052-8231669     
 
 
 
 
 
התאמה זוגית אביבית מהאח הגדול: אביב, שי או ערן?|נומרולוגית ציונה אבירם

לא להאמין שזה קורה! לאיזה סערת רגשות נכנסה אביבית מהאח הגדול. דרמה קווין במלוא מובן המילה. ועכשיו- גם חלק מאתנו סקרנים לגבי התאמה זוגית של הגברת עם המרובע הרומנטי: האם זה יהיה אביב, שי או אולי ערן שיזכה באביבית? רוצים לבדוק ביחד איתי התאמה הזוגית משולשת? בבקשה...

אבל לפני התאמה זוגית בואו נבדוק: מי את אביבית מבית האח הגדול?
אביבית נולדה ב- 11.5.1982 . מפת הלידה שלה מצביעה על אישה יוצאת דופן ומקורית. נשית מאד, פתוחה ולא שגרתית. בעלת מצבי רוח וקונפליקטים פנימיים בין השכל לרגש. כפי שראינו הגברים לא יכולים לעמוד בפני קסמה בגלל הנשיות שבה, הרגשנות וטוב ליבה. זקוקה היא לגבר שיעניק לה בטחון, בית יציב , סמכות וגבריות. הגבר האולטימטיבי בשבילה הוא בן זוג שיודע להתמסר, להעניק אהבה ותשומת לב. וכן, מסוגלת היא לנהל מערכות יחסים אפלטוניות עם גברים. רוצה שדברים ילכו לפי הדרך שלה כי אם לא- האגו שלה מאד נפגע והנשיות העדינה שבה הופכת לגבריות מוקצנת.
 
התאמה זוגית טובה עם אביב – האומנם קיימת?
בחלקה- אכן כן! עפ"י השם - לאביב צורך עז במסגרת יציבה, לבית ולאישה חמה, יציבה אוהבת.
בהתאמה הזוגית לפי האותיות זה קשר מומלץ מלא הערצה הדדית, פתיחות וטוב לב. קשר האהבה ביניהם לא רומנטי במיוחד אולם קיימת משיכה מינית חזקה. במצבים של כעסים ומריבות, קיים בלבול וחוסר מנוחה הגורם להתרחקות, הסתרת סודות וקושי לגעת במקומות הכואבים. מזיווג זה, אפשר להגיע לצמיחה רוחנית בתנאי ששניהם עושים עבודה אישית המביאה לגילוי פנימי עמוק. קושי לגעת בכאבים גורם לסגירות, תסכול, חוסר שיתוף פעולה וטיווח בעיות לאורך זמן.
 
התאמה זוגית עם שי - היש סיכוי?
בהחלט, אבל יש מקום לעבודה אישית בין השניים. שי זקוק לאישה מסודרת, צנועה וענווה. ואביבית? קצת רחוקה מהגדרה זו. אבל בכל זאת בהתאמה הזוגית ביניהם קיימת משיכה מינית טובה, התרגשות והתלהבות הדדית. קשר עמוק, רוחני וגם גשמי. זיווג זה מוציא משניהם את המיטב. זה קשר חברי עם תקשורת שכלית טובה ופורה והפריה הדדית. ובכל זאת בהתאמה הזוגית ביניהם יש אבל ! חיבור זה גורם ללהט של כעסים, השתלחויות הדדיות ומתחים ביניהם. דבר זה נובע מכך ששי – בגלל הסגירות שבו, אוגר בתוכו כעסים הפורצים ברגע מסוים ללא שליטה. אי לכך, עליו ללמוד לומר את דבריו בצורה נעימה וללא כעסים.
 
התאמה זוגית עם ערן – מה קורה שם?
הפלא ופלא! גם כאן יש התאמה זוגית טובה הדורשת מעט עבודה אישית והפעם מצד ערן . ולמה? מכיוון שהתקופה בה הוא נמצא כעת ( עד גיל 40 וכיום הוא בן 30) דורשת ממנו להיות יותר זוגי ומתמסר לבת הזוג, וזה- קצת קשה לו. אז מה ערן מחפש בבת הזוג שכ"כ נמשך לאביבית? אשת שיחה נעימה, מעניינת ומבריקה. שכלתנית, קלילה וגמישה בגישתה לחיים. ובאביבית יש משהו מהתכונות הללו...וחיבור האותיות בין השניים מצביע על תקשורת שכלית טובה ואיזון בגישה לחיים, כאשר אביבית יותר רוחנית ואילו ערן יותר מעשי. גם החיבור הרגשי והמיני מוצלחים. זוהי אהבה טבעית ויפה שעשויה להתפתח כל הזמן ובתנאי שילמדו לתת חופש ומרחב אחד לשני.
 
ולסיכום התאמה זוגית: מי הכי מתאים להיות בן זוג לאביבית?
במקום הראשון – אביב ובתנאי שיידעו שניהם "לשים דברים על השולחן". לדבר על הכאבים. לא להתכחש לבעיות. לגבש תובנות ולצמוח ביחד.
 
במקום השני – שי ובתנאי שיקבל את אביבית כמות שהיא. לא יאגור כעסים שעלולים לגרום למריבות לא נעימות.
 
במקום השלישי – ערן ובתנאי שיתאמץ יותר להיות זוגי. יפתח את ליבו הסגור וייתן חופש ומרחב לבת הזוג ( אביבית)

ואביבית- מה עליה לעשות על מנת לזכות בלב של אחד מהמחזרים?
להאמין שמה שהיא – זה בסדר ולהסיר את המעטה המוקצן שהיא משדרת. החיפוש אחר הכרה ( גלגול קודם)מעסיק אותה דיי והותר וגורם לגברים הנחשקים להתרחק ממנה וגם להתקרב. דיי! אני קוראת לה מכאן לשחרר את הצורך בהכרה. להיות יותר צנועה, נעימה ופחות קולנית. להגיד לה, שיש לה מקום בעולם הזה גם בלי להיות מוחצנת מידיי. ברגע שתהיה קשובה, תשים את האגו שלה בצד ותפגין את טוב ליבה, הנשיות והרכות - בטוחה אני ששלושת הגברים הללו ילכו שבי אחריה, והיא- תצטרך רק לבחור...
 
 
img alt=התאמה זוגית
 
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
 
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים