052-8231669     
 
 
 עמנואל רוזן: עליו, לא הייתי מאמינה! נומרולוגית ציונה אבירם

עמנואל רוזן - שאותו יאשימו בניצול מיני? לא יעלה על הדעת כדבר הזה. האדם מצטייר כמהימן, ישר ואפשר לסמוך ולבטוח בו. בנוסף, פרשנות שמו מעידה על היותו טיפוס יציב, חומרי ומעשי. מחובר לקרקע ומשרה בטחון ואמון. אדם רגיש, אכפתי ואמפאתי.
אז מה קרה שהתהפכו היוצרות? הבה נצא לדרך ונתחיל במשמעות השם עמנואל...


פרשנות השם עמנואל רוזן עפ"י הקבלה- מה היא אומרת?

היא מצביעה על שיעורים רבים שעליו לעבור כדי להיות סבלן ובעל משמעת והתמדה. ואכן, בגילו המופלג- אכן הינו בעל משמעת עצמית גבוהה, הוא מתמיד, נחוש, החלטי ומכוון מטרה. מאד מסור לאישה שלו וייתכן אפילו עצור רגשית ואינו משחרר רגשות בחופשיות. הוא חכם במיוחד ורמת האינטליגנציה שלו גבוהה ביותר, אבל לא תמיד הוא יכול להסביר במילים פשוטות את מה שהוא מרגיש. המעניין הוא, שבשעת כעס ועצבים קיימת אצלו נטייה להתחשבנות ולעקיצות מילוליות.

מפת הלידה נומרולוגית של עמנואל רוזן אשר נולד ב- 6.8.1960 ,

מצביעה על אדם המחובר למודע ולתת מודע שבו ובעל רצון להיות בשליטה. מעט סגור רגשית. יצירתי ועם יכולת לקבל ידע ע"י החלומות. לא תמיד סומך על אחרים, רגיש לאגו, מחפש שלמות ובעל מצבי רוח קיצוניים. כמו כן, דרך החיים שלו מצביעה על אדם הרוצה לעשות שינוי אצל אחרים באמצעות מתן דוגמה אישית.

גלגול קודם של עמנואל רוזן. על מה הוא מצביע?

שלא כ"כ פשוט לו – לא בגלגול קודם ולא היום. והכוונה היא שלבחור, זיכרון נשמתי של שואה עם תחושה של קורבנות והקרבה. הדמיון מטיס אותו ועלול לגרום לו לבלבול וחוסר כיוון בחיים. המזל שלו שיש לו חיבור למודע ותת מודע ובנוסף, עפ"י השם-  הוא טיפוס יציב עם שתי רגליים על הקרקע. כל אלה, ועצם עבודתו כעיתונאי ואיש תקשורת בישראל מסייעים לו להשתחרר מתחושה זו.

עמנואל רוזן: עליו לא היינו מאמינים. למה זה קורה לו? ותשובה לכך מכמה היבטים:

עפ"י שנה אישית – אשר נמשכה בין התאריכים: 8.2012-8.2013 כאשר היה בגיל 52- רואים יופי של שנה. התחלות חדשות. קשרים חדשים. מסלול חדש ובכלל הצלחה טובה בקריירה. המעניין כאן שבבדיקת החודשים בשנה זו- רואים אהבה, זוגיות ונישואין משולבים בנפילה קרמתית. אין שליטה ומכות גורל לא קלים בכלל. האומנם זה מדליק נורה על מה שקורה היום?

עפ"י פסגה ואתגר  - בין הגילאים 42-51 ( היום הוא בן 52 פלוס) רואים תקופה בה כלי העבודה של עמנואל רוזן הוא הפה עם רצון להעביר מסר, לחנך וללמד. נדרש ממנו להיות סובלני ולהעביר מסר נכון. ללמוד לאהוב את עצמו ואת האחרים בצורה נכונה. פסגה זו גורמת לו להתלבטויות רבות וברצון לשנות את העולם. ואיך כל זה נוגע בפרשה? זו תקופה שבה יש פוטנציאל ( לא חובה!) להפוך לעצבני יותר. מיני יותר והרצון למגע גופני מתעצם.

עפ"י השם עמנואל רוזן- האות עין השולטת בשם משפיעה עליו בין הגילאים: 52-59. (בן 52.8 כיום) והיא גם פותחת מחזור חיים חדש בחיים שלו. ז"א שדברים מאד משמעותיים קורים לו כעת. ראוי לציין שתקופה זו מאופיינת  בהסתכלות  נבונה על החיים לצד כעסים על החיים. חשובה לו מסגרת ביתית, דברים בטוחים ויציבות זוגית. הוא פרקטי ומעשי. הוא יכול להיות מאד אופטימי ושמח ולפתע  מתהפך הגלגל והופך לעצוב ופסימי. חשיבות האני שלו חזקה מאד וגאוותו רבה. בתקופה  זו עליו להבין שערכו כאדם קיים ואינו משתנה לעולם. הוא זה הוא, ואף אחד לא יכול להשפיל או לרומם אותו. האחריות על חייו היא בידיים שלו.

עמנואל רוזן לסיכום: אז מה היה לנו?

רואים אנו אדם מאד חכם, מתמיד, נחוש והחלטי. גבר עם צורך מאד חזק לביטחון, מסגרת ביתית וזוגיות, כאשר מה שמניע אותו זה אהבה ורעב למגע. ייתכן מאד שמה שקרה כאן הינו מקרה ( או מקרים) לא נעים של אי הבנות. קצרים בתקשורת וגם לא מעט חוסר טאקט ואגו.

המעניין הוא שהחל מ- 8.2013 ועד 2.2014 צפוי הוא להתנתק מהמדיה. תיתכן אף נסיעה לחו"ל. משנה הוא קריירה ועושה חשבון נפש מעמיק עם עצמו תוך שינוי גישה וחשיבה לחיים.

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מאמר נוסף שיעניין אתכם:
נתוח נומרולוגי של מרגלית צנעני...
http://www.roga2002.com/PAGE144.asp

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים