052-8231669     
 
 
 
 
 

סיפורי הצלחה: על חשבון נפש, התעללות נפשית והנומרולוגיה שביניהם |ציונה אבירם

 

"את לא מבינה איך אני מאושרת היום! כל מה שאמרת התקיים! נכון הלכתי על ביצים שנה שלמה, אבל היה שווה. ככל שהתקרבה השנה של חשבון נפש שדברת עליה- כך הוא התחיל להסתגר בתוך עצמו. ברור שזה היה תהליך... התעללות נפשית מצידו הייתה כל השנה האחרונה...הרי הוא לא יכול בלי, לצערי. כך הוא מרגיש מלך העולם. שולט ומחליט החלטות. עד  שהגיעה שנת חשבון נפש שלו - סבלתי. הרגשתי התעללות נפשית מוחלטת מצידו. אבל הייתי חזקה. תלמידה טובה...ואת רואה? היום, שנה אחרי  תקופת חשבון נפש שלו – כיף לנו ביחד ואפילו יש לנו ילד! בדיוק כפי שחזית....

 

האמת, אחרי שיחה כזו אני מרגישה גאוות יחידה בשבילה!!!

כל הכבוד על הדרך המופלאה שעברה אישה זו עד שהגיעה לרוגע הנפשי שייחלה לו. אישה חזקה, כריזמתית ועם נוכחות שאף אחד לא יכול להתעלם ממנה. מסורתית המאמינה שבורא עולם יודע לכוון לטוב. את מיטב שנותיה הראשונות הקדישה לגידול ארבעת ילדיהם. האישה הקטנה בבית. הצייתנית. בחוץ- היא הייתה מלכה! תרמה לקהילה בצורה מעוררת השתהות. אנשים כבדו אותה על היותה. אף אחד לא ידע מה קורה אצלה בבית...לא ידעו על מסכת התעללות נפשית שעברה אצל בעלה. על ביצים הלכה בבית עד שנמאס לי. חשבון נפש מהיר הביא אותה אלי.

 

נזכרת אני באותה  שיחת ייעוץ נומרולוגית שהייתה בניינו לפני כשנה.

שיחה בה גוללה היא בפניי התעללות נפשית איומה מצד בעלה. נישואים שלכאורה מאושרים עם המון אהבה מהולה באגרסיות. כעסים. ריבים בלתי נשלטים ובמיוחד התעללות נפשית. והוא לא יודע שהוא כזה...ממש שלא! הוא מלך העולם עם כתר דמיוני על  הראש. הוא קובע. הוא מחליט. הוא שולט ועל פיו יישק דבר. לה אסור להגיד כלום וגם לא להביע דעה. היא הרי לא מבינה כלום!

 

התעללות נפשית לשמה! מהו המקור שלה?

מפת הלידה שלו מגלה שהבן אדם בא עם כוחות של מאגיה מגלגול קודם. יצר של התעללות נפשית  הקשורה בתקופות של חושך בחיים של האדם. בגלגול קודם הוא משתמש  בכריזמה שלו על מנת לשלוט ולאמלל אחרים. בשבילו התעללות נפשית באחרים זה לחם חוק. בנוסף לכך, הגיע לעולם עם יצר מין מפותח שבגלגול קודם הוציא אותו משלוותו. הגיע עם תחושה של שליטה אובססיבית והתעצמות ע"י האחר. גלגול קודם שלו גרם לכך שיבוא בטענות כלפי כולם ואילו הוא עצמו נקי מכל רבב. הוא כביכול לא אשם בכלום בכל הכישלונות שלו או מה שקורה בבית. הוא מתעצם ע"י האחר! נמצא בבוץ רגשי עמוק . מישהו מהעבר פגע בו  וכיום בגלגול זה הוא מתנהג כחיה פצועה. נקמן, בא בטענות לכולם והתעללות נפשית באחר- היא הנשק שלו!

 

בואו ניקח אוויר....איך יוצאים מזה???

קודם כל ע"י זיהוי מרכיב ההרס העצמי באישיות של האדם. ברגע שהוא בא בטענות שמתקיפים אותו – זה המקום לזהות שבעצם הוא מתקיף את האחר. והתיקון שלו היום הוא, לשרוף גשריי העבר שלו. לחסל את הגלגול הקודם שלו ע"י תובנה ושחרור מאינטריגות ומכוחות מאגיה. התובנות שיקבל קשורות בביטול התנהגות של התעללות נפשית באחר. אם זה בת הזוג, חברים או בני משפחה.

חשוב שינצל את האינטואיציות, הכישרונות והמשאבים שלו להגיע לתובנות. שיעצים את עצמו ע"י העוצמות והחוזקות שבו בלי שום קשר לעוצמות של האחר....

 

 נשמע מדהים!

ובסופו של יום, איך שנת חשבון נפש של הבעל המתעלל  עזרה לו, להגיע לתובנות שכל השנים בהם נהג בהתעללות נפשית בלי להרגיש - גרם לאשתו סבל נוראי? התשובה היא: התנהלות חכמה ועם יידע של האישה על התקופה שבעלה נמצא גרמו לה להתנהל באופן שונה במערכת הזוגית. בשנת חשבון נפש זו, פעלה באסרטיביות, נחישות וידעה לעמוד  על דעתה בתקיפות נעימה. בשנת חשבון נפש של הבעל-  הסתגר הוא בתוך עצמו. גיבש תובנות. סקר את חייו וניסה להבין מה קורה לו. במקביל, אשתו היקרה גילתה המון סבלנות וסובלנות כלפיו. מה גם שידעה עפ"י המפה הנומרולוגית שהנה, אוטוטו היא בהריון ותקופת חשבון נפש של בעלה תניב תוצאות  להן היא ייחלה: אהבה, סבלנות , אושר ובטחון אישי במקום בו היא נמצאת.

 

 

אז חברים יקרים,

מרגישים תקועים במערכות יחסים?
לא מבינים אחד את השני? מבולבלים?
רוצים לגלות את מקור הבעיות בזוגיות?
ובעיקר, רוצים להיות מאושרים ולקבל כלים ותובנות בשיחת ייעוץ אחת ?

צלצלו אלי עוד היום לקביעת פגישה אישית

טל.  052-8231669

 

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה
 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים