052-8231669     
 
 
 
 
משמעות סוד האותיות בשם האדם מאת הנומרולוגית ציונה אבירם
 

  

השם - הוא כלי שעוזר לאדם להגשים את הייעוד שלו בחיים.

שם המשפחה - זו הערוגה שעוזרת לו להגשים את הייעוד.

 

חלקי השם:

הנשמה - האות הראשונה של השם, הנשמה נמצאת בתוך המוח. כאשר אדם מבין שהוא יוצר את המציאות שלו
הוא מתמלא באנרגיה וזאת ע"י כך שאנו צריכים לאהוב את עצמנו ולשאוב אנרגיה מתוכנו על מנת להעבירה לאחרים.

הרוח האות השנייה של השם, הרוח נמצאת בתוך הלב. כאשר אנו אוהבים הלב מתמלא, הנתינה משתבחת ואני נותן ומקבל.

הנפש - האות השלישית של השם, היא הכעס. האדם מחליט או שהוא בורח או נלחם. לנפש יש רצון לשמור על עצמה.

 

משמעות סוד האותיות:

 

סוד האותיות : האות א - זו אות הנשמה, המדברת על התמימות שבנשמה. הבנה ויכולת לקלוט אנרגיה מכל הכיוונים. רואים דברים כמו בפעם הראשונה עם כל ההתלהבות והנאיביות. (אור, אהבה, אמון, אורגזמה, אב, אם) זה עוזר להם להאמין בתהליך.

בפאן המעכב - עלולות להיות אשליות מתנפצות, כניסה למאבקי כוח ואימפולסיביות מבוקרת ללא גבולות. אי קבלת אחריות ומשמעת ופריצת כל מסגרת .

 

סוד האותיות : האות ב - היעוד שלה לבסס בטחון לאחרים (בראשית, ברכה, בניה, בנין, ברוך) הוא הבסיס לנשמה. ב' מחובר לייעוד שלו לחיים. באות ב' החלק האחורי של האות אומר "מה שהיה היה, בוא נלך קדימה".

בפאן המעכב - עלולה להיות אנרגיה בלומה ותסכול, זאת אומרת כל האנרגיות נחסמות.

רכושנות, קמצנות, ובלימת רגשות.

 

סוד האותיות : האות ג - זה החלק הנסתר שבנשמה, ויכולים להתחבר אליה בקלות. יש להם יכולת להבין מעבר למה שנראה. (גיא, גידי, גנב, גדעון, גילי) לא ניתן לקלוט אותם ויש להם ראיה חדה, יש להם גם חיבור לתת הכרה קולקטיבי.

בפאן המעכב - הם תלותיים רגשית ועלולים להסתיר דברים במקום להתחבר לתורת הנסתר, כמו כן עלולים להיות אימפולסיביים.

 

סוד האותיות : האות ד - זה החלק החושני והיצרי של הנשמה. האות ד' רוצה לחיות את החיים במלואם, היא דלת לעולמות עליונים וזה חלק שמתחבר לטבע וליוצרים. אלה אנשים אומנותיים (דוד המלך, דודו טופז, דיאנה הנסיכה, דידי הררי).

בפאן המעכב - עלולים להיות מעצורים במיניות וזה עלול לגרום לאגרסיביות (כמו דודו של ענת אלימלך).

 

סוד האותיות : האות ה - היעוד של האות ה' זה להנציח (הריון, הלה, הרצל, הולדה), הולדת רעיונות. אלה אנשים עצמאיים ויש להם את הכלים לעשות משהו חזק. הם יוזמים ומנציחים.

בפאן המעכב - עלולה להיות שתלטנות, אימפולסיביות וחוסר מנוחה.

 

סוד האותיות : האות ו - היעוד של האות ו' זה ליצור איזון והרמוניה, זה אור ישר שמעביר את האנרגיה מלמעלה למטה. ו' מחברת את כל המרכזים האנרגטיים. כאשר יש ו' באמצע השם זה עוזר כי היא מחברת ומאזנת בין שאר האותיות. אולם כאשר היא מופיעה בראש השם זה לא קל כי היא עלולה לנטות ימינה (ורדה, ויקי, ורד).

בפאן המעכב - אנשים אלה יכולים לצאת מאיזון ורצון לרצות, כמו כן לגרום לחוסר הרמוניה.

 

סוד האותיות : האות ז - היעוד של האות ז' זה להחליט החלטה קשה ואינטואיטיבית. ז' ציורה כמו רומח מלחמה. על מנת לזרום מפגישים אותה עם דברים שצריך לחתוך בחרב ולהחליט ללא רגשות.

בפאן המעכב - אם הם לא מחליטים, עלולים להיות להם הרבה מאבקים ומלחמות פנימיות ואז האנרגיה שלהם לא זורמת (זמר, זבל, זכר, זמן).

  

סוד האותיות : האות ח - היעוד של האות ח' זה להיות מגוננות על כולם. היא מתמרנת בין הניגודים בעולם ויודעת לעשות "קומבינות".

בפאן המעכב - עלולה להתפרץ כי היא מחוברת בחלק העליון ומפורטת בתחתון ואז עלולה בתחתון לצאת מאיזון. כמו כן פגיעה רגשית ומופנמת (מזל סרטן).

 

סוד האותיות : האות ט - היעוד של האות ט' להגיע להגשמה עצמית מכסימלית, להתבטא לאור זרקורים, ביטוי מוחצן וללא אגו.

בפאן המעכב - האות ט' פורצת קדימה למעלה אי לכך רגישה לאגו, כוחנית ונכנסת למאבקי כוח ושליטה (טליה, טלי, מזל אריה).

 

סוד האותיות : האות י - היעוד של האות י' זה לפעול בצנעה. שם השם מתחיל באות י'. לכן בקטנותה כך גדלותה, עושה הרבה חשבון נפש.

בפאן המעכב - במידה והאדם יהיה שתלטן (יגאל עמיר, יחיה עייש) האנרגיה עלולה להיסחף. כמו כן נוטה להיות שתלטן, עקשן ופדנטי, נכנס לפרטים ובקורתי.

 

סוד האותיות : האות כ - היעוד של האות כ' זה לקבל את הגורל. אם אתה מקבל אותנו, לא יהיה קושי. "תגיד כן לחיים" כי אם אני לא הולך עם הגורל יהיו לי חיים יותר קשים.

בפאן המעכב - אלה אנשים שמקטרים כל הזמן ושואלים "למה ככה ?".

 

סוד האותיות : האות ל - היעוד של האות ל' הוא לבחון בביקורתיות ובאובייקטיביות "להגיד לא לחיים" לסגור אפשרויות, האות ל' פועלת בהגיון. ל' אוהב לשאול "למה" בפאן הבונה - זה מפתח ערכים הגיוניים. זו אות הלמידה כי ע"י הלימוד מגיע לערכים הגיוניים.

בפאן המעכב - במקום לעבוד בהגיון הם מאוד ביקורתיים על עצמם ועל האחרים. כמו כן רגיש לביקורת. על ל' לדעת מתי להגיד כן ומתי לא (ליאור, לירז, לא, למה).

 

סוד האותיות : האות מ - היעוד של האות מ' זה ויתור מתוך חכמה גדולה ביותר, נתינה רגשית. (מין מקווה מים, אמא, מדיטציה) ממיס את הגבולות בינו לבין האחרים (מדיום). מ' זו אות מאוד רוחנית, אנשים בעלי אינטואיציה חזקה.

בפאן המעכב - עלולים להיות קמצנים כי כאשר הם פועלים בניגוד ליעוד שלהם שהיא נתינה, הם עלולים להיסתם ולהפך לקמצנים. כמו כן עלולים להרגיש התמרמרות ותסכול כי לא מקבלים מספיק בחזרה (מרים, מלכה, מוטי, מזל מאזניים).

 

סוד האותיות : האות נ - היעוד של האות נ', זה ליצור שינוי רגשי לעומק, ז"א טרנספורמציה, שינוי מקצה לקצה (נשמה, נסתר). נ' נמשכים לנסתר ורוצים לגלות מה מסתתר מתחת לפני השטח (מזל עקרב).

בפאן המעכב - מפחדים משינויים כמו כן מדחיקים אגרסיה ועלולים להיות התפרצויות זעם לא מבוקרות.

 

סוד האותיות : האות ס - היעוד של האות ס' (מזל קשת) זה אור מקיף. אנשים שבבינה יש להם יכולת לתת לאנשים בחיים משמעות ע"י עזרה. הם סומכים את האחרים כי הם עוזרים באמצע האיזון.

בפאן המעכב - הם סגורים לקבל, עלולה להיות בעיה של אנרגיות עצורות שפתאום משתחררות. יש להם קרבות פנימיים (סיגלית, סומך נופלים).

 

סוד האותיות : האות ע - היעוד של האות ע' זה להבין שבעצם החיים זה לא מה שאנחנו רואים אלא המודעות צריכה להיות פנימה. והעין באה לתקן מה שאנו רואים (מזל גדי). אלה אנשים מקצועיים, בעלי עומק, איזון וידע. מאוד אמביציונים (עופר, עידן, עבודה).

בפאן המעכב - עקשנים, לא עובדים על מודעות. יכולים להיות ביקורתיים על עצמם ועל אחרים. רגישים לביקורת וסגורים רגשית.

 

סוד האותיות : האות פ - היעוד של האות פ' זה ללמוד לא להיאחז בדברים, ללמוד לנטוש ולעזוב. אנשים אלה עוברים פרידות מגיל צעיר (פנינה רוזנבלום). פ' מזמינה מצד הגורל פרידות לכן כאשר לומד לנטוש האדם לומד פחות לרצות לקבל לעצמו.

בפאן המעכב - האות פ' מתביישת ורוצה שהדברים יהיו שלה, כמו כן קשה לה להיפרד.

 

סוד האותיות : האות צ - היעוד של האות צ' זה הפצת ידע לאנושות, עבודה למען הקבוצה ופועל בשכל למען הכלל.

בפאן המעכב - עלול להיות קושי בקשר הרגשי כי אם פועל למען הכלל עלול לשכוח את הקשר הרגשי הקרוב. כמו כן תגובות קיצוניות בלתי צפויות.

 

סוד האותיות : האות ק - היעוד של האות ק' זה להיות צינור, לחמלה ורחמית (מזל דגים). עזרה לזולת ובעלי אינטואיציה גבוהה. לאות ק' זהות משלה. בפאן הבונה - רוצה להיות מחוברת לאינטואיציות גבוהות ורוצה להיכנס לנעליים של אחרים. יש צורך להיות מה שכולם רוצים וזה עלול ליצור חוסר גבולות רגשיים.

בפאן המעכב - עלול להיגרר אחרי דברים שליליים, מבולבלים במקצת, יש ערפול ברגשות ומאוד פגיעים רגשית.

 

סוד האותיות : האות ר - היעוד של האות ר' זה להבין דברים בשכל הארצי, הקונקרטי, אנשים מאוד סקרניים. זו אות הריפוי - ומזרימה אנרגיה. בפאן המעכב - אנשים אלה חסרי מנוחה והאות ר' רגישה לאגו. (רפי גינת, רזי ברקאי).

 

סוד האותיות : האות ש - היעוד של האות ש' זה ליצור איזון אצל אנשים באמצעות אנרגיית האש. חשוב להם לעשות עבודה עם התלהבות (שושנה דמרי, שלמה המלך). הם מאוד חושניים ומלאי אנרגיה. בפאן המעכב - באמצעות אנרגית האש הם עלולים לשרוף ולהרוס. הם חסרי מנוחה, אש שורפת אותם מבפנים וגורמת להתפרצויות לא מבוקרות.

 

סוד האותיות : האות ת - היעוד של האות ת' זה לזרז הליכי תיקון. יש לאנשים אלה אתגרים לעזור לזולת להגיע לתכלית בחיים. בפאן המעכב - נכנסים למצבי רוח, מאוד פגיעים ורגישים לביקורת. הם מרגישים שהחיים תקועים ולא זורמים (תום, תמר, תקווה, תכלית).
 
img alt=סוד האותיות
 
                                                                                 

ציונה אבירם- נומרולוגית 

מומחית בתחום הנישואין, זוגיות ומערכות יחסים
 
 
 
 
למאמרים נוספים לחץ כאן
 
 
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים