052-8231669     
 
 
 
 
 
על אישה חרדית, זוגיות, מאהב והנומרולוגיה שביניהם | ציונה אבירם

" קשה לי איתו! כל דבר רוצה שילך בדרך שלו. מפעיל עלי שליטה וחושב שרק הוא צודק. אני מרגישה שהחיים שלי נעצרו. רוצה ללמוד לתואר, אבל משהו בפנים עוצר אותי. אני אישה חרדית - חוזרת בתשובה. נמאס לי! רוצה להשתחרר מבחינה דתית. לא מאושרת. מתוסכלת. אם היה תלוי בי- מזמן הייתי מוצאת לי מאהב. אני עוברת טלטלה נוראית. איך פורצים את מעגל התסכול הזה ונשארים בחיים?"

ליבי יוצא אליה. אל אישה חרדית מדהימה זו. פשוט להרגיע, לחבק ולאמץ בחום...
ובעיקר לספר לה על העוצמות וחוזקות יש בה, כדי להתגבר על האתגרים שמציב בפניה הגורל.
 
· עפ"י יום הלידה- יכולת מופלאה לאישה זו, לשדרג את הזוגיות שלה ולבנות מערכת יחסים משופרת עם אותו בן זוג. יופי של מתנה קיבל הבעל שלה. יש לו אישה קוסמת ובעלת יכולת הסתגלות למצבים שונים.
· עפ"י מספר גורל – יכולה היא להתחבר למודע ולתת מודע. להיות מחוברת לפן הנשי והגברי שבה. יצירתית ובעלת מעוף. יש לה אינטואיציות טובות, כושר ביטוי מעולה ויכולת לבטא ולזרום עם הרגשות שלה.
· שורש הנשמה מבחינה נומרולוגית קבלית מצביע על היותה אשת איש למופת, אישה שתעשה הכל למען זוגיות טובה ושלום בית. היא עדינה, שוחרת שלום, ישרה ושואפת להרמוניה בזוגיות ובמשפחה.
· דרך החיים + יום הלידה זהים ושניהם מצביעים על תקשורת טובה עם הזולת. יכולת להסתגל למצבים שונים ובעיקר אהבת החופש. המחנק בזוגיות וחוסר יכולת להתפתח מבחינה שכלית- מקשים עליה את החיים.
 
אישה חרדית. בעל אברך ו...התאמה זוגית . מה קורה שם בדיוק?
קורה פה משהו מאד מעניין ואפילו מפתיע – לשמחתי...
מבחינה נומרולוגית – שילוב תאריך הלידה של השניים מצביע על נתינה הדדית. נכון, הוא שולט בבית "ומחזיק אותה קצר" אבל יחד עם זאת הוא אוהב לעזור. אדם חם, אנרגטי ופעיל. חבר נאמן ומסייע בכל עת כשזקוקים לו.

מבחינה קבלית – שילוב אותיות השם מצביע על קשר משפחתי ומיניות טובים. וכן, מאשרת אישה חרדית שלנו, שאמנם הקשר הרגשי והמגע המיני ביניהם- מוצלחים על אף שה"מצווה" נעשית אחת לחודש.

יש שני דברים שחשוב שיעבדו עליהם:
1. חיבור האות הראשונה בשמם מצביע על אישה חרדית סקרנית וחקרנית, ואילו בעלה- אוהב להעמיק בלימודים ( אברך אמרנו)ז"א שקשר זה טוב עבורו אולם, יש לו רגשות אשמה בעניין. והאישה? לה אין עניין בזוגיות שכל אחד נטוע בעולם שלו. " בדיוק כך! אני מרגישה נספחת אליו. הוא לא משקיע בזוגיות וכל היום שקוע בתורה!"

2. חיבור אות שלישית בשמות בני הזוג המצביעה על ניווט כעסים - מלמדת על פטפטנות יתר וחוסר שימת לב לדברים היוצאים מהפה. תורם לכך, העולם הרגשי הלוקה בחסר – דבר שרואים יותר אצל הבעל האברך. שילוב זה עלול ליצור קושי בהבאת ילדים לעולם.

בעל אברך + אישה חרדית: מהי תרומתו בפן הבונה והמעכב לקשר הזוגי?
בפן הבונה- נוסיף על ההתאמה הזוגית ונאמר שהאיש שלנו מאד רגיש, פגיע ובעל יכולת נתינה גבוהה. יש לו יצר מיני טבעי אך המין לא בראש מעייניו, ויכול הוא לאהוב אפילו אהבה אפלטונית. מזלו הגדול כי רב- שהאישה החרדית שאיתו - היא היוזמת והמפעילה אותו מבחינה זו. הוא לעולם לא יסרב ( גם לה) כאשר זקוקים לעזרתו- ובאותו רגע ליבו נהיה רך כחמאה.
בפן המעכב- שמו מעיד עליו כאדם סגור רגשית. עליו ללמוד להיות פתוח ולדבר על הרגשות שלו ולא להסתיר אותם מעצמו ומאחרים. ביחסיו עם נשים, הוא חסר ביטחון. ככל שיפתח יותר את הקריירה שלו- כך בטחונו העצמי ילך ויגדל.
 
גלגול קודם של בעל אברך נשוי ל- אישה חרדית. מהו?
האיש שלנו היה מלך בגלגול קודם. הייה לו תהילה ופריווילגיה על כולם. זו הסיבה שהוא חי בסרט של שליטה על האישה החרדית שלו. בגלגול זה הוא צריך להוריד את כתר המלוכה ולרדת אל העם. להבין שהתיקון שלו הוא נתינה לקהילה. והאמת- יש לו את זה, הוא רק צריך להשתחרר מדרמות, אגו ורצון שדברים ילכו לפי דרך שלו. נשמע פשוט- אבל לא ממש כך...
 
אישה חרדית: "גלגול קודם רציני יש לו. ומה איתי?" שאלה בסקרנות.
" הגלגול שלך מאתגר לא פחות" עניתי לה והוספתי שהגיעה לעולם עם זיכרון נשמתי ( גלגול קודם)
עם קושי לעשות שינוי בחיים. הצמדות לדפוסי התנהגות שלא משרתים אותה ועם קושי להיפרד ממערכות יחסים לא טובות לה. הנשמה שלה באה לעולם להשתחרר ממצבים של " נוח לי". היא מאד נוקשה פנימית ורכושנית- תכונות שמקשות עליה לעשות שינויים בחיים.
 
מפת לידה- אישה חרדית: היכן מגלים כאן את המחסומים שלה?
- שמה מצביע על הרבה חריקות בחיים.
- מאד מינית ויצרית. עליה ללמוד לנתב את המיניות שבה לבן זוגה, ולא לחפש ריגושים אצל מאהב – מוצא קל לכאורה, אבל לא פותר את הבעיה האמיתית הקיימת כאן.
- במקום להגיב ממקום בוגר ואחראי - עושה היא דרמות. רבה עם בן זוגה ומוציאה דברים מפרופורציה שלא לצורך.
- הגברת שלנו מרצה את בן זוגה. פוחדת ממנו עד כדי איבוד עמוד שדרה. עליה ללמוד להיות אסרטיבית. חזקה. לבנות לעצמה עמוד שדרה ויחד עם זאת- להיות רכה, מכילה ועדינה.
- לעיתים הרגשנות משתלטת עליה ועל שכלה, ואז היא לא מצליחה לקבל החלטות נכונות ועלולה לעשות שטויות. עליה ללמוד לשלוט ברגשותיה אך בשום אופן לא להדחיק אותם.
- היא לעיתים ביקורתית ועליה ללמוד להסתכל על הדברים החיוביים.
 
אישה חרדית- האם תקופה בה נמצאת מסייעת לשיקום הקשר הזוגי?
בהחלט כן! האות השולטת בחייה מסיימת בתקופה זו מחזור חיים של שמה. דבר זה מצביע דברים משמעותיים שיכולים לקרות לה. ייתכן, שיקום הקשר הזוגי ובניית זוגיות חדשה עם הבעל. ( אמרנו שלגברת שלנו יכולת לשדרג זוגיות?)וייתכן גם גירושין, מעבר דירה ואולי אף הריון צפוי.
אות זו מצביעה על שינויים מהותיים שהאישה החרדית שלנו עוברת. בתקופה זו עלולה היא לאבד את אמונה ונעשית חסרת בטחון עצמי באלוהות שנמצאת בתוכה.
בתחום הזוגיות- היא מלאה אמוציות ורגשות, ויש לה רצון לקבל ביטחון וחיבוק אוהב מבן הזוג- זו הסיבה שחיפשה פתרון קל של מציאת מאהב אשר ישחרר אותה מהתמודדות רגשית כואבת.
 
והבעל של אישה חרדית- באיזה תקופה הוא נמצא?
האמת- תקופה זו אצלו יותר מאתגרת מהגברת שלו. נכון, גם הוא מסיים מחזור חיים של שמו בתקופה זו וזה פועל לטובתו, כי אשתו בדיוק כמוהו. כי ברגע זה הנישואין שלהם ילכו למקום אחד: לשיקום או גירושין. היא רוצה לשקם. הוא אדיש- נוח לו. והבעיה היותר כואבת אצלו שהוא: מבולבל! " תני לי את השקט שלי ועזבי אותי במנוחה עם הספרים והלימודים שלי!" קשה לו כי האות השולטת בו גורמת לו לרחף ולא לדעת מה הוא רוצה מעצמו.
 
תכל'ס- איך יוצאים ממערבולת רגשות של אישה חרדית ובעל אברך?
עם המון אהבה, סבלנות וסובלנות. וכמו שנאמר: עד יעבור זעם...
תקופות החיים בהם שניהם נמצאים- דיי מסייעת להם להתחבר למהות שלהם. לה להיות אסרטיבית, חזקה ועם עמוד שדרה, ולו – להתכנס בתוך הקונכייה שלו וללמוד תורה כאוות נפשו. ברור שעליה להעמיד אותו במקום כאשר מתנהג כמו מלך, להיות אסרטיבית ונחושה, אבל יחד עם זה- מעט ללטף לו את האגו ולפרגן לו - כדי להעלות לו את הביטחון העצמי. במילים פשוטות: להקטין את עצמה על מנת להגדיל אותו. וגם: לעשות אותו מלך- כדי שיהפוך אותה למלכה!
מה יילד יום? הכול צפוי והרשות נתונה!
אם יקשה את ליבו אליה – הפסידו  וחבל...ואם תצליח להגיע אליו ולרכך אותו- זכו השניים.
כי על זה נאמר: אשריהם וטוב להם. וגם לי:) 
 
 
 
אישה חרדית יקרה,
מוכר לך? גם את חיה בצל בעלך ורוצה לצאת אל האור?
רוצה לקבל כלים להתמודדות עם הקשיים הללו?
לדעת תזמון לעשות שינויים בחיים?

צלצלי אלי עכשיו, 052-8231669
 
אני פה בשבילך, באהבה ומכל הלב
img alt=אישה חרדית
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
מקורות- ספריו של נפתלי פרום:
ספר השמות המלא לפי הקבלה.
ספר אותיות והשמות המלא עפ"י הקבלה
 
 
 
 
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
logo בניית אתרים