052-8231669     
 
 
 
 

על בעל, מאהב, חיים כפולים וגברת אחת יפה!
נומרולוגית ציונה אבירם

נגנבתי כשאמרה לי באופן ישיר: "שלום שמי ג. אני נשואה פלוס...ילדים. יש לי מאהב כבר שנתיים. מבולבלת ולא יודעת מה לעשות. מאד אוהבת אותו. אבל יש שתי בעיות רציניות: הוא לא רוצה לעזוב את אשתו, ומצד שני, קשה לי לעזוב את  בעלי...
נמאס לי לחיות חיים כפולים. לא יודעת מה לעשות. רוצה הכוונה וייעוץ במי להשקיע יותר: בבעל שלא בטוחה שאוהבת, או אולי- במאהב שבתקווה, יום אחד ייפרד מאשתו?" 

האומנם ייפרד הוא מאשתו, יחבור לגברת היפה וישחרר אותה מלחיות חיים כפולים?
הבה נענה על השאלה מכמה היבטים מעניינים של מפת לידה נומרולוגית קבלית:

 1. גלגול קודם שלו מצביע על קושי לעשות שינויים בחיים. הוא אדם בעל כריזמה. ייצר מין מפותח ויודע להחזיק את הנשים שלו " קצר". האיש יעשה שינוי רק כאשר לא תהיה לו ברירה ויגיע לקצה חוט השערה.
 2. פרשנות השם מעיד עליו כעל אדם יציב, דעתן ועקשן. אינו מציאותי בקשר לאישה שאיתו. שכן, מחפש הוא את האישה המושלמת. משום כך, חווה הוא קשיים בזוגיות. עליו ללמוד להיות ריאלי יותר ביחסו לנשים ובמיוחד- לבת הזוג. בנוסף, הוא בחור מיני מאד וסקס חשוב בעיניו. יש לו נטייה להתלבטויות ולא תמיד יודע כיצד לבחור את דרכו.
 3. ההתאמה הזוגית בינו לבין אשתו סבירה לחלוטין ומבוססת על מיניות טובה. הם מבינים אחד את השני. שניהם רומנטיים, אוהבי מגע ואהבה ומעשיים מאד.
 4. האות השולטת בחייו מצביעה על צורך בביטחון. משפחה. תחושת מסגרת. אהבת הנוחות והמותרות וכמובן, אהבת מין וכסף. 

האם ההתנהלות של האישה שאיתו מסייעת לגברת שלנו להשתחרר מכבלי חיים כפולים?

חד משמעית: לא! ולמה? כי מדובר באישה רגישה ונשית( אשתו, כן...) בעלת חיישנים מעולים וקליטה רגשית גבוהה. זו אישה שמעמיקה. קולטת כל דבר. בעלת עיניים חודרניות והיא יודעת דברים מבלי שמספרים לה. סביר להניח שהיא יודעת על החיים הכפולים של בעלה ושותקת. היא אישה רכה, נשית, מכילה ואמפאטית, ומצד  שני עקשנית ובעלת שליטה עצמית גבוהה. 

ועוד משהו על האישה שאיתו ואיך האות ששולטת בחייה לא מסייעת לגברת: חיים כפולים.

בתקופה זו ועוד שלוש שנים קדימה, האות השולטת בחייה מצביעה על יצרים מיניים עזים, חום, התרגשות והתפעמות. משיכה מינית חזקה לבן הזוג. קשר רוחני ועמוק וצורך בביטוי עצמי ובחיזוק הביטחון העצמי. ומה רואים אנו? שהבעל שלה בהחלט ממלא את הצרכים שלה ומקנה לה את הביטחון הזה לו היא זקוקה בתקופה זו. 

ממש לא מעודד ואפילו מעציב מעט את גברת חיים כפולים שלנו ...

כי ההתאמה הזוגית ביניהם טובה בחלקה! ( אישה ומאהב) יש ביניהם תקשורת שכלית מעולה. המין מצוין. יכולים הם להזין אחד את השני מבחינה רוחנית. הם מרגישים חברים טובים ובעלי קשר עמוק. כשממשיכים לבחון את התאמת האותיות מגלים אנו שני אתגרים לא פשוטים:

 • האות הראשונה בשמם מצביעה על התלבטויות רבות לגבי הקשר. היא רוחנית מאד והוא שכלי ועיוני. יש כאן פער רציני שלא פשוט להתגבר עליו.
 • האות השלישית בחיבור שמם המדברת על ניווט הכעסים, מצביעה על בעיות וקשיים רבים שעלולים ליפול על שניהם. הוא "עוקץ"  אותה והיא, למרות הסבל - נוטה לשקם את הקשר ונאחזת בו. אם הם היו נשואים - קיים חשש, שהזוגיות הייתה עולה על שרטון. 

למה דווקא עכשיו פונה הגברת היפה לעזרה? הרי יכלה לחיות חיים כפולים עוד שנים רבות.

התשובה לכך היא חד משמעית: האות השולטת בחייה מצביעה על התחלה חדשה. צורך לדחוף קדימה. על אופטימיות, שמחת חיים, צורך במיניות רבה וצורך באהבה וחום אימהיים. היא מלאה התלהבות ורעיונות, אבל גם חסרת מנוחה. חסרת טקט ואימפולסיבית. משום כך, בהחלטות שלה, עליה לפעול מתוך שיקול דעת נבון ולא מתוך החלטה רגעית. 

מחזור חיים באות השולטת בחיי הגברת שלנו. כיצד מסייע לה להשתחרר מחיים כפולים?

נחזור מעט אחורה ונראה שבאמת הפעילה שיקול דעת לא נבון. הלכה למקום של "נוח לי". היום, כבר לא נוח לה. "נמאס לי לחיות חיים כפולים". היא זועקת. " אני רוצה אהבה אמיתית. לא רוצה לחיות בשקר". את הצעקה הזו רואים בתקופה שהיא נמצאת בה כרגע. בשנה זו, מסיימת היא מחזור חיים של אותיות שמה. יכולים לקרות לה ניסים ונפלאות. תכל'ס- יכולה היא או להתגרש מבעלה, או להתחתן עם הבחור. היא תבחר מה טוב לה. היום הוא רגע האמת ליצירת מציאות טובה יותר. מציאות ללא שקרים וללא חיים כפולים. 

מה קורה עם הבעל של הגברת היפה החיה חיים כפולים?

הוא חי "על הגדר" הרבה שנים. מספר הגורל שלו זהה למספר הגורל של הגברת שלנו. לשניהם קשה להגיע להחלטות. נשאבים למקום של " נוח לי" ונשארים שם. היא לא ממש אוהבת אותו אז גם נרתעת ממגע.  יש לו צורך בביטחון כלכלי וכסף. הוא אדם חם מזג ויצרי. בנוסף, הגלגול הקודם שלו שואב אותו למקום של קושי עצום לעשות שינויים בחיים. אז הוא נשאר איתה מתוך נוחות. מספק את עצמו מינית בדרכים שלו. " באמת לא אכפת לי אם יבגוד בי. הלוואי!" אומרת היא בהחלטיות. " להיפך, אפילו יוקל לי" ... 

היא חיה חיים כפולים. היום, החליטה על מהלך לשינוי בחיים. מאיין שואבת היא כוחות לכך?

-         שמה מעיד עליה כאישה יפה, נעימה, מאוזנת, ארצית היודעת להשיג את רצונה ולא תוותר עד שתצליח. היא עקשנית ויש לה יכולת לשלוט בעצמה.

-         שורש הנשמה שלה מצביע על אישה בעלת רוחב לב נדיר. מלאה שמחת חיים שבאה להראות לעולם איך לחיות את החיים במלוא עוצמה והחיוניות.

-         הכוכב השולט בחייה מלמד על היותה אשת איש שתעשה הכול למען שלום בית. אינה אוהבת לריב ושואפת להרמוניה ולחיים טובים.

-         הבית, המשפחה, המסגרת- חשובים לה ומקנים לה בטחון.

 

די. נמאס לה לחיות חיים כפולים! מה השיעורים שלה כדי להגיע לאיזון ולרוגע בחיים?

 • להשתחרר מדרמתיות. הוצאה מפרופורציה ומהצורך לסיפוקים מיידיים: כאן ועכשיו.
 • לא לברוח מהתמודדות רגשית וכאב למקום של " נוח לי" הבא בדמות מאהב.
 • לבנות לעצמה עמוד שדרה ולא לבטל את עצמה בזוגיות.
 • לא להישאב למקום של אותה "עקרת בית" מרצה מגלגול קודם- ולצאת במלוא כוחה ועוצמותיה לחזית הבמה.
 • להיות החלטית, מעשית ונחושה ולהפסיק לעמוד על הגדר בלי לקבל החלטות.
 • לקחת אחריות על החיים שלה ולצאת לדרך חדשה ומוסרית התואמת את הערכים שלה. 

"מדהים מה שאת אומרת . כ"כ מדויק ואמיתי כאילו את חיה אצלי בבית.  בשיחה של שעה וחצי הצלחת להקיף את כל הנושא הסבוך אליו נקלעתי. היום, יודעת אני שהקושי להחליט - בעוכריי. אני יכולה להמשיך לחיות כך עוד הרבה שנים, אבל מצד שני אני גם יכולה לעשות שינוי מהותי בחיי. וכפי שאמרת: הכול צפוי והרשות נתונה. היום, הבחירה בידי ואני בוחרת לשקם את הקשר הזוגי עם בעלי. היום בזכותך פותחת דף חדש בחיי!" 

וכך כתבה לי יום אחרי השיחה:

ציונה יקרה, שמחה שזכיתי להכיר אותך. בשיחת הטלפון בינינו ,הרגשתי  מיד שאת בעלת יושרה מקצועית.  שידרת  אלי אנרגיה מדהימה של חום ורצון אמיתי להכיל, להבין ולסייע לי מכל הלב ועם כל הידע והניסיון  שיש בידיך.

כמורה, תמיד עודדתי את תלמידי לא לפחד לשאול שאלות. בכל שאלה שאדם שואל  טמונה התשובה בעצם. בשאלות שלי, בדילמה שהצגתי לך  באיזו אפשרות לבחור, הייתה טמונה הדרך לפתרון, להחלטה ומה עלי לעשות.

בדרכך, עשית לי סדר, בהירות וארגון במחשבותיי בכך, שהראית לי את הנתיבים ביער הסבוך של חיי. נטעת בי תחושה שבכל נתיב שאבחר - אצליח ואראה את האור. הכוח בידיי, ועלי רק להיות נחושה ואסרטיבית ולקחת אחריות על כל החלטה שלא תהיה.

מודה לך מאד, מעריכה ומוקירה לך תודה.

וכמובן נהיה בקשר. אוהבת.... 

נשים יקרות ואהובות,
חיים כפולים! מוכרת לכן הסיטואציה הזו?
גם אתן בדילמה במי לבחור? מי מתאים יותר?
במי להשקיע: בעל או מאהב?
רוצות לדעת מהו התזמון הטוב ביותר לעשות שינויים בחיים?

צלצלו אלי עוד היו:
052-8231669

אני פה בשבילכן באהבה ומכל הלב,

 

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מקורות למאמר- ספריו של נפתלי פרום:
ספר השמות המלא לפי הקבלה
זיווג מן השמים
ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה.
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים