052-8231669     
 
 
 
 
 
 

על מרגלית צנעני, מפה נומרולוגית והפה שמפיק מרגליות | ציונה אבירם

 

עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית של מרגלית צנעני - יש דברים שאף אחד לא ייקח ממנה: את האינטואיציה, הרגישות, האכפתיות, הרכות, הנשיות והכישרון שלה. ויודעת היא שהחיים נתנו לה מתנות כמו יופי, מזל טוב  והכי חשוב שאנשים רבים אוהבים אותה. יחד עם זאת הועידו לה  החיים ללמוד להתמודד לבד מבלי לבקש עזרה, כי לרוב אם תבקש – היא לא תקבל. ומתי היא כן תקבל, כאשר כבר לא תצטרך.

 

ומשאלת הלב של מרגלית צנעני עפ"י מפת לידה נומרולוגית- מהי?

מספר 2 כמובן. בלי שום קשר לתאריך הלידה שלה השנוי במחלוקת ( 19.12.1953 או 19.12.1948 מי יודע?) הינה איזון, שיתוף פעולה והמון אמפטיה בשותפות...זה מה שהיא רוצה בחיים ואת זה שוב- אף אחד לא ייקח ממנה.

 

והגענו לעיקר: דרך החיים עפ"י מפה נומרולוגית.

ולמה לעיקר? כי פה  במספר 3 נמצא עקב אכילס של מפה נומרולוגית של מרגלית צנעני. ואני אסביר: על מנת להגשים את הייעוד שלה, בפן החיובי חייבת היא לתת ביטוי ליצירתיות שבה. לבטא את עצמה מעומק הרגש והלב. כאן מפעילה היא את הטבעיות והספונטניות שבה. כאן היא הילדה שבה במלוא מובן המילה וטוב שכך... בדיוק במקום זה של מפה נומרולוגית - עלולה היא ליפול בפה הגדול שלה. וזה לא סוד שיש לה את זה. אז בפן המעכב מה שקורה הוא, שעלולה היא להוציא דברים מפרופורציה. לפלוט מילים שלא צריך וגם לעשות אולי קצת דרמות. ואני ארחיב...

 

מבחינה נומרולוגית – הפה הגדול: איך בא לידיי ביטוי?

מספר 3  מבחינת פרשנות נומרולוגית הינו: אני, אתה והילד. וילד- אומר הכול. בלי מסננת בלשון. מבטא את עצמו  באופן חופשי . אומר הכול בגלוי בלי מחשבה תחילה. בלי לשקול דברים. אז אדם בוגר כזה שממשיך להתנהל כך- להיות הילד שבו במלוא מובן המילה- עלול לפגוע בעצמו ובאחרים. משום כך, בפן הבונה של מספר 3- חשוב לשקול לפני שמוציאים מהפה ולהתנהל ממקום בוגר ולא ילדותי. את "המלך הוא עירום" תשאירו באגדות.  בחיים האמיתיים זה לא עובד.

 

מספר היום 19 במפה נומרולוגית של מרגלית צנעני – מה הוא עושה לה?

ננתח תחילה את הפן הבונה המעניק לה המון יושר, חוכמה פנימית ויכולת נתינה גבוהה. ביחד עם זאת, החיים לא קלים עם מספר זה. ולמה? כי שימו לב: יש פער רציני בין המספר 1 למספר 9. מצד אחד יש את הכריזמה של מספר 1. הנתינה לעצמי. האגו והרגישות לשליטה ומצד שני יש את ה-9. קצר הרוח וחסר הסבלנות. קצר זה של שני מספרים אלה, עלול לגרום לקצרים בהתנהלות היומיומית. והשיעור שלה כתוצאה משילוב זה הוא, ללמוד להיות סבלנית ופחות רגישה לשליטה.

 

עפ"י מפה נומרולוגית – באיזה שנה אישית מרגלית צנעני?

אמנם יש לנו שני תאריכי לידה - אבל אין עוררין בכך, שהחל מיום הולדתה האחרון ב-12.2010 ועד יום ההולדת ב-12.2011 מרגלית צנעני נמצאת בשנה 7 של חייה. שנה שבה עושה היא חשבון נפש מעמיק עם עצמה והסובבים אותה. קיימים עיכובים בכל תחומי החיים וקושי ומחסור באנרגיה משתלט על חייה.  

 

ונעמיק מעט  לפי תאריך לידה ראשון: 19.12.1953. מה צופן העתיד?

נתחיל בסריקה פנימית יותר לפי החודשים בשנה 7 זו. מה גילנו? שמעבר לשנה האישית שלא הייתה קלה כלל וכלל – הרי שהחל מ 12.2010 במשך שלושה חודשים, תחושת דכדוך דיי עמוקה אפפה את חייה של מרגלית צנעני. תחושה זו חזרה על עצמה שוב ב-6.2011 ונמשכת עד 1.9.2011. יחד עם זאת רואים את הניתוק הפיזי מעולם הבידור לטובת תקופה חדשה העומדת בפתח. ואם נצרף את פרשנות הפסגה ואתגר עפ"י מפה נומרולוגית של תקופה זו- הרי שעשויים דברים להסתדר לטובתה ממש ברגע האחרון. ובהמשך לזה, החל מ-12.2011 במשך שנה- החיים חוזרים למסלולם הרגיל של קריירה והצלחה.

 

מה קורה לפי תאריך לידה שני: 19.12.1948 – מה צופן כאן עתיד?

בסריקה פנימית לפי החודשים החל מ- 12.2010 ועד 8.2011 בהחלט רואים עבודה קשה והרבה בעיות במשפחה. כאן להבדיל מתאריך הלידה הראשון, רואים הצלחה מעשית בקריירה וגם שמירה על ייחודיות. מאד מעניין...כאן הפסגה והאתגר של מרגלית צנעני במפת לידה נומרולוגית לא מפנק אותה. להיפך הוא הנכון- מזהיר אותה לשמור על הכסף הנזיל שלה שלא יתאדה ויעלם חלילה. ושוב כאן החל מ-12.2011 ועד 12.2012 צפויה למרגלית צנעני תקופה של קריירה טובה. עצמאות עסקית . וכפי הנראה באופק, פיה של מרגלית צנעני ימשיך להפיק עבורנו מרגליות ובשפע.

 

משהו מהלב למרגלית צנעני, הזמרת הענקית, המוכשרת שהדמעות האמיתיות שלה הרבה פעמים עשו גם לי שליכטה בלב: כולי תקווה שתקופה קשה זו תעבור ושהצדק יצא לאור. ושוב תהיי איתנו לשמח ולהרעיד את ליבנו. ושיום אחד במהרה בימינו, כולנו נתעורר ונשאל את עצמנו: ההיה או חלמנו חלום ?
 
 
img alt=נומרולוגית
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים