה צריך לעשות כדי לשפר את הקשר הזוגי.
את תסריט חייך- את תבני עפ"י המפה שתיפרס לפנייך...
לשפר הקשר או להתגרש?

את תחליטי וגם תקבלי כלים לשינוי.

צלצלי אלי עוד היום

052-8231669

 

אני פה בשבילך, מכל הלב ובאהבה

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים  

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים