052-8231669     
 
 
 
על מאהבת, מאהב מתלבט והאישה שלא ממש איתו | נומרולוגית ציונה אבירם 

" אנחנו מאוהבים בטירוף! כמעט כל יום נפגשים. מסתדרים נהדר. לפני כשנה, עזב את הבית ועבר לבית דירות. כל מפגש בינינו – זו חוויה מיוחדת. שיכרון חושים. להט והמון תשוקה. טלפונים ו S.M.S – כל היום. מבחינתו, הקשר עם אשתו נגמר. כך הוא אומר. אני רוצה אותו רק בשבילי. למה הוא מתלבט כ"כ? שיתגרש ממנה וזהו!"

הוא מתלבט והתאמה  זוגית נומרולוגית קבלית בין השניים- חוגגת...( כמעט!)

עפ"י תאריך הלידה – בגדול, הם מאד מבינים אחד את השני. זה קשר השואף להישגיות וחומריות. על מנת ליצור הרמוניה זוגית מתמשכת, חשוב שלא יכנסו למאבקי כוח גלויים או סמויים.

עפ"י התאמת השמות – רואים פה קשר מעולה של הערצה, חוכמה ופתיחות. טוב לב שופע בין השניים, משיכה מינית ואפשרות להצלחה כספית משותפת.

מה קורה בהתאמה זוגית בין מאהב מתלבט ללאישה שאיתו?
פה, יש הרבה עצב - אין חגיגה כלל וכלל. ולמה? כי...

עפ"י תאריך הלידה- בשיעור בזוגיות בין השניים רואים קושי מאתגר. וויכוחים. אגרסיות וניתוקים פתאומיים. אם ירצו להיות שוב ביחד- יהיה עליהם לגלות  המון סבלנות וסובלנות.

עפ"י התאמת השמות – גם כאן יש בעיה. באות הראשונה אין התאמה. הקשר המיני לא מוצלח ומביא עוגמת נפש לשניהם. וכשהם כועסים, הוא פשוט בורח מהבית ונעלם. וזה מה שעשה כמה פעמים עד שהחליט להיות נחוש ולגור מחוץ לבית.

גלגול קודם של מאהב מתלבט והאישה שאיתו – כיצד משפיע על השניים?

המעניין הוא שהגלגול הקודם של המאהב ואשתו – זהים!
שניהם מתנהלים בעולם הזה עם זיכרון נשמתי של קושי לראות תוצאות בחיים וגם-  אף אחד לא יכתיב לי מה לעשות! האגו של  שניהם משחק תפקיד רציני. לשניהם יש קושי לעגל פינות בזוגיות וזו הסיבה שהמשבר ביניהם קיים שנים רבות. ובגלל שקשה להם לראות תוצאות- הם נשארים על הגדר ותקועים עם המוכר והבטוח!

גלגול קודם של מאהבת מול גבר מתלבט– כיצד משפיע על השניים?

בהחלט משפיע ובמיוחד שהיא ( מאהבת)  הייתה מלכה בגלגול הקודם. חשה פריווילגיה שדברים ילכו לפי דרך שלה. זיכרון נשמתי שכזה גורם לה להתנהל מולו לפעמים, עם אגו ומאבקי כוח -  ואת זה, הוא לא אוהב! הוא מרגיש מאוים. כתוצאה מזה- קשה לו לראות תוצאות חיוביות ומרנינות בקשר הזוגי, במידה ויינשאו. אי כך- מעדיף הוא להישאר במקום ה-" נוח לי" ולרקוד  על שתי החתונות.

הבעיה היא שהוא מתלבט, אשתו מתלבטת ואילו המאהבת- לא החלטית! למה זה קורה?

כדי לענות על השאלה, הבה נבחן את אופיים של הנפשות הפועלות במשולש הרומנטי הזה.

האישה שאיתו – לא פלא שקשה לו להיפרד ממנה. זו אישה המפיצה המון חום, אור ורוחניות סביבה. בעלת אמביציה, אנרגטית, חמה ומינית. היא מנהיגה ובעלת צורך בביטחון כלכלי ויציבות בחיים. והדגש בחיים שלה: יציבות כלכלית. (הכסף בא ממנה)  בנוסף- מפת הלידה שלה מצביעה על אישה מלאה בנתינה, מרצה ובעלת קשיים בקבלת החלטות. הקושי העיקרי שלה הוא לבטא את הרגשות, האהבה והמיניות באופן חופשי.

מאהב מתלבט – הוא גבר חמוד המשרה שלווה וביטחון סביבו. הוא רגוע, לבבי, חם, מאמין בעצמו ואוהב את הבריות. הבחור, איש תקשורת מעולה ולהטוטן במילים. קל לו מאד לשנות את דעותיו ומחשבותיו- אולם קשה לו מאד לשנות את מעשיו. בשמו קיימת אנרגיה של חיפוש אשר למזלו הטוב תמיד בסופו של דבר- דברים מסתדרים לו.

מאהבת מאוהבת זו אישה ארצית, מעשית, מבריקה ויצירתית. היא נשית, מסורה, רגישה, מינית  וחושנית. אישה טובת לב ובעלת נתינה עצומה. אוהבת ללמוד, ולהתפתח ויש לה יכולת להתחבר למודע ולתת מודע. לפן הנשי והגברי שבה ובמיוחד, להגיע לאיזון ושלמות בחיים. חשוב לה מאד להביע את הרגש שבה ולבטאו במילים כובשות. וכן, היא מצליחה ובגדול. זו הסיבה גם שהבחור מאוהב בה...

אז הוא מתלבט. אשתו על הגדר והמאהבת רוצה תכל'ס. מה אומר העתיד עפ"י השם \ הקבלה?

מה שבטוח- מצב זה לא יימשך זמן רב. חייב להסתיים פרק בחיים של המשולש הרומנטי: שיקום הקשר הזוגי מאהב ואשתו– או גירושין וחיבור למאהבת. המעניין הוא ששלושתם- עפ"י הקבלה, נמצאים כרגע באות האחרונה של שמם. ז"א שנמצאים בשלב סיום מחזור של החיים שלהם. זה הזמן להחליט: אם לשקם ואם להיפרד!

האישה שאיתו- במצב אופטימי בתחושת צורך לדחוף קדימה, לא לפחד ולהתחיל דברים חדשים בחייה.

המאהב המתלבט- זקוק לאהבה ודיי מרחף. לאן שהרוח נושבת- לשם הוא הולך...

מאהבת מאוהבת- זה הזמן להפסיק לדבר ולהתחיל לעשות. ללמוד רוחניות. להתפתח ולהגיע לתובנות

ושנה אישית עפ"י נומרולוגיה – האם מביאה עימה בשורות לאישה שאיתו. מאהב מתלבט. למאהבת?

אצל האישה שאיתו- רואים שינויים, התחלות חדשות וניתוקים פיזיים החל מיום הולדתה הקרוב. זו שנה שעשויה היא להרגיש לבד, אולם, מה שישמח אותה זו קריירה מצליחה ומשגשגת. ואם מחברים לאות השולטת בשמה המצביעה על סיום מחזור ונכונות להתחלה חדשה- אז יש כנראה סיכוי טוב שתאזור אומץ, תיפרד מבעלה ותפתוח פרק חדש בחייה. או לחילופין- תיקח את עצמה בידיים ותשקם הזוגיות...דבר לא פשוט כלל וכלל.

אצל מאהב מתלבט – רואים שינוי ביחסים. אהבה. רומנטיקה. שמירה על זוגיות וגם שינוי גישה, חשיבה והתנהלות בחיים. זה הזמן עבורו לעשות סוויצ' בחשיבה, להתחיל לפעול ולא לעמוד על הגדר ולתת לחיים שינהלו אותו. אם אשתו לא תפסה אותו בוגד עד היום- אז מהיום עליו להיזהר במעשיו ולפעול באמון וביושר. שינוי גישה, החלטיות, מעשיות ונחישות – יעזרו לו מאד בחיים בתקופה זו של חייו.

אצל מאהבת מאוהבת – מתגלה פה משהו מאד מעניין. בשנה זו מסיימת היא תהליכים שמעיקים. מתפטרת מכל מה שמעיק עליה. משנה גישה , חשיבה והתנהלות בחיים. בקיצור- זורעת את הזרעים לקראת התחלות חדשות וטובות לקראת יום ההולדת הקרוב שלה. חיבור לאות השולטת בה כיום מחזק את הנחישות שבה, את הכוח והאומץ לעשות דברים ואת הרצון שלה לפתח תקווה, אופטימיות והתחלות חדשות בחיים.

" עכשיו אני מבינה למה הוא כ"כ מתלבט! הוא פשוט פחד להיכנס למחויבות איתי. ברח למקום הנוח לו כי קשה לו לראות תוצאות. חיפש כסף, יציבות ובטחון- ואת אלה הוא מצא אצל אשתו. מהיום- אשנה גישה והתנהלות בחיים. אקרב אותו אלי באהבה וברוך. אשים את האגו בצד. לא אכנס למאבקי כוח ואתן לו תחושה שאצלי יש לו בית חם, אוהב ויציב- בדיוק כמו שהוא מחפש. אם אצליח- מה טוב ואם לא- לפחות אני יודעת שמיום הולדתי הקרוב הולכים לקרות לי הרבה ניסים ונפלאות.
תודה על סריקה וניתוח מדויקים להפליא. בקרוב אעדכן אותך בכל מה שקורה לי "

 

נשים יקרות ( וגם גברים)
נקלעתם למשולש רומנטי וקשה לכם להחליט מה לעשות?
האם להישאר או להיפרד?
האם לתת לחיים שינהלו אתכם- או שאתם תנהלו אותם במו ידיכם?
תוכלו לנהל אותם נכון ברגע שתדעו את התקופה והתזמון בו אתם נמצאים.

 צלצלו אלי עוד היום- 052-8231669

 אני פה בשבילכם באהבה ומכל הלב,

 

ציונה אבירם- נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים